Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 25.05.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: BLACKDlVER]  
Автор lvn (отстъпниk)
Публикувано24.11.04 14:48



Като разбрах,че Дъга излиза отново,бях мн приятно изненадан.
4ти брой си взех...разочаровах се,ЕЛО-ужасни картинки,с ще по-ужасна история.Старата Дъга имаше дух,не няма място за сравнение,нека да го има новото списание,но не трябва да се казва Дъга,това е жалко подобие просто.
Преди бях мн запален фен на дъга..някой още пази ли си броеве,може да сменим нещо знам ли :ПППП

Няма нищо по-прекрасно от това кръвта във вените ти да се мята бясно!


Тема Re: новото списание "Дъга"нови [re: lvn]  
Автор Zen (test pilot)
Публикувано30.11.04 18:18



Вярно, ЕЛО е рисувано от друг художник и не може да е в стила на Димо. Този художник е добър и дано да си намери кадърен сценарист за някакъв фантастичен комикс, защото сериозен sci-fi (за мен Бион е стил постапокалиптично сайбър пънк и е добър) засега няма. "Некрул" е страхотен по отношение на рисунки и оцветяване, макар сценария малко да куца. Лошото при него, че е копие на Конан. Другите няма да коментирам, само залагам много на "Пътуване до края на нощта".

"Амин!" каза Той, или в превод "Спасявайте се!"


Тема Re: новото списание "Дъга"нови [re: Zen]  
АвторJesus_ (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 03:36



Не знам - според мен новите броеве не струват.. поне не толкова като старите. Тогава "Дъга" беше култ.. религия..
Може би защото нямаше много подобни неща тогава. Както и да е - старите броеве си имаха собствен дух и свят - ще ми се да им се насладя пак - но колкото и да ровя из нета, освен 2-3 броя не успях да намеря.

Ако някой знае нещо по въпроса - да свирка



Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: lnfectious]  
АвторJesus_ (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 03:37



Не знам - според мен новите броеве не струват.. поне не толкова като старите. Тогава "Дъга" беше култ.. религия..
Може би защото нямаше много подобни неща тогава. Както и да е - старите броеве си имаха собствен дух и свят - ще ми се да им се насладя пак - но колкото и да ровя из нета, освен 2-3 броя не успях да намеря.

Ако някой знае нещо по въпроса - да свирка



Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: Jesus_]  
Авторgimli (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 18:07



О, няма такова нещо като "те ни се струваха добри, защото по онова време нямаше други подобни неща". Старите Дъги ни се струваха добри, защото са адски добри. Погледни само художниците им от какъв ранг са. Погледни и тези на новата дъга... Като изключим Мая Бочева, разбира се...
Имам братовчедка, която е доста по-малка от мен. Типично дете на днешното поколение. Израстнала е с Cartoon Network и интернет и научи английски съвсем сама още в предучилищна възраст, само гледайки филмчетата. Трудно може да се каже, че е била в информационно затъмнение или са и липсвали забавления от подобен характер в детството. Еми като докопа старите ни Дъги, да не ти разправям. За една седмица ги научи наизуст, беше луднала по тях и непрекъснато ги препрочиташе и си доизфантазирваше различните историйки.
Иначе понякога наистина човек няма как да разбере обективната причина, поряди която нещо някога му се е струвало върха.



Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: gimli]  
АвторJesus_ (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 20:44



"Старите Дъги ни се струваха добри, защото са адски добри." Ако не беше така едва ли сега щях да се сещам за тях... сега след толкова време .
Не знам на какво се дължеше - на добрите художници.. на оригиналните истории.. или на уникалните характери на героите... Но е безпорен факт - наскоро търсих из форумите мнения по тази тема - никои не е забравил старата "Дъга". Чарът и ще продължава да съшествува - като Елвис...



Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: gimli]  
АвторJesus_ (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 20:49



Сега живея далеч от дома си... където останаха и всички стари броеве..
Ще ми се да ги прелистя отново - тарся из нета, да не би някои да е сканирал нещо, но засега без успех.



Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: Jesus_]  
Авторgimli (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 00:08



Имаше разни сканирани неща, но не е същото. Изобщо не е същото.
Друго си е да ги разгръщаш.



Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: Jesus_]  
Автор Adanedhel (philomythus)
Публикувано22.07.05 01:06



Ето малко за доброто старо време:






Благодаря на Сотир Гелев за прекрасния комикс и за позволението да сканирам поредиците.

_______________________
get up, get out, get drunk

Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: Adanedhel]  
АвторJesus_ (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 02:42



айде, някой няма ли да изкочи вече със скан на всички стари броеве




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.