Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 22.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема vapros s povishena trudnos  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 18:01



nqkoi moje li da mi kaje za tempra1.6 sw -93godina -otkade se doliva i izto4va masloto ot skorosnata kutiq i eventualno kolko maslo sabira i ot kade se sledi nivoto na tova maslo .xe xe te stanaxa mai pove4ko vaprosite ama karai. prdvaritelno blagodarq na vsi4ki



Тема Re: vapros s povishena trudnosнови [re: asrail]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано20.01.03 18:15



Ами на повечето коли е така, че не виждам защо на Тмпрата да е по друг начин - има две пробки на скоростната кутия - едната е по-високо за наливане, другата е по-ниско за източване. Нивото на маслото трябва да е до горната пробка - отвиваш, ако изтече малко масло значи е добре, ако не изтече доливаш докато потече от пробката - това е!



Тема Re: vapros s povishena trudnosнови [re: DAMON]  
Авторkik (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 20:58



za probkite sam saglasen, no ne sam chul za niakoj fiat kato mu razwiesh gornata probka i da poteche malko maslo

Moje bi pri nowite modeli ne e taka no za uno, tipo, tempra - sigura.



Тема Re: vapros s povishena trudnosнови [re: kik]  
Авторkpematop (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 21:52



Maverik ima katalog za koli autodata i toj moje da ti kaje za twoita kola kolko e masloto w skorostnata kutiq. Dolnata probka e za iztochwane i e namagnatizirana za da fashta razni strujki:)))swali dolnata probka i shte uberesh pone 1 kubichem cm strujki. A ako se chuwat razni shumowe na "melene" 100% ima strujki po probkata, moje kato q pochistish sushto da izcheznat shumowete...



Тема Re: vapros s povishena trudnosнови [re: DAMON]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 23:53



ama te tia probki za dolivane navreni v ku4i guz .to dolivaneto sigurno stava sas shpric ili marku4e ina4e ne vijdam kak? aza strujkite xe xe to e qsno ama sam zabelqzal 4e na nemskite koli tam na taq probka nqma strujki... interesno



Тема Re: vapros s povishena trudnosнови [re: asrail]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано21.01.03 15:35



Гадно е наистина! Аз наливам с фунийка на която има маркуч... Виждал съм и по-интелигентни системи в сервизите - пожарогасител който се пълни с маслото и се надува и после маслото се вкарва с тръбичка под наягане - бързо и чисто! Иначе по книгите се дава така - когато се отвие пробката трябва да изтече мъничко масло - севсем малко разбира се въпреки че не е задължитнелно. Достатъчно е и нивото на маслото да е колкото пробката. И когато го проверяваш е добре да е на изстинал автомобил защото маслото когато е топло се изпарява.



Тема Re: vapros s povishena trudnosнови [re: DAMON]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 19:07



dobre blagodarq za otgovorite smqtam taka i da napravq kakto kazvate



Тема Re: vapros s povishena trudnosнови [re: asrail]  
Авторwww (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 19:13



Събира точно 2 литра. В магазините имат каталози при покупка проверяваш.Задължително с хубаво масло.



Тема snimkaнови [re: asrail]  
Авторkik (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 19:19



imam snimka na skorostnata kutia kadeto e ukazano, moga da ti go pusna po maila :)



Тема Re: vapros s povishena trudnosнови [re: asrail]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 19:27



abe kolegi ne me razbraxte... moga da si smenq masloto i sam ama ne mi se rovi po razni katalozi kade beshe sq probkata.....s kvo se razviva.....ami kolko maslo izte4e.....ami tolkoz li trqbvase da e.....ami toi otvora e otstrani kak da go naleq....i t.n. a za snimkata blagodarq vse pak




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.