Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 01.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема otnosno lambda sondata  
АвторLOP (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 10:04



kolegi,BRAVOTO mi ima visok razhod (12-13) litra ,i zabelqzah 4e kogato e studena pali malko trudno toest,pri samoto palene za okolo 3-4 sek. oborotite sa neustoj4iwi ,daje ponqkoga gasne. No kogato zawartq za wtori pat kliu4a si pali sawsem normalno,oborotite se zakowawat na 1400-1600 i kato si zagree si padat na 900. Kato cqlo kolata si warwi super . Samo towa s paleneto kato e studena me pritesnqwa . MOJE LI TOWA DA E OT SONDATA ? Blagodarq w awans



Тема Re: otnosno lambda sondataнови [re: LOP]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано22.01.03 11:22



Може да е от много места включително и от ламбда сондата. Може да е още и от пусковата дюза или термодатчика за нея. Щом пали трудно първо тябва да видиш тая пускова дюза - по-скоро нейния включвател. Ако ще се занимаваш сам кажи какъв е точно инжекциона за да ти дам повече информация. Иначе в сервиз! УСПЕХ!



Тема Re: otnosno lambda sondataнови [re: DAMON]  
Авторlop (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 13:31



4estno kazano neznam, kakaw mi e injekciona.Kak moga da razbera,dali pi6e nqkade na nego??



Тема Re: otnosno lambda sondataнови [re: lop]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 19:22



sas sigurnost ne e ot lambda sondata tozi problem pri paleneto no tova ne zna4i 4e L-sondata e zdrava.pri mene tempra 1.6 mono injekcion L-sondata sas sigurnost e precakana no pali kato puska ot raz daje i pri -12..13 gradusa




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.