Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 12.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предупреждение!нови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
АвторEllian (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 19:25



Честно казано незнам какво да кажа, на аз определено не съм толкова добра, за да пиша като тях. В интерес на истината първото мнение, което получих беше от Titanium - 3 страници и ми се стори адски професионално.
Понеже съм чела някои твои мнения във форума, предположих че наистина ще ми кажеш нещо полезно! За което все още не е късно!



Тема Re: Техническо лице - да пише? Смях до дупка!нови [re: Ellian]  
АвторTech (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 05:50



Защо не пишеш във форума на

. Там има литературна групичка за начинаещи (и не начинаещи) автори. Мисля че ще бъде полезно да се свържеш с тях. Между тях има и "технически лица"



Тема Re: Техническо лице - да пише? Смях до дупка!нови [re: Tech]  
АвторEllian (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 08:57



Благодаря ти за съвета!
Може би по-нататък ако се реша ще пиша. Сега май ще се ориентирам към Форума за настоящи и бъдещи майки
вместо да се изживявам като нереализиран фентъзи писател. Все пак благодаря на тези, които по един или друг начин ми отговориха.
Желая успех на всички и май няма да влизам повече във форума.



Тема Re: Предупреждение!нови [re: Davie]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано15.03.06 12:16



Не на цензурата и масовата дезинформация!

Биха се до последния човек, а останалите продължиха боя


Тема Съжалявам, но може ли отново да пратиш текста?нови [re: Ellian]  
АвторAK75 (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 13:47



akivanov@gmail.com
Затрих ти писмото вчера и много ме е яд !



Тема За Пpинцът koйтo бe вишиcтнови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
АвторTitanium (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 01:50



Първо искам да се извиня за закъснението на коментара ми към този постинг, но имам възможност да разпускам с чатове и форуми само веднъж седмично.
Второ, радвам се че продължавам да се натъквам на странни съждения... Все пак това си е Фентъзи форум и на всеки му е позволено (дори е желателно) да бъде параноик...
Второ, искам да ти задам един въпрос: Очевидно считаш, че всички дълги постинги са дело на един и същ човек. Това означава ли, че всички средни по размери мисли са дело; също на един и същ човек? А постингите украсени само с лозунги вероятно също се радват на подобно авторство? Излиза че във форумите явно пишат само... трима души?! А защо не и само един или пък не е човек а ново поколение компютърен робот?! Приемам всякакви коментари за въпросния заговор. Току виж, се е зародила конкурентна вариация на "Кодът на Давинчи".



Тема Re: За Пpинцът koйтo бe вишиcтнови [re: Titanium]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано21.03.06 14:55



А как ти звучи коментарът, че IP-тата на пишещите анонимно в тази тема не се различават много-много?



Тема За elseнови [re: else]  
АвторTitanium (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 18:13



Твоето мнение наистина ме заинтригува. Наистина IP internet protocol address e задължителен инструмент при комуникация между устройствата чрез интернет. Обаче винаги има и частни случаи. Възможно е информацията ми да е непълна, но до колкото ми е известно в някои ситуации, (както е при форумите) се осъществява не просто комуникация на едно устройство с всички възможни потребители из интернет, а комуникация на устройство, чрез базов посредник. Това означава, че комуникационният пакет се транслира и запазва в базовия посредник и преминавайки през филтрите на сървъра по нататъшното му разпространение се приема като вътрешно системна комуникация на този сървър. И се предоставят нови, чисто виртуални адреси. Иначе казано, всички участници в този форум, смело обменяме мисли в една и съща компютърна система: Тази на Dir-bg. В случай, че информацията ти е различна, бих се радвал да я споделиш.
Разбира се долавям и нотка на обвинение, че голяма част от участниците в този форум не са регистрирани и били анонимни?! Може би регистрация от рода на Джордж Буш, Чингис Хан или lostchemist са нещо страшно поясняващо. Но, поне за мен чисто логически това си е само форма за забавление и разнообразяваща разновидност на анонимността. Малко вероятно е някой да си въобразява, че комуникира с истинския Чингис Хан или загубен химик или пък да повярва, че някой живее на Аракис. Така, че реално, всички от участниците в този форум са тотално анонимни. Но, нима не е в това чара на форумите?



Тема Re: За elseнови [re: Titanium]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано21.03.06 22:31



Lost chemist, уби ме човече

Малко ти е грешна теорията (на конспирацията). Аз познавам наживо всички регистрирани потребители, писали в тази тема. Те също ме познават.
Мога да ти развия много дълга тема за "регистрираната" самоличност, но честно казано нямам време, а и не съм достатъчно мотивирана
Това, което ме озадачава при теб е, че се палиш прекалено много, вкарваш някакви бурни емоции още от първия си постинг, без никаква видима причина.

Ти си знаеш



Тема Re: За elseнови [re: else]  
Автор supertitanium (непознат )
Публикувано28.03.06 03:45



Приеми искрените ми извинения!
Не съм имал абсолютно никакво, намерение да нарушавам, дълбоката ти медитация. Смятам, че участниците в този форум би трябвало да са с уклон към разискванията на най-различни въпроси и проблеми свързани с фантастиката и особено, българската окраска на този жанр. Но, щом стремежа ми към максимална изчерпателност в моите коментари те стресира до толкова, че да го наричаш "бурни емоции"... то ще уважа желанието ти и ще се въздържам до колкото е възможно да адресирам пряко към теб, своите мнения.
И все в същия си стремеж, към изчерпателност си направих регистрация, за да проникна в "свещените дебри на регистриранатасамоличност" в клуб Фентъзи..., но честно казано не виждам особена разлика с кой да е сайт изискващ стандартна регистрация. Или по-точно; не виждам, как тази регистрация би могла да наруши анонимността ми. Съжалявам, че Titanium бе вече заета идентификация, но съм доволен и от supertitanium. Поне съм напълно уверен, че в мое лице има регистриран потребител в клуба, който не те познава и когото не познаваш "на живо" и този факт ми навява доста мисли относно твоите постинги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.