Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 27.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема "Новите приказки от 1001 нощ" Блонд/Уейннови  
Автор firefox (ах, полудявам)
Публикувано02.11.04 18:28



Ааааааааа! Не е за вярване!



Малкото ми дребно, миниатюрно, черно сърчице се гърчи от неочакваното удоволствие. :) (а и най-накрая, след толкова време притежателският ми инстинкт е събуден - на пазара има книга за отстрелване! :) айде happy hunting и на вас)

Let's face it: comedy's a dead art form. Now tragedy, that's funny.
-- Bender

Редактирано от firefox на 02.11.04 18:29.



Тема Re: "Новите приказки от 1001 нощ" Блонд/Уейннови [re: firefox]  
Автор Lady Defender (Apprentice)
Публикувано02.11.04 19:09



Ти майтапиш ли се????

A weapon is a device for making your enemy change his mind.


Тема Re:нови [re: Lady Defender]  
Автор firefox (elf IRL)
Публикувано03.11.04 10:47



ми съдейки по отзивите в рпг форума, книгата определено съществува, щом даже е оплюта ^_^ (от М.Майндкрайм :))) При тях Е весело! ^_^)
За мен това си значи абсолютно 100 на 100, че тази книга ще я взема (то книга е силно казано де - тънко нещо на вестникарска хартия, но пък за 2,50 - ко му плащаш). Големият проблем е с късното научаване и дали ще се стига до постинг в Намерени книги ^_^



ILLUVATAR: LA, damit!

Тема оки, мацка...нови [re: firefox]  
Автор Lady Defender (Apprentice)
Публикувано03.11.04 12:07



Ти си сериозно деформирана още в ранна детска възраст, дано ти бъде простено, чадо....

A weapon is a device for making your enemy change his mind.


Тема Re: "Новите приказки от 1001 нощ" Блонд/Уейннови [re: firefox]  
Автор BLACKDlVER (непознат )
Публикувано03.11.04 13:15



Просто не е истина. Детството ми се завръща с пълна сила.
ВЕЛИКА КНИГА



Тема Re: "Новите приказки от 1001 нощ" Блонд/Уейннови [re: firefox]  
Автор Sparhawk (Knight)
Публикувано03.11.04 14:19



Книжката е много сладка. Трудна е за превъртане и много смешна. 10х за Блонд и Уейн.
Blond & Wayne rules, Mindcrime drools.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re:нови [re: firefox]  
Автор пишмaн-линrвиcтЪ ()
Публикувано03.11.04 14:42



А стига бе!!! НЕ мога да повярвам! Все едно съм на 13 години пак

А по-добра препоръка от това Mindcrime да я е оплюл, НЕМА.

OMNIA CASTRA TVA NOBIS HABETVR


Тема Mindcrime :)))нови [re: Sparhawk]  
Автор firefox (elf IRL)
Публикувано03.11.04 15:44



:))) е вие се уляхте :) Майндкрайм си е много добър в КИ, просто стилът на Блонд и Уейн е неповторим (тримата окупират личния ми КИ топ, но Б&У са ми по-по сърце)

все пак серията за суперагента беше доста яка било то в пиратски приключения като "Златният Оракул" или спортната серия ("Демоните в NBA", "Боговете на футбола"), за която Б&У го избъзикаха в "Патрул за ада" (Тоби:"Ама това не е ли?..." Уили и Бети:"Да! Суперагента!" Тоби: "Как си шампионе? :)" Надвесен мрачно над чашата портокалов сок, в която дави мъката, суперагнта: "Махни! Сега се е задало галактическото по тенис на маса..."). Имаше и една много добра идейна книга разделена на криминални разкази-игри. Спомням си една популярна серия за бойни изкуства, дето много не ме хвана. (тук повече си харесвам тази със различните стилове - Жерав-Змия-Орел-Куца кокошка и тн - на Дж.М. Дж.) А разказът Т.О.Р.Н.А.Д.О.6 в МЕГАИГРА си беше див прото Гилд Уорс с НФ сюжет обаче - много яка тактическа игрица, дето не ти дава да лъжеш дори когато те убиват (а те убиват често, щото се минава адски трудно).

Има постижения човекът. И все пак - "Варварският бог" и "Принцът на Алкирия" ;), поредицата за отец Валенс и особено "Вампирите на Флавия" и "Вкус на кръв", "Патрул за ада" - ве-ли-ка! (аз тогава не бях чела още Пътеводителя, но после ми дойде много добре, като открих някои фрагменти), "Принцът на пустинята" се спряга за добра от всички, "Сонора" (още като чуя за парола 123456789 си довършвам наум с "Тъпо като хулус" :D) и тн :) Много найс неща и адски готин стил.



ILLUVATAR: LA, damit!

Тема Re: Mindcrime :)))нови [re: firefox]  
Автор пишмaн-линrвиcтЪ ()
Публикувано03.11.04 16:53



А, аз със кеф четях и доста неща на Майкъл, ама човека си е за майтап в някои отношения, няма какво да ти обяснявам... (а иначе това по-добре от както те са го направили в Патръла надали би могло ).

За нещата на Блонд и Уейн, спомена всичко по-готино, като книги де, по списанята разни неща не си спомням... А, ами имаше едно яко Ормско за Маруша освен Пустинен Огън, поне за друго не се сещам...

Сонора, Принца, Поредицата за Валенс, особено книгата с вещиците (Небето Ви Чака?) и Убийство в Блекскейд, но и другите. Толкова добър стил не се сещам друг "съвременен български писател", не само на КИ, изобщо да има. Блонд пишеше и по разни други списания, бтв. Май в Капитал Лайт нещо четох и в Плейбой. И иначе писал преди това и по Егоисти и други такива.

"Надспиване!" "Надпиване?" "Не бе, надспиване"
"Един от вентилаторите в ъгъла спира да се върти и се оказва че това е негър във фланелка на <кой отбор беше там>, който досега е скачал на въже"
Цитатите са неточни но яки. Не знам защо, има много по-смешни неща в Патрула, ама не мога да се сетя за тях сега...

OMNIA CASTRA TVA NOBIS HABETVR

Редактирано от пишмaн-линrвиcтЪ на 03.11.04 17:20.



Тема Re: Mindcrime :)))нови [re: firefox]  
Автор пишмaн-линrвиcтЪ ()
Публикувано03.11.04 17:18



Та по темата, лесно ли ще се намира тая книга, или за целта ще трябва да се:
а) убиват хора
б) призовават демони
в) предлагат сексуални услуги
г) пренасят наркотици във вътрешности на тялото

OMNIA CASTRA TVA NOBIS HABETVR



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.