Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:18 10.05.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Днес  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано20.05.09 23:50



на работа към мене се обърнаха с товарищ Минутова.

Стана ми едно такова странно. Върнах се 20 години назад.
Всъщност само така ми се стори. И тогава и сега си е все същото, само аз съм с 20 години променена.
Преди поне си бяхме другарки, а сега товарищ.
Луда работа



Тема Re: Днеснови [re: Mинyтa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.05.09 00:25



А как точно се обърнаха към теб, със страхопочитание, уважение, подмазвателно, предизвикателно или?





Тема Re: Днеснови [re: Mинyтa]  
Автор eмkaтa (новак)
Публикувано21.05.09 09:32



Носталгия тресе някои явно!Това не е много хубаво за тях,защото живота се променя"щът или не щът"!Проблема си е техен!По името разбирам,че вероятно сте нова в клуба.Аз също съм нов,но няма да ви давам съвети и указания-вие сте умен човек и бързо ще се ориентирате кой какъв е!





Тема Re: Днеснови [re: eмkaтa]  
Автор Kлep* ()
Публикувано21.05.09 10:19



Емка, мара...демек здравей!
Минута е отдавна в дира, но е по-малка от нас и посещава клубчето, но само от време на време.Познава се с всички - с някои само по никове, а с други са си писали тук.Така че сигурно има правилна ориентация и не се нуждае от съветите и указанията ни вероятно.
А ако се нуждае от това да получи информация за теб, аз ще и я предоставя.
Емката не е лошо момче, дори никак, но понякога пали на втора, че и на трета дори, но то се случва и на мен и на всички останали хора, така че това не е кой знае какъв недостатък, щом е толкова разпространен, нали Емка?!
Весел ден желая!И много усмивки !





Тема таканови [re: ПЪTниk]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 10:22



свойски, с презумпцията да му съдействам,
един вид - оказано ми е такова доверие и чест- да съм товорищ
Ама ха. Добре, че говорим различни езици и не се разбрахме.
Щот ако можех да кажа това, което мисля...

Щях днес да съм свободна...

от работа...



Тема Ехнови [re: Kлep*]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 10:31



Клер, чудесен помощник си.

Тъкмо се чудех какво да му пиша, и ми се притече на помощ, или провидението те прати ..



Здравей, как си приятелко? Как, добре ли я караш?



Тема Re: Днеснови [re: eмkaтa]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 10:34



Ние тук сме отдавна, и от половин дум асе разбираме.
Благодаря ти, че ми протегна ръка.

Всички са добри. Стига ние да сме достатъчно чисти огледала за да отразим това.





Тема Re: Ехнови [re: Mинyтa]  
Автор Kлep* ()
Публикувано21.05.09 10:44



Добре съм миличка!Ти защо толкова рядко влизаш при нас?Я позачести малко-повече хора, по-весело е!
Прекрасни думи си написала на Емката!Наистина е така!
Приятен ден!





Тема Другарски привет!!!нови [re: Mинyтa]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано21.05.09 10:54



Ротфорнт, Другарко!!! Как я карате? - Тупате ли редовно знамената в ОФ клуба от прах? А портретчетата бършете ли от на мухите...такованката...

?

Ние, в нашия аристократичен клуб - на отсрешния тротоар, напоследък много се оживихме... Какъв е наплив за членове - не ти е работа! Дамите като насядат, с ветрилата си бъркат една на друга в очите... Оня ден един изпуснат на пода лорнет стана на сол! Господада взеха да сменят анцузите с камизоли, а от ня ден почнаха да свалят и черните очила! За да не се смущават, турихме им по едно домино... Да се чувстват инкогнито, че токувиж на излизане от мероприятие ги извозили с обществения транспорт, дето е със сини лампи... Ах, какви времена настанаха, какъв разцвет на сецесиона и на отминалото величие...

А на тебе като са ти казали "товарищ", са искали да ти покажат принадлежност... "Наш човек" си значи... Ти да не работиш нещо в енергетиката, или свързано с петролните компании? ..Хм... Впрочем, ако беше второто, може би щяха да те нарекат "ханъмефенди"...

Ако ти омръзне да си другарка или товарищ, ела в нашия клуб! Обещаваме да те наричаме милейди, госпожа, а ако много ни обидиш - мадам! и си купИ вертило с по-скромни пера, че не ми омръзна да кихам... Пцхи! ...

