Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 09.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: :)нови [re: cянkи]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано20.12.04 21:49



Ти ся за бира на аванта ли се напъваш, що ли?

TANSTAAFL


Тема Сенки :) Сенки, сенки .....нови [re: cянkи]  
Автор Shadow Jack (Сянка)
Публикувано21.12.04 16:25



Навсякъде сме и това си е. Против Хауърд нямам абсолютно нищо. Освен че е се е самоубил рано и не е написал още прекрасни произведения :) А че неговия Конан е пич - отвсякъде "трепе " рибата. Чисто и просто - избива всичко дет го дразни :) Останалото ... хъм-хъм-хъм ... или открадва, или прелюбва :) Имам обаче много напротив Пикльото Джордан да се мъчи да окепези Конан в своите романи стереотип 'Руслан и Людмила'. Просто не сме се доразбрали.
А За Бил галактическия супергерой - Това е концентрираната мъдрост на Плевенското ШЗО. Кое е по-тъпо от двете - не мога да кажа. И аз наскоро се уволних от там/преди тебе/ но нямам хубави спомени...
П.П. : Чалгата наистина се превръща в ентертеймънт вътре - аз гледах Деси Слава и Емилия.
П.П.П. : Знаеш ли че тука някакви ламери ме бъркаха с тебе ?

"И ти ли се смееш, сянко на сянката ...."


Тема Re: най-лошата книга на светанови [re: Aypeлия]  
Автор Shadow Jack (Сянка)
Публикувано21.12.04 16:27



Няма секс ?

"И ти ли се смееш, сянко на сянката ...."


Тема Re: Сенки :) Сенки, сенки .....нови [re: Shadow Jack]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано22.12.04 14:27



Да бе, и аз така чух :)
И е сянки, държа да отбележа :Р

су ши су су ши ши


Тема И аз доста боза съм изгълтал...нови [re: cянkи]  
Автор Mat Cauton (knight)
Публикувано26.12.04 16:35



На първо място ще поставя Марион Зимър-Брадли-една книга про4етох от нея и пове4е не ми трябва-The Lady of The Trillium.
Има една друга-трилогия за Утремер, не и помня автора. Не беше 4ак толкова ску4на, ама много прозра4на. действието беше в Близкият Изток по времето на Кръстоносните походи, ама замазано и уж бяха измислени събития. а най-лошото беше 4е главният герой( монах-рицар) като по4на един див секс с приятелят си първо, а после и с един от другите рицари-не е за разправяне!ина4е оригинално главният герой да е гей, ама не ми се 4етат 3 листа с описания на потни мъжки тела в страстни прегръдки!




Тема Re:нови [re: Mat Cauton]  
Автор Nefertum (Joy Jurney)
Публикувано05.01.05 15:15



Подкрепям мнението за Марион Зимър-Брадли, цялата й поредица "Дарковър" всъщност представлява една и съща книга пренаписана десетина пъти... за съжаление нито един от вариантите (надявам се никога да не ми се наложи да ги прочета всичките) не е нещо наистина запомнящо се.
А също "Демон на отмъщението" на Тойо Йокугава, това е единствената книга(която ми е попадала) , която няма никакво значение дали се четеш със отворени или затворени очи, просто и при двата варианта не се вижда НИЩО... в нея



Тема Re: Къде ли е разковничето?нови [re: lkew Freekel]  
Автор Umbriel. (shadowangel)
Публикувано07.01.05 18:51



Ааа,като спомена Зелазни,имаше там едни мудни господари на сънищата,псевдофилософстващи каликанзери и др. дето...Абе като си спомня то и не всички Амбъри бяха цветя,ама нейсе.



Тема Re: Подкрепям изказването :)нови [re: De3tuss]  
Автор Umbriel. (shadowangel)
Публикувано07.01.05 18:55



Не всички са чак такива късметлии.Четох го в оригинал



Тема Re: ;)нови [re: Shadow Jack]  
Автор Umbriel. (shadowangel)
Публикувано07.01.05 19:12



Гудкайнд не е за тук:
" А че продълженията са тъпи та вдлъбнати - тази традиция я подкрепят Гудкайнд, Джордан и Едингс."
Винаги вкарва нова сюжетна линия и нови типове герои.Аз лично поне не го намирам за еднообразен.

Sub umbra alarum tuarum


Редактирано от Umbriel. на 07.01.05 19:27.



Тема просто любопитство [re: Aypeлия]  
Автор Umbriel. (shadowangel)
Публикувано07.01.05 19:16



И кое по-точно те изтормози?

Sub umbra alarum tuarum




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.