Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 07.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: обърках сенови [re: DeathKnight]  
Автордимa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 10:31



ей, кинжал, ако знаеш как ме разсмя рано сутринта:-)))))

а, да, сетих се и още нещо, и галад ще трябва да застане начело на чедата на светлината и също да се включи в последната битка, а и той и ранд ще трябва все пак някога да разберат, че са полубратя... май така се казва.





Тема Re: обърках сенови [re: димa]  
Автор child_prodigy (зелена еуглена)
Публикувано15.03.07 13:53



@ DeathKnight - за това с прераждането не се бях сетила. Тя нали Мин каза че децата на Авиенда ще са си наред обаче просто ще имат нещо особено. Нях сега ще се вълнувам по този повод ^^

@ Дима - аз се сещам освен всички неща които изброи че трябва и да видим какво ще стане със аийлския народ след като Ранд ги е събрал и скършил (или както там беше). И Гавийн и Егвийн трябва да се съберат. Вероятно и Сюан и Гарет Брин. Все някакви любовни двойки бре бре.

То има много неща още които ние пропускаме, но здраве да е, като дойде книгата ще видим какво ще стане. А то според мен първо трябва да освободят Моарейн, защото нали беше казано че тя трябва да помогне на Ранд в последната битка.



Тема Re: обърках сенови [re: димa]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано15.03.07 20:15



'ко не бъркам, Моарейн също трябва са се омъжи. Чакам с интерес вендетата на Том Мерилин срещу Черваената аджа.
А, да - Ранд трябва да обвърже Щерката на деветте луни и да се преклони пред Кристалния трон (според предсказанията от двете страни на Аритския океан и двете трябва да се случат преди Последната битка), Ранда ще трябва да умре поне един път - абе тоя момък го чака претоварен график.

TANSTAAFL


Тема Re: обърках сенови [re: мишo]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 11:40



я аз да попитам още нещо
на корицата на "нова пролет" стои цифричката 1
значи ли това, че прелюдията ще има и 2-ра част? лично на мен тази мисъл ми харесва... 2010 е доста далечна година


а дотогава не ми се ще да оставям любимите си герои
не че нещо ми пречи да прочета поредицата още два-три пъти, де
и ето ти, дошла 2010:-))))





Тема Re: обърках сенови [re: мишo]  
Авторvokill (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 13:16



Някъде бях чел че книгите ще са 12 + 3 отделни томчета
1 вече излезе
2 ще е за втория баща на Ранд преди да го намери
3 не помня за какво беше



Тема Re: обърках сенови [re: vokill]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 13:26



ееее благодаря ти, радостна вест е това:-))))

по е друго, като знам, че ще излиза още нещо от поредицата... преди 2010 година.





Тема Re: обърках сенови [re: мишo]  
Автордимa (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 13:33



а, да, и още нещо - нали златният жерав полетя... значи трябва да видим лан като водач на малкиерите в последната битка

и как все пак връзката му ще бъде прехвърлена на нинив...

и въобще... бъди здрав и силен, авторе джордан, и пиши:-))))





Тема Re: обърках сенови [re: мишo]  
Автор child_prodigy (зелена еуглена)
Публикувано17.03.07 15:59



по принцип прелюдиите са три.
Първата е Нова Пролет нея я знаем - за търсенето на бебето Ранд
Втората ще е за намирането на бебето Ранд от Трам Ал-Тор
Третата ще се разказва за Мат и Тюон 10 години след Последната битка.

Така беше казано в нета. Обаче аз четох че Джордан се е отказал за сега да ги пише тези прелюдии и ще се съсредоточи върху 12-тата книга от поредицата а за после нищо не се знае май май. Ама и аз често греша така че не ми вярвайте.

Но със сигурност прелюдия няма да излиза преди 12-ти том.





Тема Re: обърках сенови [re: child_prodigy]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 16:55



пууу жалко, тъкмо си представях как ме изненадват например скоро с още няколко прелюдии

ама... като ще се чака, ще се чака:-((
благодаря ти много за информацията:-))



Тема Re: обърках сенови [re: димa]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано25.03.07 12:49



голям екшън ни чака :)

мен ми е интересно също с каква армия ще се явят тъмните
че като видях ранд и логаин как разхвърляха огромна армия тролоци ей така, преди закуска, ще трябва да се постараят повече.

също така е интересно дали светът отново ще бъде "разрушен"
не забравяйте, че изходът от Последната битка може би не е толкова ясен, колкото ни изглежда :)

всеизвестно е, че в колелото никой не умира, но си мисля, че този път няма да минат с толкова малко жертви

с две думи - още малко остана






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.