А наздраве...



Елате си узнете лордот!!!

Тема таканови [re: Kлep*]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 11:30



влизам рядко през деня щот работя с товарищи. Та се знаем, и не се следим, кой какво работи и къде влиза, за да не се хванем.
А вечер не остава ред за чат. Но ако разредя секса , може и да успея !





Тема Re: таканови [re: Mинyтa]  
Автор Kлep* ()
Публикувано21.05.09 11:35



Ами, хич и не си го помисляй!!!


Какво ти разреждане в най-хубавата възраст!!!Хем желана, хем обичана, хем знаеща, хем можеща, хем превъзходно изглеждаща!!!
Недей да разреждаш-ние ще те извиним за рядкото присъствие поради тази причина!!!



Тема Re: таканови [re: Mинyтa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.05.09 12:09



Какво чакаш, съдействай му така както ти мислиш, не е нужно да му казваш, той сам ще разбере.
Сигурна ли си , че и той не мисли същото?
Четеш ли в очите му?



Тема РОТФОРНТнови [re: Duchessa]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 12:14



ех, аз се чудех откъде се знаем с Вас, а то от Гражданската война , ама не помня къде беше.

Май в Испания...
ААА, какво говориш - няма нужда да ги тупаме , щот те прах не са хващали. Постоянно ги развяваме. Да се знае и помни. Много здрави излязоха - нямат късане и избелване. Ама то е щот ги перем с бензин.

И с портретите нямаме грижа, щот то при нас не вирее муха - толкова е безопасно.

Но к'во нещо е съдбата. На една и съща улица, от различни страни -к'ва разлика в обноските и маниера.

В сегашните времена - да не смее да човек да пресече до отсрещния тротоар
не се знае какво може да му се случи.





Тема Тъй, тъй...нови [re: Mинyтa]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано21.05.09 13:05



... От Испания се знаем... Ах, какви кастанети беха, какви стилети, какви страстни андалузки танци под песента на куршумите... А сега? ...

Некакви дето не са помирисвали семтекс се обръщат към НАС с "товарищ". Не можа ли поне "девочка", ами направо в мъжки род... Пфю...

А вашия клуб отсреща ми хваща окото... Прозорците ви ката нощ светят, кипи труд (перете знамената) и творчество! - Я какви хубави лозУнги сте си накачили...

За мухите може и да си права... Вие сте пролетриат, храните се само с идеи, па те - душици, не могат гладува... Та се пренесоха вкупом в нашия клуб...

При нас пък всички са господари и нема кой да чисти. Затуй мухите са много доволни... Живеят си като в двореца на Луи 14-ти! Напоследък въведохме нов правилник - всеки нов член требе да влезе със свой екип. Екипът включва готвачка, перачка и чистачка. Иначе ще плъпне епидемия...

Ти за свинския грип чу ли? - Ние вече се погрижихме да спасиме страната от него. Овреме изедохме де що имаше прасе... С най-изтънчени сосове полято, сребърните ни прибори неуморно тракаха цяла зима... Сега си почиваме от тежкия труд...

Бихме пратили кавалерите да наберат малко пресна коприва и див чесън в гората, ама те като видят гора се връщат в естественото си състояние...

Вие можете и да ни наберете малко див чесън и коприва? - Ще ви се отплатим богато! Имаме два бидона бензин, а и газена ламба може да ви подариме!

Можеш спокойно да пресечеш улицата, ще предупредя охраната да не те закача! Паролата да знес е "Кувертюра на турнюра!" На бездомните кучета дай първия том на "Капитала". Докато го четат - ти ще си на другия тротоар...
Втория том пази за връщане (ако ти се привръща, де...)

Елате си узнете лордот!!!

Редактирано от Duchessa на 21.05.09 13:12.



Тема Re: Днеснови [re: Mинyтa]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано21.05.09 13:05



Да не би товариш_сер_гей да ти е колега



Има хорица, дето си живеят с миналото и не сс мръднАли ни на йота

БтУ, чета в момента една книжка,
автора е убеден, че ние, хората ,
живеем в съзнанието си пове4е,
отколкото в действителността и това изкривява тотално
цялата ни същност.
според него единици са тези, които успяват да са това,
което са
Аз прибавям и виртуалния свят на нета,
който ептем ни зомбира.

