Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 06.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Кой е любимият ви герой от "Колелото на времето "нови [re: 3дpaвe зa вcичkи]  
Автор Sparhawk (Knight)
Публикувано04.10.04 10:57



Баал-замон от първите два тома; Шайдар Харан, Самаил и голама; от добрите Мат и Том Мерилин.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Кой е любимият ви герой от "Колелото на времето "нови [re: 3дpaвe зa вcичkи]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано04.10.04 13:48



За тва споменах Моарейн, щото като за Айез Седай е доста свястна. Иначе като цяло Седйките са банда незадоволени шматки, много са неадекватни милите... Е, Баба Вихронр.... ъъъ тъй де, разбра ме, бива, но и тя прекалява на моменти.
Иначе Егвийн като за селянче се справя доста добре.



Тема Re: Кой е любимият ви герой от "Колелото на времетнови [re: lady Marian]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано04.10.04 17:34



И на мен Том ми е любимия Моарейн ме кефи, но понякога се чудя дали Сеан Санче не ми харесва повече. А Кацуан (така ли се пишеше на български) туря в джоба си всички отстъпници, ако питате мене. Файле и Мин също са готини. За Лан няма какво да говорим, но той е малко mainstream, така да се каже.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Кой е любимият ви герой от "Колелото на времето "нови [re: 3дpaвe зa вcичkи]  
Автор Гимли ,cин нa Глoин (джуджомир)
Публикувано04.10.04 18:40



Авиенда !!!




Тема Re: Стиа бе!нови [re: lady Marian]  
Автор Estel* (светулка)
Публикувано04.10.04 19:26



Споко! Може би не се изразих съвсем точно. Спор няма, че Беатриче е несравнима и неповторима, други (поне малко) подобни на нея- трици да ядат!
А че Нинив е незадоволена-еми-и-и, тъй си е, ама що трябва да я обвиняваш за това? Той Лан си е за бухане, че стана подметка на 2, че май и 3 жени:Моарейн, Нинив и оная, другата Айез Седайка (не й помня вече името...).

Sohne, Reise… und ein Glass Bier, bitte!


Тема Колелото, деба...нови [re: Гимли ,cин нa Глoин]  
Автор Пpинцът koйтo бe пycтoтa (разбрал)
Публикувано04.10.04 19:40



...изпадаха му спиците!

Пътят е бодлив и тесен.


Тема Аре стига бе...нови [re: Гимли ,cин нa Глoин]  
Автор Taлиecин (radiant brow)
Публикувано04.10.04 23:16



... не знаех, че още я харесват тая боза...

No one remembers the singer. The song remains.


Тема Re: Аре стига бе...нови [re: Taлиecин]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано05.10.04 12:13



Е, чак пък да го харесваме толкова много... но пък защо да не си говорим за него?! От друга страна, прелюдиите поосвежиха малко работата.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема МАЙЛОУ , от "Небесните господари" !!!!нови [re: Гимли ,cин нa Глoин]  
АвторZaCoo (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 13:06



Няма по железен от Майлоу Хейз, тоя трепе наред всякакви норми по отношение на психоанализата
Колкото до Колелото , аз съм голям фен на книгата , но положителните герои доста се размиха с огромното количество ненужни сюжетни линии.
Направо немога да си представя корав мъж какъвто беше в началото ЛАН , да се превърне в подобно а планарий безгръбначно.
А Най-печеният в цялата книга е Голама , той определено всява респект



Тема Re: Кой е любимият ви герой от "Колелото на времето " [re: 3дpaвe зa вcичkи]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано05.10.04 23:15



аа да, верно си е.. ама мацката си я бива

абе те и Лан развалиха така :(
а за Перин да не говорим ...

абе след 7ма книга някъде вече е ала дързост и красота.. първите са култови, някой ден ще ги прочета за трети път :)


shine on you, shine on you, crazy diamond...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.