Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:16 05.10.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема питанка за драконитенови  
Автор Aнrya фoн Юбepвaлд (ръмжаща)
Публикувано03.05.04 10:45



Може и преди да е имало такава тема, но ще рискувам

На последък много често започнах да си мисля за драконите и по-точно ме интересува: Какви дракони има(какви знаете) и какво знаете за тях(с какво се характеризират)
В момента се сещам само за железен,пернат, златен, изумруден и китайски()


4u se voj

Тема Re: питанка за драконитенови [re: Aнrya фoн Юбepвaлд]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано03.05.04 11:55



Специално изрових тази тема от дебрите на архива. Темата е писана в славните времена на клуб фентъзи- когато не беше клуб фентъзи, а клуб Попово. Когато офтопиците бяха по- малко от смислените теми. Абе яко беше!

Enjoy:
http://clubs.dir.bg/showthreaded2.php?Cat=17&Board=fentazy&Number=1936518969&page=46&view=collapsed&sb=5

Софиянки, не ни изневерявайте с негри.
Ваши араби


Тема Re: питанка за драконитенови [re: ss_]  
Автор lkew (upera)
Публикувано03.05.04 14:30



хаха, добре бе! :D

Благодаря, това съм го пропуснал при четенето на архивите. :)

********************************************************************************************* ти!


Тема Re:нови [re: ss_]  
Автор firefox (adversarial)
Публикувано03.05.04 20:12



специално 10х, мерси (как беше мерси на френски ;) ) и, всъщност, благодаря - спестяваш ми усилието.
а сега се сещам, че май имаше още една последна част дето така и не я дообработих за постване... ще проверя.. :)

"Your choice of armor was your intellect."


Тема Re: питанка за драконитенови [re: ss_]  
Автор Aнrya фoн Юбepвaлд (ръмжаща)
Публикувано04.05.04 09:51



ха! много ти благодаря за полезната информация, за това че я изкопа от...потъналия в прах и паяжини архив...много ти благодаря и на теб firefox за това че си го написала.
И все пак е много тъжно. Ако някой иска да потърси нещо в архива рискува да си загуби...айде да не казвам седмици, но дни със сигурност.
В Толкин клуба предложиха да се направи нещо като каталог, какво ще кажете вие за тази идея?


4u se voj

Тема Re:нови [re: Aнrya фoн Юбepвaлд]  
Автор firefox (3-пръст ленивец)
Публикувано04.05.04 10:27



ми, да цитирам един любим герой (Гарет :Р) - работата ми харесва, но не чак толкова, че да се наема доброволно да свърша малко :)
но иначе, идеята наистина е добра :D

"Какво можеш да очакваш от ден, който започва със ставане от сън?!..."


Тема Re:нови [re: firefox]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано04.05.04 14:40



Да, ама той само си приказва така . Ако има изпаднала в беда девойка все си намира оправдание да наруши правилото .




Тема Re:offнови [re: Gallandro]  
Автор firefox (3-пръст ленивец)
Публикувано04.05.04 15:23



ми то за таквиз случаи е измислена поговорката "От ума си пати." :) (Или от липсата. Или от локацията. :D)

"Какво можеш да очакваш от ден, който започва със ставане от сън?!..."


Тема Re: питанка за драконитенови [re: Aнrya фoн Юбepвaлд]  
Автор lkew (upera)
Публикувано04.05.04 16:47



Приятна идея :)

веднага щом си намеря време, в което не правя нищо друго, ще се заема. :)

И вече ще можем официално да погребем клуба.... :/

Isn't there a newborn baby somewhere that you should be devouring?


Тема Re: питанка за драконитенови [re: lkew]  
АвторNoodle (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 23:29



Zdraveite. I na men drakonite sa mi edni ot lubimite su6testva. Imam si sobstvena predstava(ili ideq ne sum siguren kak to4no da kaja) kak bi trqbvalo da izglejda edin drakon, no vse o6te ne sum nameril v internet risunka(ili tattoo) na perfektniq drakon. A vie uspqvali li ste da "vidite" lubimiq si drakon????? I ako da moje li da dadete link kum kartinkata? 10x predvaritelno




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.