Така, че, банда - навън, навън, навън към природата и човешкото общуване!!



Тема Re: Днеснови [re: Mинyтa]  
Автор Юлия 48 (упорита)
Публикувано21.05.09 14:01



ТовариЩ,ДругаркО,еХХХХХ спомени





Тема Re: Днеснови [re: Юлия 48]  
Автор eмkaтa (минаващ)
Публикувано21.05.09 14:23



Спомени ама някои драпат да стане пак така.





Тема Re: Днеснови [re: spunk]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 15:50



Сещам се за историята с Мойсей, дето ги разкарвал 40 години из пустинята, докато не умре и последният, роден в робство.
Комунизмът беше замислен като едно прекрасно намерение, но се получиха безобразни резултати.

Едно време си спомням, баба ми като ме водеше по седенки(Дернек) с др. баби се събираха и си приказваха , като същевременно всяка нещо вършеше(плетеше, предеше, режеше стари дрехи за парцали).
("Дернек" - събрани на едно место хора без работа, които си приказват каквото си щат! )
И сега форумите из ДИР-а.
И така ние си общуваме виртуално , докато нещо реално си вършим(готвим примерно с микровълновата, перем с пералнята, мием с съдомиялната)
Не съм съгласна, че ни зомбира.
Всяко нещо, което е с мярка и наместо, помага, по един или друг начин.



Тема заплюй менови [re: Kлep*]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 16:02



против уроки.
Ама пропускаш и обратната ми страна.

Лъжа и нарушавам и други Божи заповеди.

Но се стремя поне първата да спазвам.

Заради вашето извинение си измислих тази причина

. Нали ти казвам, че съм добра лъжкиня и фантазьорка.



Тема какнови [re: spunk]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 16:08



се казва книгата?

аз пък наскоро прочетох "Да убиеш пресмехулник", тъй като навремето я пропуснах.
С една дума, какъв вкус остави тя в мене -ДОБРОТА.

а за съзнанието и реалността си мисля, че нашата реалност се определя от съзнанието ни.
Но не зная дали съм чела твоята книга.



Тема Re: заплюй менови [re: Mинyтa]  
Автор Kлep* ()
Публикувано21.05.09 16:09



Щом искаш-ето плюФ-да не са ти уруки!!!


Значи само не крадеш-така ли?!И аз-също!
А относно другите заповеди я помисли по-добре-нарушаваш или заобикаляш?!?!Щото си има разлика-нали депутати и министри не нарушават законите, ама си ги заобикалят непрекъснато.



Тема мдаанови [re: Duchessa]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 16:16



примамливо звучи...
Толкова изкусително, че чак ме хваща подозрение( при нас си е насадено и вменено)...
Е ли това капан?!





Тема Re: мдаанови [re: Mинyтa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.05.09 16:38



Моля да извиниш дукесата за различното мнение.
Има сериозни причини за виденията и, за което дукеста няма никаква вина.
Всичко съм отразил в специална тема до нея в съседния клуб.
Много съм уморен от този труд, нужни са ми поне 6 китенски ракии/само че без музиката/

за да се възстановя.
Еееех да имаше и поне малко женски ласки, набързо щях да жива



Тема твоитенови [re: ПЪTниk]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.05.09 16:50



отговори ме замислят, а това ме бави...


Но молбите ти са друго нещо- веднага откликвам и извинявам Дукесата, за "другото й мнение"

Ти нали си предупреден, че при мене всичко се записва и следи- така че ще си носиш последствията

Днес беше леко и бързо мина.

Редактирано от Mинyтa на 21.05.09 22:06.



Тема Re: Днеснови [re: eмkaтa]  
Автор Юлия 48 (упорита)
Публикувано21.05.09 22:00



Да,ама НЕ





Тема Re: твоитенови [re: Mинyтa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.05.09 22:28



Кое бързо мина?
В какъв смисъл, секса ли?


Зная, че при теб всичко се записва, но и в Шамбала се записва, Акашиевите записи аз ги пиша.



