Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 09.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: най-лошата книга на светанови [re: De3tuss]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 06:14



Ми като е боза,не я чети бе акъл.10 книги са това,аз половин книга която ми е тъпа,няма да прочета,а ти говориш все едно си чел и десетте.Всички се изкарахте големи мазохисти бре.



Тема Re: :)нови [re: Shadow Jack]  
Автор Diva Magia (измислена)
Публикувано13.12.04 16:11



Е де...просто не ми допадна тази част от поредицата "Магьосникът от Землемория" е супер, ама нататък ми забатачва...
Тери Пратчет е друга тема и не мисля, че е уместно да се сравнява с Урсула.
Тя просто не ми харесва. Опитах и "Светът се нарича дъбрава" ама не стана:):):)


Close your eyes...it's so clear...

Тема властелина на пръстенитенови [re: Luthien-пoлyopaчka]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.12.04 03:10



почвал съм го 5 пъти и не съм успявал да прочета повече от 5 страници

добре че беше вилма, за да разбера, че нищо не съм изпуснал.



Тема Re: най-лошата книга на светанови [re: coldie]  
АвторDe3tuss (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 16:58



Абе, готин, я си спомни "Колелото на времето" първите четири-пет отвратителни ли бяха? Или на тебе са ти били? Или може би що са ти били готини първите, значи останалите също са суперски? Особено последната дето пет неща се случиха на 700 страници. Фентъзито обикновено се ниже в многотомници, ако не си забелязъл, а книгите би трябвало да се гледат сами за себе си.



Тема Re: :)нови [re: Diva Magia]  
Автор VooDooMaN (Ultra blue)
Публикувано17.12.04 22:46



Мда, първака книжка от цикъла за Землемория за Гед беше супер, след това нещо ми падна тонуса за четене и минах на друго .



Тема Re: властелина на пръстенитенови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано17.12.04 22:59



хаха, това е често срещана грешка!
като четеш властелина за пръв път, прескочи ужасно натъпкания с биографии на хобити увод и мини направо на първа глава...после след като го прочетеш, можеш да се върнеш в началото и да видиш кой на кого е бил дядо :))))



I hate haters.

Тема Re: властелина на пръстенитенови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано20.12.04 16:17



трябваше да прочета само 2 твои изречения, за да разбера колко си тъп. :)

су ши су су ши ши


Тема :)нови [re: coldie]  
Автор Shadow Jack (Сянка)
Публикувано20.12.04 16:24



Наистина ли ? Брей, след такова изказване просто си гълтам езика и падам шашардисан под масата :) Накрая да намеря един оцелял Фен на Джордан :) В рамка ще си те сложа бре :) Смятам че при джордан всичко след третата книга си е живо продължение от всякъде. Човека се чуди как да усуче сюжета така, че да глътне някое друго левче от баламурници. Това че и ти се набутваш в класацията - Евала. Чети си го, кат те кефи. Мене ме уморява повече от телефонния указател.

"И ти ли се смееш, сянко на сянката ...."


Тема Re: :)нови [re: VooDooMaN]  
Автор Shadow Jack (Сянка)
Публикувано20.12.04 16:26



къф съвпърдък - при мен също :) Но че първата беше клас ! Беше си ... ех, де си забравих бастунчето, момчета ???

"И ти ли се смееш, сянко на сянката ...."


Тема Re: :)нови [re: Shadow Jack]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано20.12.04 16:33



сенчести братко, някъде по-горе беше споменал, че оригиналните истории на Робърт Хауърд за Конан не струват или поне така ми се стори докато четях мненията по диагоналната система. Държа да отбележа моето скромно лично мнение, че това не е така. Няма да се спирам подробно на това защо ми харесват, само ще отбележа, че в тях Конан е малко мой тип герой - "тъп, но упорит" :)
Иначе по темата - "Падналите Богове" една книга, за която винаги се сещам като стане въпрос за нещо, което да не става за четене. Друга прясна такава е Бил Галактическия супер герой. Нея дори в Плевенската казарма не успях да прочета, а там дори поп-фолк концертите ми бяха станали интересни!

су ши су су ши ши



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.