Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 27.04.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Днеснови  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано20.05.09 23:50



на работа към мене се обърнаха с товарищ Минутова.

Стана ми едно такова странно. Върнах се 20 години назад.
Всъщност само така ми се стори. И тогава и сега си е все същото, само аз съм с 20 години променена.
Преди поне си бяхме другарки, а сега товарищ.
Луда работа



Тема Re: Днеснови [re: Mинyтa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.05.09 00:25



А как точно се обърнаха към теб, със страхопочитание, уважение, подмазвателно, предизвикателно или?





Тема Re: Днеснови [re: Mинyтa]  
Автор eмkaтa (новак)
Публикувано21.05.09 09:32



Носталгия тресе някои явно!Това не е много хубаво за тях,защото живота се променя"щът или не щът"!Проблема си е техен!По името разбирам,че вероятно сте нова в клуба.Аз също съм нов,но няма да ви давам съвети и указания-вие сте умен човек и бързо ще се ориентирате кой какъв е!





Тема Re: Днеснови [re: eмkaтa]  
Автор Kлep* ()
Публикувано21.05.09 10:19



Емка, мара...демек здравей!
Минута е отдавна в дира, но е по-малка от нас и посещава клубчето, но само от време на време.Познава се с всички - с някои само по никове, а с други са си писали тук.Така че сигурно има правилна ориентация и не се нуждае от съветите и указанията ни вероятно.
А ако се нуждае от това да получи информация за теб, аз ще и я предоставя.
Емката не е лошо момче, дори никак, но понякога пали на втора, че и на трета дори, но то се случва и на мен и на всички останали хора, така че това не е кой знае какъв недостатък, щом е толкова разпространен, нали Емка?!
Весел ден желая!И много усмивки !





Тема таканови [re: ПЪTниk]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 10:22



свойски, с презумпцията да му съдействам,
един вид - оказано ми е такова доверие и чест- да съм товорищ
Ама ха. Добре, че говорим различни езици и не се разбрахме.
Щот ако можех да кажа това, което мисля...

Щях днес да съм свободна...

от работа...



Тема Ехнови [re: Kлep*]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 10:31



Клер, чудесен помощник си.

Тъкмо се чудех какво да му пиша, и ми се притече на помощ, или провидението те прати ..



Здравей, как си приятелко? Как, добре ли я караш?



Тема Re: Днеснови [re: eмkaтa]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 10:34



Ние тук сме отдавна, и от половин дум асе разбираме.
Благодаря ти, че ми протегна ръка.

Всички са добри. Стига ние да сме достатъчно чисти огледала за да отразим това.





Тема Re: Ехнови [re: Mинyтa]  
Автор Kлep* ()
Публикувано21.05.09 10:44



Добре съм миличка!Ти защо толкова рядко влизаш при нас?Я позачести малко-повече хора, по-весело е!
Прекрасни думи си написала на Емката!Наистина е така!
Приятен ден!





Тема Другарски привет!!!нови [re: Mинyтa]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано21.05.09 10:54



Ротфорнт, Другарко!!! Как я карате? - Тупате ли редовно знамената в ОФ клуба от прах? А портретчетата бършете ли от на мухите...такованката...

?

Ние, в нашия аристократичен клуб - на отсрешния тротоар, напоследък много се оживихме... Какъв е наплив за членове - не ти е работа! Дамите като насядат, с ветрилата си бъркат една на друга в очите... Оня ден един изпуснат на пода лорнет стана на сол! Господада взеха да сменят анцузите с камизоли, а от ня ден почнаха да свалят и черните очила! За да не се смущават, турихме им по едно домино... Да се чувстват инкогнито, че токувиж на излизане от мероприятие ги извозили с обществения транспорт, дето е със сини лампи... Ах, какви времена настанаха, какъв разцвет на сецесиона и на отминалото величие...

А на тебе като са ти казали "товарищ", са искали да ти покажат принадлежност... "Наш човек" си значи... Ти да не работиш нещо в енергетиката, или свързано с петролните компании? ..Хм... Впрочем, ако беше второто, може би щяха да те нарекат "ханъмефенди"...

Ако ти омръзне да си другарка или товарищ, ела в нашия клуб! Обещаваме да те наричаме милейди, госпожа, а ако много ни обидиш - мадам! и си купИ вертило с по-скромни пера, че не ми омръзна да кихам... Пцхи! ...

А наздраве...



Елате си узнете лордот!!!

Тема таканови [re: Kлep*]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 11:30



влизам рядко през деня щот работя с товарищи. Та се знаем, и не се следим, кой какво работи и къде влиза, за да не се хванем.
А вечер не остава ред за чат. Но ако разредя секса , може и да успея !






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.