Тема Re: Днеснови [re: eмkaтa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.05.09 22:32



Кои някои ве емка?
Клюкарите ли тук с Юлка?
Наричай нещата с имена, какво е това някои?
Ама ти започна също като Флидка, някои отишли да вършат една работа при едни хора, да драпат да стане така, ама да остане същото



Редактирано от ПЪTниk на 21.05.09 22:33.



Тема Re: Днеснови [re: ПЪTниk]  
Автор Юлия 48 (упорита)
Публикувано21.05.09 22:52



КвИ клюки,кВи 5 лева,бе ПЪTниk????

Я ми обясни каТ на малоУмНа,че неШто не ти вдянах мисълта.



Тема Re: Днеснови [re: Юлия 48]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано22.05.09 00:17



Да ти обясна, ма Юлия, но как да ти обясня като и аз не мога да вдена също като теб за кого точно говорите, там за някои си тук.
Я сега ти ми обясни поне аз да вдена нещо кого точно визирахте с емката-мен ли?
Че аз откъде да разбера че не визирате мен?
Когато го писах не знаех, че не си наясно за 5те лева, вече го разбрах, ама защо ми се караш на висок глас, като на глух


Ми то всеки може като теб да пуска тук стихчета, розички, възвишени поетични слова и като стане напечено ...Абе, що бе, 5 лв, малоУмНата?
Я да се оправяш.
Успокой се де, какво толкова е станало, ти си казала нещо, аз друго съм разбрал...е какво, скандал ли...а добрите отношения, приятелството..къде отиват те?
Та кои точно са тези дето им се иска, ей това ме гложди мен, дай ми адресите им



Тема Re: Днеснови [re: ПЪTниk]  
Автор flida ()
Публикувано22.05.09 00:18



За какво говориш?
Защо намесваш името ми?
Вече мисля,че действително имаш цел в клуба,както писа.
Започва да ми писва.



Тема Re: Днеснови [re: flida]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано22.05.09 00:31



Не съм злонамерен и съм коректен към теб.
Разбирам те.
Спираме контактите с теб за известно време и ще ни мине и на двамата, става ли?



Тема Re: Днеснови [re: ПЪTниk]  
Автор flida ()
Публикувано22.05.09 00:37



Как точно разбираш коректноста?И какво по-точно разбираш,сигурен ли си?
Колкото до контактите ги преустановявам напълно.
Не може да се говори спокойно, приятелски,винаги трябва да се рови,да се правят намеци.
Когато имам да казвам нещо го казвам директно.
И сега съм директна -достатъчно.



Тема Re: Днеснови [re: ПЪTниk]  
Автор flida ()
Публикувано22.05.09 00:38



Не разбрах какво трябва да ти минава.Не си спомням да съм те обидила с нещо.



Тема Re: До всички :)нови [re: flida]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано22.05.09 00:54



СТАРА ОБИЧ СЪС БУЙНИ КОНЕ

Остани тази вечер поне.
С мен бъди в тишината интимна.
Стара обич със буйни коне
търси път сред стихията зимна.

Коленичили, нека мълчим.
А очите ни - те да признаят,
че във огъня има и дим,
а сълзите лютиво се каят.

Във безмълвие, с допир желан,
да се спомним в сумрачната стая.
Всеки зов да е кон оседлан
и готов да ни вдигне в безкрая.

Ти зовеш ме. И аз те зова.
И препускат конете във бяло.
А очите ни шепнат слова,
че след края се ражда начало.

Ясен Ведрин





Тема Re: Днеснови [re: flida]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано22.05.09 01:12



Лека нощ Флида, по- късно ще уточним недоразумението между нас.
Хубави сънища.





Тема Re: Днеснови [re: ПЪTниk]  
Автор Юлия 48 (упорита)
Публикувано22.05.09 06:32



Ха добро ти утро

,Ами като не можеш да вденеш-неможеш.И с емката никой конкретно несме визирали.За съжаление,теб много те гони параноята,както мен ме гони чики-рикитоНо това е друга бира.И защо трябва да разбираш кого сме визирали?Може да сме се визирали взаимноНе ти се карам,на висок глас,защото знам,че не си глух,но сега се Убедих,че лекичко не довиждаШ,и трябва да си туРгАШ по голям диоптър пенджУрИ
Та такива мити работи,драгими пътнико.А колкото до напеченото,или допеченото,или недопеченото,си в голяма грешка,никога не бягам,приятелите си ги уважавам,а враговете си ги държа близко до мене,че винаги да мога да ги здъВчАНо тук и сега поне нямам врагове,поне така си мисля.
А, я да те питам и аз теб? Май се дразниш,от моите стихчета, розички, възвишени поетични слова.Или така ми се струва?
И така дано да сме се разбрали взаимно,и правилно,ЩОТО нямам намерение да се обяснявам втори път.
АНАДЪМНО





