Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 21.05.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вярвате ли че може да сме различни?нови  
АвторSal (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 22:35



Здравейте!Имам много въпроси,но ще ви питам само-Вярвате ли че може да сме различни?Ние се отличаваме от другите същества на Земята.По-различни сме и се чудя дали извънземните имат нещо общо с цялата еволюция?Моля пишете всички коментари ,които имате по тази тема!





Тема защо не ни кажеш своето мнение по въпросанови [re: Sal]  
Авторaнтapec (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 14:41



Я ни кажи ти в какво вярващ????





Тема Re: Вярвате ли че може да сме различни? [re: Sal]  
Автор HeaндepтaлeцaДжo (минаващ)
Публикувано13.03.07 15:24



>"Ние се отличаваме от другите същества на Земята."

Видовото разнообразие на Земята е много богато.
Всеки вид е много по-различен от другите.
Но на "ниско ниво" така да се каже, различните видове сме много близки.



Тема Re: Вярвате ли че може да сме различни?нови [re: Sal]  
Автор else (varelse)
Публикувано13.03.07 23:01



Различаваш се, дрън-дрън. Знаеш ли, че ДНК-то ти е 76% идентично с това на брюкселското зеле?



Тема Re: Вярвате ли че може да сме различни?нови [re: else]  
Автор kalein (пламъК)
Публикувано13.03.07 23:51



...и в тия 24% се крие разковничето на понятия като "съзнание" и "съзнателна глупост". (Човешки измислици, 'стес'но; на брюкселското зеле мисълта му е заета с други неща.)

Вервайте ми.

*хихи*к



Тема Re: Вярвате ли че може да сме различни?нови [re: kalein]  
АвторSal (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 23:15



Въпросът е в това не колко си приличаме биологично ,а колко сме се отличили от другите видове!Ние сме се променили и ,по мое мнение, е било за лошо.Ако за миг се престорим,че не знаем за биологичните си сходства всеки ще се запита какво правим тук.От вичко това имам предвид,че ние сме се издигнали над останалите същества.Моля ви само да си помислите за всички щети,които може да сме нанесли през усъвършенстването си!



Тема Re: Вярвате ли че може да сме различни?нови [re: Sal]  
Автор ustatko (цапнат в устата)
Публикувано15.03.07 10:44



Кому сме нанесли щети с интелекта си и защо смяташ, че това не е нормалният ход на еволюцията? По-силният, по-умният, по-приспособимият оцелява.

СПАРТАААААА!



Природата ни е дала език, за да говорим и разум, за да знаем кога да мълчим.

Тема Re: Вярвате ли че може да сме различни?нови [re: ustatko]  
АвторSal (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 19:29



Въпросът ми е в това ,че е възможно заради нас да са изчизнали животински видове.А дори и повече!Според мен ако някога е имало митични и други същества,да са умряли заради нас.Във филма "10-тото кралство" преследват вълците,в"Сърцето на драконите"-избиха всички дракони,а има и филми,в които преследват демони,вещици,вампири и още подобни!





Тема Re: Вярвате ли че може да сме различни?нови [re: Sal]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано16.03.07 09:56



Ахаааа, ето къде бил ключа за палатката! Значи си мислиш, че митологичните същества наистина ги е имало, така ли? И са изчезнали, следствие еволюцията на човека?
Иначе не съм съгласен, с това, че на човек не му е мястото тук. Вече съм разбрал, че събитията във Вселената се случват, защото така е трябвало да стане.;) Предполагам всяка цивилизация в космоса изминава трънлив път докато индивидите започнат да работят за благото на общността и планетата си повече, отколкото за своето собствено материално благополучие (да не го нарека алчност за власт и пари). Може би това е в реда на нещата, може би всеки трябва да мине през ада, за да оцени райската градина. Едно е сигурно, изминавайки този труден път на вътрешни етнически, религиозни и социални различия и борби, нашия имунитет ще укрепне, за да ни подготви за истинската сцена - космосът.;)



Тема Re: Вярвате ли че може да сме различни?нови [re: testpilot]  
АвторSal (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 11:12



Да,ти може да си прав(а),но това не значи,че ние трябва да усложняваме повече пътя на другите видове!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.