Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 03.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Философия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ахил и костенуркатанови [re: Пeтkoв]  
Автор Bylgarinyt ()
Публикувано09.12.02 03:19



Ихаааа :-) Много текст, много нещо. :-) Съдържанието е доста интересно. Разработил ли си нещата технически вече? Ако да и наистина работят, то ти предлагам да ги патентоваш и да не говориш много за моделите, че "крадци" колкото щеш :-)
Само си мисля, че малко хора, ще се доверят на системата от бизнес гледна точка. Тя практически вече същестува - казваш на един програмист какво искаш и той го прави :-) Но като цяло моделът ти може да се окаже много добре описващ процесите на мисленето и да допринесеш към областта на И.И.
Патенвотай нещата, ако смяташ, че наистина си стуват (ти най-добре си знаеш) и пиши до разни американски корпорации и университети. Но не им разкривай даже и най-малкият детайл от модела. Ония крадат като маймуни!
Ааайде. Като проверя Хелп файла ще ти пиша повече :) Чао, засега :-)



Тема Re: Ахил и костенуркатанови [re: Пeтkoв]  
Автор Bylgarinyt ()
Публикувано09.12.02 03:29



Мерси, мерси :-) Много поздрави на студентката от мен ;-)



Тема Re: Ахил и костенуркатанови [re: Пeтkoв]  
Автор Boian (пристрастен)
Публикувано09.12.02 20:53



Как така Ахил ще изминава 1м и 1/2м за едно и също време?



Тема Re: Ахил и костенуркатанови [re: Boian]  
АвторPetkov (Нерегистриран)
Публикувано09.12.02 21:14



Здравей Бояне,
Не сум казал такова нещо! Не си ме разбрал.Аз казах че не греша в това че времето е различно на всеки етап, различно е разбира се. С две думи не сме се разбрали :( Прочети пак постингът ми и ще видиш. :)
Бъди здрав



Тема Re: Такива задачи има в 7-ми класнови [re: Пeтkoв]  
АвторPackoлниkoв (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 05:29



От град A тръгнал пешеходец(разбирай костенурка) който се вижи с постоянна скорост V0, 3.141529 минути по-късно от същия град тръгнал велосипедист(разбирай Ахил) с постоянна скорост V0 + C = const.
От град A до B съществува единствен път.Въпросът е кой ще пристигне първи в град B?Ако някой ми каже , че първи ще е пешака мога да го пробвам.То и Карлово - Сопот да вземем пак костенурката ще изостане.



Тема Re: Такива задачи има в 7-ми класнови [re: Packoлниkoв]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 12:42



Здравей,
абе ти си прав , ама не е там работата . Въпросът не е дали Мара е курва или не е.Тя че си е курва курва е ! Ама защо всички я смятат за честна ? :)
Хайде със здраве.



Тема Re: Ахил и костенуркатанови [re: Bylgarinyt]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 15:21



Здравей,
Работи това нещо , работи ! Преди една седмица привършихме едно съвместно разширение на програмната среда съвместно със специалисти от МЕИ -София.Сега вече тази система притежава и периферни измерителни и изпълнителни органи управлявани с радиомодемна връзка. Няма лабаво :)
На тази програмна среда и на новия метод за моделиране (който е нейният гръбнак ) предричам добро бъдеще.
Що се касае за патентоване не се страхувам много , човекът е пред нас не от вчера и представи си не можем да разберем как работи мисловната му и чувственна машина.Това което разработвах аз с малкият си екип е подобно нещо , те и хората ми от моя екип не разбраха как то бачка , хем работиха над отделни участъци от програмата.
Бих патентовал разбира се но ми трябват заинтересовани спонсори.Ако се намерят се договаряме да речем фифти-фифти или там както. Бяхме се договорили преди с една канадска фирма "Syrma" ама те разпърдяха кратуните нещо там в ръководството си и така и не успяхме да доведем работата докрай.Я ти там като си по-близко до ония с "възможностите" се опитай да им подхвърлиш стръвта , може да клъвнат..:), кяря ли аз кяриш и ти като посредник :) Ето ти едно добро бизнес предложение :)
До нови срещи !



Тема Re: Ахил и костенуркатанови [re: Пeтkoв]  
Автор Bylgarinyt ()
Публикувано10.12.02 19:55



Здраво! :-) Аз доколкото разбитам, този продукт главно е предназначен за "архитектура" на ел. централи? Така ли е?
А за да мога да "хвърлям стръвта" тук, ти ще трябва да изработиш една добра презентацийка на PowerPoint. Тия тук се ловят първо на шаренкото и лъскавото, пък после гледат каква му е функцията. :-)
Та ако наистина си навит нещо да правим, по-добре ми пиши на dylgiqt@yahoo.com и ми кажи можеш ли да направиш една професионална презентация?
Ааайде, чао ти, засега.



Тема Re: Ахил и костенуркатанови [re: Пeтkoв]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 01:32



Има ли някой да каже още нещо за костенурката или закриваме темата :)
Айде....



Тема Re: Ахил и костенуркатанови [re: Пeтkoв]  
АвторAЙДEEE (Нерегистриран)
Публикувано22.12.02 22:03



АЙДЕЕЕ напред!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.