Тема Re: Днеснови [re: ПЪTниk]  
Автор eмkaтa (минаващ)
Публикувано22.05.09 09:19



А бе на тебе като че ли ти плащат да се заяждаш с хората и да пишеш глупости! Някъде ме нарече"чичо"Чичо е чичо ти!Сигурно си по-млад от мен,но само едно нещо ще ти кажа:само можеш да мечтаеш да си такъв"чичо"като мен.Вместо да висиш като сопол пред компютърът,или да се търкаляш за да гледаш охлювите как се"онождат"-ходи гони мадамите бе!Хората колко бройки натрупаха,а ти пък виртуално!Или:аз и ръката-интимно!И запомни един сръбски лаф/да ме извинят девойките,че ще го цитирам директно/:Йебеш или не йебеш живот на курац бавно пролази!Ти май отдавна си свил байрака и сега само мътиш на хората мозъците и създаваш интриги!Пфу.....



Тема Re: Днеснови [re: eмkaтa]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано22.05.09 09:57



А бе, ... като ви гледам двамцата, ... нещо много си приличате, ... и се привличате май, ... а???


Маркирайте си териториите като котараците, ... и по-кротко - скрийте си шпагите вече.



Тема Re: Днеснови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор eмkaтa (минаващ)
Публикувано22.05.09 10:37



Той преди ми писа нещо за някакви дупенца,та вярно почвам да се замислям за него-сигурно е обърнал резбата!Това се вписва идеално в поведението му и лигавите му глупости,които ви пише!Значи ти разкри неговата малка тайна!Нали сме във виртуалният свят-каква територия да си опикая!?!?








Терминатор



Тема Re: Днеснови [re: eмkaтa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано22.05.09 10:55



Вярно обърнах резбата, лесбийка съм, както и ти отбелязваш за мен и жените тук.
А ти сексуално като какво се самоопределяш?

Опикай моята територия, ама без да клякаш

Редактирано от ПЪTниk на 22.05.09 10:57.



Тема Re: Днеснови [re: ПЪTниk]  
Автор Kлep* ()
Публикувано22.05.09 11:03



Абе я идвайте с мен в шадравана.Ще нося две тухли, за безболезнена кастрация/За мен е безболезнена, щото си пазя пръстите/...





Тема Re: Днеснови [re: ПЪTниk]  
Автор eмkaтa (минаващ)
Публикувано22.05.09 11:07



А значи и лижеш!!!В твоята територия много смърди!Пфу....









Терминатор.



Тема Re: Днеснови [re: eмkaтa]  
Автор Kлep* ()
Публикувано22.05.09 11:09



Ако не престанете и двамата, обещавам ви, че наистина ще ви се обидя и няма да ви говоря!





Тема Re: Днеснови [re: Kлep*]  
Автор eмkaтa (минаващ)
Публикувано22.05.09 11:09



Много ми е скъпо"онуй"-само с него влизай,но ще си загубиш времето.......









Терминатор.



Тема Re: Днеснови [re: eмkaтa]  
Автор Kлep* ()
Публикувано22.05.09 11:12



Искаш ли да сме добри и да не се заяждаме?!Моля те и то за последно се опитвам да внеса добрия тон!





Тема Re: Днеснови [re: Kлep*]  
Автор eмkaтa (минаващ)
Публикувано22.05.09 13:24



А ти да не си му майка?Е смени му памперсите,защото ги е напълнил-той само това може....








Терминатор.



Тема Re: Днеснови [re: Kлep*]  
Автор eмkaтa (минаващ)
Публикувано22.05.09 13:27



На мен може и да не ми говориш,но вие с него ще си се вземете още малко.Нали той е главният т.е.шефа на клуба?А ние пълнеж към него......








Терминатор.



