Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 02.07.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Магии,дракони и елфи...нови  
Автор мarape_нa_мocт (непознат)
Публикувано12.02.04 22:59



Кажете,кой не харесва тези три неща.Те не съществуват,но съм сигурна,че всеки от нас тайно си е мечтал те да са реалност.Лично аз,не веднъж съм се отнасяла насън на някви такива шантави,магически места.Обикновено съм сред елфи(нощни и горски),лунници(подобни на човека),феи и подобни.Звучи ви смешно,сигурна съм...Но всъщност е страхотно!След всяка прочетена фентъзи книга(а те са по една всяка седмица) или фентъзи филм(бая са)се отнасям на тези места,далеч,от мъки,проблеми,гадост и мръсотии.Далеч от шума на проклетите явтомобили и хорските кавги по улицата.Предполагам,че и сред вас има такива,нали?Всички,които искат да искажат мнение,нека да заповядат!:))))



Тема Re: Магии,дракони и елфи...нови [re: мarape_нa_мocт]  
Автор Mat Cauton (knight)
Публикувано12.02.04 23:38



Права си-и аз сащо си ме4тая светът на фентазито да е реалност.Но си мисля 4е то4но защото не е,за това и много хора го харесват.Както го нари4ат на запад-escapism.Хората искат да се откаснат от заобикалящата ги деиствителност,един вид фентазито се явява машина на времето,само 4е духовна.



Тема Re: Магии,дракони и елфи...нови [re: мarape_нa_мocт]  
Автор Jack of Shadows (соло)
Публикувано13.02.04 01:05



Ае като ти тикнат една мотика в ръцете и те опнат на полето от сутрин до залез, разни идиоти с мания за величие периодично разкарват огромни армии, които ти изяждат храната и изпотъпкват останалото, като почнат разни вълци да ти ядат къде овцете къде теб, като почнеш вечер да се прибираш убита от работа, на 20 изглеждаш като на 40, мъжът ти и той скапан, децата реват, гладни, най-голямото отишло в армията и го убили, най-малкото починало от шарка и като залезне слънцето няма ток, да не говорим за ПС или интернет и единственото, което може да направите, е да заспите, преплели мръсните си тела посред секса на твърдите рогозки, ще ви питам какви магьосници и дракони ще ви се вият из главата.
Проблемът не е в света, който живеем. Проблемът е в начина, по който живеем живота си. За това Толкин е писател на велико фентъзи, а не просто разказвач на приказки - той ни учи да бъдем благородни, упорити и да защитаваме идеалите си без капка колебание и до край. Това е нещото, което бих искал да се промени в нашата съвременност, макар че желанието, само по себе си, е също толкова идеалистично, колкото и вашето.
Малко аут от темата - преди около седмица чух следните думи от устата на един мой асистент, чак не можах да повярвам, че той ги каза - Не използвайте думите, за да опишете положението си, а за да го промените.

Your troops find little meaningful resistance and quickly force your enemies to surrender!


Тема Re: Магии,дракони и елфи...нови [re: Jack of Shadows]  
Автор The Humble Count ЧлeнУAH (Имам си овца!)
Публикувано13.02.04 01:31



ми в такъв случай аз лично бих се занимавал с опитомяване на овце и шиене на дрехи :)

3 жаира си летели единият свил на ляво, другият на дясно ,а третият стръкче джойнт!


Тема Re: Магии,дракони и елфи...нови [re: The Humble Count Члe]  
Автор Mat Cauton (knight)
Публикувано13.02.04 01:52



Ти пък каде си виждал диви овце,4е да ги опитомяваш?Искаш да кажеш да отглеждам,вероятно?



Тема Re: Магии,дракони и елфи...нови [re: Mat Cauton]  
Автор The Humble Count ЧлeнУAH (Имам си овца!)
Публикувано13.02.04 05:36



ами на изток от онзи град . Хевън май беше. ти опитомя ли некоя ? много добър съм станал !

3 жаира си летели единият свил на ляво, другият на дясно ,а третият стръкче джойнт!


Тема Re: Магии,дракони и елфи...нови [re: The Humble Count Члe]  
Автор Mat Cauton (knight)
Публикувано13.02.04 07:12



Брат'4ед,не мога да ти разбера мисълта нещо!



Тема Re: Магии,дракони и елфи...нови [re: The Humble Count Члe]  
Автор lkew (Soul reaver)
Публикувано13.02.04 16:02



Хехе... то овцете и без никъв скилл се опитомяват флаулесли :)
или поне аз както съм симпатичен и ми се лепят... :)

фенерче на слънчеви батерии


Тема Re: Магии,дракони и елфи...нови [re: Jack of Shadows]  
Автор мarape_нa_мocт (непознат)
Публикувано13.02.04 17:40



Виж сега!Прав си!На дали ако човек води подобен живот надали ще му е до фантастика.Но лично аз ако живеех така щях да си СЪНУВАМ(не да мисля)съвсем неволно неща,които да ме отведат поне за малко от тези ужасни проблеми в реалния свят.Но дори въпреки това си прав.Признавам!



Тема Re: Магии,дракони и елфи... [re: Mat Cauton]  
Автор мarape_нa_мocт (непознат)
Публикувано13.02.04 17:50



Не съм братчед!Аз съм жена!И не мога да ти помогна ако не ме разбираш,душице!Ще ти кажа само:
Живота ти е гаден!Уморен си,всеки ден проблеми....В такива случай със сигурност ще е гот да си заспиш спокойно и неволно се отнасяш в един такъв шашав свят.Тогава не се свивай кат бълха в гащи,че ще стане манджа с грозде!Отпусни се и се наслаждавай на спокойствието,преди да си се събудил и да си се озовал в проклетия,реален свят!:))))
Това мога само да ти кажа.От тебе зависи дали ще ме разбереш или не!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.