Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 09.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Замъкът на престола?  
АвторeлeмeнтZ (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 17:36



Някой знае ли нещо за

?
Добра ли е? Кой е авторът или авторите?



Тема Re: Замъкът на престола?нови [re: eлeмeнтZ]  
АвторSuper M (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 16:36



Здравей,
по случайност се натъкнах на тази тема. Аз съм Марин - един от авторите на пилотния разказ в сборника.
Авторите са 8, разказите са 7 и са доста различни като стил, обем и герои, но всички са обединени от това, че се развиват в един и същ вълшебен свят. Той е основата за българската ролева игра "Приключение с меч и магия". Самите разкази са предназначени за всеки любител на фентъзито и приключенията. Смея да твърдя, че сборникът е част от може би най-амбициозният фентъзи проект в България и няма да сбъркаш, ако си я вземеш, най-малкото от любопитство.
За повече информация - www.acsiom16.com
След като я подхванеш, ще се радвам да чуя обективното ти мнение
Поздрави: Марин



Тема Инфонови [re: eлeмeнтZ]  
Автор marky85 (непознат )
Публикувано25.04.06 17:04




Древна легенда разказва за пророчество, което гласи, че ще дойде времето на Единствения крал, призван да властва над всички разумни раси...
Мълвата гласи, че в непристъпния замък, на върха на Брилската планина има зала с огромен трон в средата.
Който седне в него, ще изпълни пророчеството и той ще бъде Единствения крал...


Представяне:



Отзиви:





Тема ... и на въпросанови [re: eлeмeнтZ]  
Автор marky85 (непознат )
Публикувано25.04.06 17:07



Добра е. Много.



Тема Re: Замъкът на престола?нови [re: eлeмeнтZ]  
АвторGosho17 (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 11:33



Някой няма ли да каже нещо по-конкретно. Не че цената е много голяма, ама все още не съм си купил книжлето. Видях я на Славейков и ми хареса като оформление (дажа еако имах кинти щях да я взема още тогава). Но сега ми е интересно да знам някой прочел ли е нещо - гледам все български автори, добри ли са?



Тема Re: Замъкът на престола?нови [re: Gosho17]  
Автор Daggerstab (Зъл Писар)
Публикувано30.04.06 21:09



Амиии, зависи какво разбираш под "добри" Всички са "млади автори", в почти буквалния смисъл на думите...

На мен сборника като цяло ми хареса, въпреки че няма гениални творби... Ако не си фен на Аксиом16 и/или не искаш да даваш 6 лева за нещо, което има доста голяма възможност да не ти допадне... прецени сам.



Тема Отзивинови [re: Daggerstab]  
АвторSuper M (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 12:45



Във форума на rpgbg има доста мнения и отзиви. Посети forums.rpgbg.net - секция Аксиом16 - тема "Замъкът на престола".



Тема Re: Отзивинови [re: Super M]  
Автор Daggerstab (Зъл Писар)
Публикувано02.05.06 15:07



Тоест, тази тук:





Тема Re: Отзивинови [re: Daggerstab]  
Авторvokill (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 15:59



Досега съм прочел само първия не е нещо осбено
но за да се стимулира БГ Авторите си заслужава. 6 лв си е поносима цена



Тема Re: Отзивинови [re: vokill]  
АвторGosho17 (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 15:23



И аз си го взех вчера и съм до третия разказ - различни стилове са, но са приятни за четене.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.