Тема Re: Днеснови [re: eмkaтa]  
Автор Kлep* ()
Публикувано22.05.09 13:36



Емка и по каква причина се чувстваш пълнеж-я погледни и изброй колко постове имаме ние двамата-сигурно са повече от моите с Пътник.Не мисля, че някой е проявил безразличие, както към теб, така и към останалите.
Определено ти заявявам, че аз не се чувствам пълнеж, не чувствам нито пътник като шеф, нито теб като нещо друго, освен като хора, контактуващи помежду си на НАПЪЛНО РАВНИ НАЧАЛА.Ето ти и усмивките ми, въпреки, че започна да проявяваш недружелюбност към мен:





Тема Re: Днеснови [re: eмkaтa]  
Автор Eks (Стара пушка)
Публикувано22.05.09 14:03



Здрасти Емка!Гледам те нервиш се а тук сме да си почиваме преди всичко психически и да споделим помежду си известна част от живота ,от разбиранията си.Различни сме и за това сме интересни едини за други.Не искам да оправдавам никой ,но не бих и съдил някой,тука е като в обществото!Бъди здрав духовит и дълги години ценител на тези наши цветя дамите от свежото ни клубче!





Тема Re: Днеснови [re: Eks]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано22.05.09 14:17



А пък аз май наистина веднъж те обърках с емката.
Извинявай.
Не си приличате никак с него.



Тема Re: Днеснови [re: Eks]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано22.05.09 14:19



Хммм, ... жените - на работа, а мъжете скучаят и си пишат ...


... направо мъжки станал клуба, ... а дамите пък да не би пък да са заспали следобеден сън?

Поздравче:



Тема Re: Днеснови [re: Kлep*]  
Автор eмkaтa (минаващ)
Публикувано22.05.09 14:21



Напротив,няма недружелюбие!Ти много добре се отнасяш с мен,но не мога да разбера,защо го защитаваш тоя?Той си позволява да се държи като някакъв си шеф,командва,дава ми наставления,подиграва се на всички и т. н.Аз не мога да си позволя някакъв си ...... да ми дава тон в живота.Това е!






Терминатор.



Тема Re: Днеснови [re: Eks]  
Автор eмkaтa (минаващ)
Публикувано22.05.09 14:24



Благодаря ти девойко за хубавите думи!Да всички сме различни,но тук става въпрос за нещо друго,което е принципно!








Терминатор.



Тема Re: Днеснови [re: ПЪTниk]  
Автор eмkaтa (минаващ)
Публикувано22.05.09 14:26



Как може такъв гений като теб да бърка......









Терминатор.



Тема До мъжете ТУК !нови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 (упорита)
Публикувано22.05.09 15:40



Моля ВИ момчета,стига сте вадили шпагите,тук нали сме за да се забавляваме,и да ни е хубаво?Или аз нещо не съм в час?
Просто си мисля,че няма какво да делим,а само да се веселим

Забравете ако можете обидите,научете се да прощавате.Живота е прекалено кратък.
ХАЙДЕ УСМИХНЕТЕ СЕ!
Да се усмихнем ВСИЧКИ .Това е прекрасно,както за ВАС така и за околните.Много често ние подценяваме силата на едно докосване, на една усмивката, на мила дума, изслушващо ухо, честен комплимент или най-малък жест на грижа, всички от които могат да променят един живот. Хора идват в нашия живот с причина или без, остават за сезон или за цял живот. Прегърнете,И ПРИЕМЕТЕ всички еднакво! МОЛЯ ВИ!



Тема Re: До мъжете ТУК !нови [re: Юлия 48]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано22.05.09 16:24



Така е, че ние с терминатора се забавляваме, кой казва че скучаем





Тема Re: Днеснови [re: eмkaтa]  
Автор Eks (Стара пушка)
Публикувано22.05.09 16:25



Благодаря,че ме обърка с девойка!Сигурно е хубаво да си хубава девойка и да те заглеждат мераклийски и с копнеещ поглед.Ако имах втори живот бих пробвал и нямаше да съм много запецната

но тук в този живот ми е готино да съм си леко и незабелязано одъртяващият Митко с все още запазени мераци за емоции от всякакъв род!



Тема Re: До мъжете ТУК !нови [re: ПЪTниk]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано22.05.09 22:00



АЗ!





