Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 26.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Kopo]  
Автор firefox (пчелъвче)
Публикувано23.07.05 19:30



ми що не :) талант и здрав разум! :)
така само светът на поредицата става по-богат

пък и никъде не е казано, че членовете на отряда ги набират след периодични поголовни тестове на цялото население на света на дадена възраст, та да си сигурен, че нейде извън редиците им не се крие някой талант :)

дядката беше суперяк и само това, че е противопоставен на любимците ни го прави неприятен; освен това имаше някакъв недоизказан момент с него - бил служил в армията, бил се сражавал само в едно сражение, но отряда участвал и тн. Интересно.

а Гарвана по това време и без това беше се разложил яко - Чудака неведнъж го коментира; според мен дядката беше някъде около нивото на Гарвана при присъединяването му към отряда - може би малко отдолу, щото баронет Вран тогава е бил по-млад и надъхан, но при всички положения достоен съперник

Curiosity killed the cat, but for a while I was a suspect.


Тема Re: Глезанка?нови [re: Kopo]  
Автор Бъдъмбa (инсектоид)
Публикувано23.07.05 23:06



Ама аз нямам нищо против героинята! Само против прякора й! Именно той ми развали цялото удоволствие от втора и трета част на хрониките.
Изобщо няма значение дали ролята й е решаваща за действието или не - интересува ме само колко пъти я наричат Глезанка вместо Тони Фиск, Бялата роза, Оная глухонямата или по какъвто и да е друг начин. И колко пъти ще получавам коремни спазми от лафове като:
- Гарвана си имаше кауза: Глезанка
- Глезанка е наш главнокомандващ и е военен гений
- Не съм ви Бялата роза! Аз съм си Глезанка!!!

На всичкото отгоре тук прочетох за куп нови герои, а за любимия ми Властелин - нищо? В коя част се описва неговата и на Господарката бурна младост?




Тема Re: Глезанка?нови [re: Бъдъмбa]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано24.07.05 12:45



Властелинът го заковаха още преди 2 книги.

TANSTAAFL


Тема Re: Глезанка?нови [re: Kopo]  
Автор De3tuss (сержант)
Публикувано25.07.05 09:25



При това буквално.

Ти го направи! Признай! Много хора са те видели!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.