Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 29.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Философия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: ЗАЩО ХУЛЯ НЕДЕТЕРМИНИЗМА ЛИ ?нови [re: Boian]  
Автор Пeтkoв (ентусиаст)
Публикувано22.02.03 23:26



Малка корекциика...:)
Не съм решил че философията ще решава задачите на некъдърните науки..:)
Ей тоива ме изкефи ! Решил съм че ще показваме насраните им гащи та да им пари под задника ...:)
доскоро!

Парите не правят човека щастлив но липсата им го прави нещастен!


Тема АКО СИ БЯХА ВИДЯЛИ САМИ ОСРАНИТЕ ГАЩИ ..нови [re: Boian]  
Автор Пeтkoв (ентусиаст)
Публикувано22.02.03 23:39



нямаше да се налага сега да гоним тука из форумите костенурки..всичко щеше да си е по местата..
Та аз като си пвикам в къщи електротехник не искам от него да ми разправя да не се мешам като не разбирам от електротехника ми искам да ми направи бушона та да светне електриката у дома...:) Па като не може му викам "ей момче не те знам колко разбираш от електротехника ама не можа бушона да упрайш ..:)
доскоро!

Парите не правят човека щастлив но липсата им го прави нещастен!


Тема Re: ДА ДЕ , ПАК ИЗЛИЗА ЧЕ МАТЕМАТИКАТА СИ Е КУРВЕТнови [re: Boian]  
Автор Пeтkoв (ентусиаст)
Публикувано22.02.03 23:46



И в философията си има трески за дялане разбира се..В всяко стадо има и мърша..Има философи дето такива са ги дрънкали...мале ..мале.. Ма стадото не е тази или онази шугава овца ..шугави овце винаги ще има ..:)
То ако е работата има едни дет се представят за философи и развиват теории за отвъдното ..ма какво да правим..Нали Айнщайн бе рекъл че светът без глупавите ще бъде скучен..:)
доскоро!

Парите не правят човека щастлив но липсата им го прави нещастен!


Тема Re: НА БОДЛИВА КРАВА ГОСПОД РОГА НЕ ДАВА :)))нови [re: Boian]  
Автор Пeтkoв (ентусиаст)
Публикувано22.02.03 23:51



Знам ли :) , може щом ти казваш...., светът е шашма :)
доскоро!

Парите не правят човека щастлив но липсата им го прави нещастен!


Тема Re: ДА ДЕ , ПАК ИЗЛИЗА ЧЕ МАТЕМАТИКАТА СИ Е КУРВЕТнови [re: Пeтkoв]  
Автор Boian (пристрастен)
Публикувано22.02.03 23:50



Ами глупците за спор много не ги бива.
И късмет с доказателството на математически теореми. Пък, ако се напрегнеш, може и нобелова награда да получиш по математика.



Тема Re: ФИЛОСОФИЯТА НЕ БЪРШЕ НАСРАНИ ЗАДНИЦИ...:)нови [re: Boian]  
Автор Пeтkoв (ентусиаст)
Публикувано23.02.03 00:00



Ти чети , чети , аз братле балансирам .. казвам две три неща дето ви рабъркват мозъците и се чудите от де ви е дошло ... после лисвам отгоре ви малко помия ... и пак сериозно ви подхвърлям мисли... и пак помия... Така и разговора върви, "костенурките нищим" па ,и шоуто си е шоу .. И Слави прави така в шоуто си ако си забелязал...само с простотия не върви..
Па ти си ме пкачествявай както искаш ..нали и ти имаш право да се пооправдаеш кога съм те "прищипал" .
А бе я да те питам ...ти до сега не си ли си имал рабора с мен...:)
Свети ми под шапката и освен това и хапя ...:)...Гледай мене па за Гери и Зейфод не питай , па като те гледам и ти си същия..:)
доскоро!

Парите не правят човека щастлив но липсата им го прави нещастен!

Редактирано от Пeтkoв на 23.02.03 00:03.



Тема Re: ДА ДЕ , ПАК ИЗЛИЗА ЧЕ МАТЕМАТИКАТА СИ Е КУРВЕТнови [re: Boian]  
Автор Пeтkoв (пристрастен)
Публикувано23.02.03 00:10



Да де , взе ми думата от устата , от глупака много може да не научиш ама барем ще те разсмее..
Па що ми е да се натискам да вземам нобелова награда за математика като си имам толкова мой ниви на които да копая..ако погледнеш инфото ми ще се поориентираш ...:)
дай боже всекиму такава тъпотия като мойта :)

Парите не правят човека щастлив но липсата им го прави нещастен!


Тема Re: Петко внимателниянови [re: минyвaч]  
Автор Пeтkoв (пристрастен)
Публикувано23.02.03 00:16



Щом не е кич и щом не е Кичка значи е ?ичка...:)
ха наздраве:)

Парите не правят човека щастлив но липсата им го прави нещастен!


Тема НА МОЬОМ ЗАБОРЕ ХУЙ НАПИСАНО А ТАМ ДРАВА ЛЕЖАТ:)нови [re: Boian]  
Автор Пeтkoв (пристрастен)
Публикувано23.02.03 00:23



Когато на пияния руснак му обяснявала бабата че трябва да и предостъпи седалката в транвая щото пишело че е за стари и инвалиди той възкликнал :
Мало ли что написано...! ..на моем заборе хуй написано а та внутри забора драва лежат ...:)
Та тъй със и със справочниците по смятане... :)
доскоро!

Парите не правят човека щастлив но липсата им го прави нещастен!


Тема МИ НАЛИ ТОВА ТИ РАЗПРАВЯМ И АЗнови [re: zaphod]  
Автор Пeтkoв (пристрастен)
Публикувано23.02.03 00:32



Та аз също това ти разправям..Че теориите се удържат до тогава докато не се срутят сами от противоречията вътре в себе си или не познат да се разминават с опита..и идват нови приемници на старите теории които отстраняват недоразумението..но е възможно да се появят нови противоречия м.. това може да продължава дълго а може и да секне ако се достигне в даден момент до истинна теория..по даден въпрос.. това е..няма спор ..:)
доскоро!

Парите не правят човека щастлив но липсата им го прави нещастен!



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.