Тема Re: Днеснови [re: Mинyтa]  
Автор T a n y a ()
Публикувано03.07.17 10:33



... към мене се обърнаха

Здравей, Минутка :)



Тема Re: Днеснови [re: T a n y a]  
Автор T a n y a ()
Публикувано05.07.17 12:11



.... къде си, къде си Минута? :))



Тема Re: Днеснови [re: T a n y a]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано13.07.17 19:55



Казвай


Не съм видяла

Главните букви крепят правописа, а правилата клуба.

Тема Re: Днеснови [re: Munyta]  
Автор T a n y a ()
Публикувано13.07.17 20:42



.... ми пораствам - всеки ден за два живея :))

и питам - дали и другите, и те?



Тема Re: Днеснови [re: T a n y a]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано13.07.17 21:45



Не знам за другите, но аз не съм същата.
Не можах да се позная, какви съм ги писала преди години.

Не пораствам, ами улягам. Бавно, спокойно, трайно.

Хванах се, че остарявам



Главните букви крепят правописа, а правилата клуба.

Тема Re: Днеснови [re: Munyta]  
Автор T a n y a ()
Публикувано14.07.17 09:45



Хванах се, че остарявам

То и аз, бягах до 160. И спрях да остарявам.:))






Тема Re: Днеснови [re: Mинyтa]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано07.10.17 04:00







Тема В Съдния Ден сърцето ще те съдинови [re: chavdar4e]  
Автор tri-9084 (Бодлидрешко)
Публикувано18.10.17 00:05








Тема Re: Днеснови [re: Mинyтa]  
Автор Munyta ()
Публикувано11.09.18 10:04



Девет години по- късно, никой не се обръща след мене.
Тоя свят не върви на добре, ослепява





Тема Re: Днеснови [re: Munyta]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано11.09.18 12:03



Девет години по- късно, никой не се обръща след мене.

А ти откъде знаеш?
Да нямаш задна камера?



_
Спорно е, дали Бил Гейтс е най-известната личност, но най-често споменаваната е майка му.

Тема Re: Днеснови [re: ad miral]  
Автор Munyta ()
Публикувано11.09.18 12:49



Имам сензори


Не усещам погледи долу в края на гърба.
А и никой не се е спънал след като сме се разминали.



Тема Re: Днеснови [re: Munyta]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано11.09.18 13:46





_
Спорно е, дали Бил Гейтс е най-известната личност, но най-често споменаваната е майка му.

Тема Re: Днеснови [re: ad miral]  
Автор Munyta ()
Публикувано11.09.18 15:14



Аз си мислех, че с подпиране, ама щом и с гледане ставало - добре.
Има хляб в нас и като се пенсионираме





Тема Re: Днеснови [re: Munyta]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано09.10.18 11:15



И на 60 мъжът е дялан камък
и повече от всякога ербап!
А щом е подкрепен от женско рамо,
то в него има още много хляб!



_
Спорно е, дали Бил Гейтс е най-известната личност, но най-често споменаваната е майка му.

Тема Re: Днеснови [re: Munyta]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано25.11.18 16:40



Станахме невидими)))))

Бъдете високи!


Тема Re: Днеснови [re: ad miral]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано25.11.18 16:42



Така е!)

Бъдете високи!


Тема Re: Днеснови [re: spunk]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано04.01.19 19:28



невидими

ааа, не. Видима съм. И днес. Ето - :))))



Тема Re: Днес +++нови [re: Mинyтa]  
Автор Nerv (аеродинамитен)
Публикувано02.11.19 00:08





R.I.P.

Много ще ми липсваш!

Редактирано от Nerv на 02.11.19 00:19.



Тема Re: Днес +++нови [re: Nerv]  
Автор Nerv (аеродинамитен)
Публикувано02.11.19 00:37





прав или изправян

Тема Re: Днес +++нови [re: Nerv]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано02.11.19 07:16



Имагинерно...

Няма смисъл!


Тема Re: Днес +++нови [re: spunk]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано02.11.19 11:59



Идват в мислите, идват в съня...
не, не са отишли...
... носим ги в себе си.

Светла ти памет Минута.



Тема Re: Днеснови [re: Mинyтa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.11.19 15:38





да... луд свят... толкова много излишна суета и глупотия в него...
и все пак Живот
светло да ти е, покой...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.