Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 22.05.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Понеже много замря тоя клубнови  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано12.03.05 11:43



Дай малко да го раздвижим

Имаше преди около година тук една игра с пускане на цитати. Някой пуска цитат и който познае откъде е, пуска следващият. Ще пусна едно цитатче и ако има интерес, може да поразмърдаме малко пипетата



Тема Re: Понеже много замря тоя клубнови [re: lady Marian]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано12.03.05 12:02



Видях този триумф, изписан на лицето на ******* и може би нейното злорадо задоволство ме накара да взема решение. Или може би моята омраза към *******, или любовта ми към *******, или може би ******* беше прав и Боговете наистина обичат хаоса, не знам, но във внезапен изблик на гняв сграбчих костта с двете си ръце. Не помислих какво ще последва от магията на *******, не помислих за неговата омраза към християните, нито за това, че всички щяхме да поемем риска да загинем в търсене на Свещения съд в кралството на *******. Не помислих за грижливо обмисления ред на *******. Знаех само, че ******* щеше да бъде дадена на човек, когото мразех. Всички, които преди това седяхме на пода в залата, сега стояхме прави, затова виждах ******* през главите на воините пред мен. Беше стигнала до голямата дъбова колона в центъра на високата зала, заобиколена и обсадена от мъжете, които ревяха неистово и пронизително свиреха с уста. Само аз стоях и мълчах. Гледах към ******* и докато я гледах, поставих палците си в центъра на костта и стиснах двата й края в натежалите си юмруци. "Сега, ******* - помислих си аз, - сега, стари разбойнико! Да видим какво може твоята магия."

Натиснах и счупих костта. Пукотът се изгуби в шумните възгласи на присъстващите в залата.



Тема Re: Понеже много замря тоя клубнови [re: lady Marian]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано12.03.05 14:52



Може ли аз, другарко, можели?!?

TANSTAAFL


Тема Re: Понеже много замря тоя клубнови [re: Kopo]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано12.03.05 14:55



Стига бе!
Остави ги да се измъчат



Тема Re: Понеже много замря тоя клубнови [re: lady Marian]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано12.03.05 15:59



"Сказание за Артур" II
"Врагът на Бога"
Бърнард Корнуел
Майкъл Джоузеф



Тема Re: Понеже много замря тоя клубнови [re: Boby_]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано12.03.05 18:39



Ари пускай де



Тема Re: Понеже много замря тоя клубнови [re: lady Marian]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано14.03.05 09:30



Тръгнах през площада, по-точно казано, не тръгнах, ами се потътрих. На два или три пъти се спирах и се вцепенявах — за да ми мине гаденето. Щото в човека има не само физическа страна: в него има и духовна страна, а има — на всичко отгоре — и страна мистическа, свръхдуховна страна. Та аз всяка минута очаквах, че насред площада ще ми се додрайфа откъм всяка от гореспоменатите три страни.



Тема Ми...нови [re: Boby_]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано14.03.05 16:57



Ерофеев
Москва - Петушки

Ама трябваше да пуснеш некое коктейлче

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.


Тема Re: Понеже много замря тоя клубнови [re: Boby_]  
Автор Guardian Spirit (highest one)
Публикувано14.03.05 21:50



батка пускай нещо, което не може да се намери в гуугъл ...

Налага се да бързаме - вечността има навика да свършва, преди да си мигнал.


Тема Re: Ми...нови [re: Koтapakът нa Шpьoдин]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано16.03.05 10:50



Ти си на ход, давай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.