Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 30.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: lnfectious]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано09.05.04 01:03



Ами....спомените ми от старата "Дъга" са твърде бегли!
Така че новата не ми се вижда толкова зле! Някои истории са ми тъпи, но пък други ми глождят любопитството!

No one to hear me, to heal my ill heart!
Am I too lost, to be saved?


Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: arc-en-ciel]  
Автор Aлacтиc (Лондон)
Публикувано09.05.04 14:25



Не си права. Бих казал точно обратното - сега са прекалено професионални, но липсва онзи момент на оригиналното мислене. Не мога в никакъв случай да кажа, че Бион или Лошите Зли са рисувани от "ученици-ентусиасти".
Напротив, преди рисунките предразполагаха повече към това. Та кой днес би нарисувал Гандалф като Аладин от вълшебните приказки, а Балрога като преяла хлебарка с чувство за хумор:

и т. н.

How many sorrows Do you try to hide ...

Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: lnfectious]  
Автор chilko (x-beatz)
Публикувано11.05.04 09:15



мисля че е доста добре.
според наблюденията ми със същия ентусиазъм като нашия едно време и днешните младежи харесват 'Дъга'...

:::the truth is out there:.:


Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: chilko]  
Автор Aлacтиc (Лондон)
Публикувано11.05.04 09:24



Само че има разлика. Едно време харесваха `Дъга`. Днес харесват `продължението на Дъга`. И го харесват предимно онези, които помнят старата `Дъга`. Новата се оповава до голяма степен на авторитета и славата на старата. Може би затова има такъв успех. Нещата биха били доста по-различни ако излизаше със същото съдържание, но с друго име.

How many sorrows Do you try to hide ...


Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: Aлacтиc]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано11.05.04 09:40



В същия ред на мисли това може да се доразвие - тези, които едновременно помнят старата "Дъга" и все още са достатъчно вдетинени, че да асимилират подобен род "четиво", едва ли са много. Във всеки случай сигурно е, че са далеч по-малко от потенциалните нови фенове на едно добро изцяло бъгларско комикс-списание, което се опитва да си изгради нов имидж, без да почива на стари лаври.



Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: lnfectious]  
Автор lnfectious (-13-)
Публикувано13.07.04 10:11



Излезе и 8-ми брой на Новата Дъга...
Като цяло е готина, макар че има неща за които употребявам повече търпение за да успея да ги прочета...
Започва един многообещаващ фентъзи комикс "НЕКРУЛ", направи ми доста добро впечатление, визията е НАИСТИНА мрачна...

А когато попитах за мнението за Дъга нямах впредвид аналогията със старата Дъга... Тя си остава култова легенда, не само заради майсторството и идеята, а заради възрастта ни тогава и времената в които излизаше...

Моля, споделете мнение за комиксите от новата Дъга...



Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: lnfectious]  
Автор fentazi_fen (фанатик)
Публикувано15.07.04 14:30



Некрул наистина се очертава като най добрия комикс в списанието.Засега ни дадоха един плакат и малък епизод от него но изглежда обещаващ.Не разбрах кой го рисува та да помалтретирам горкия автор да ми пусне информация в аванс

кирилица из нот дет


Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: fentazi_fen]  
Автор lnfectious (-13-)
Публикувано15.07.04 15:12



аха...
и аз не забелязах име... дори във встъпителните думи за броя беше споменат просто като "автора"...
а какво ще кажеш за другите неща?
Радит, bion, noir, лошите зли, самурая?



Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: lnfectious]  
Автор Manian Lee (непознат )
Публикувано16.07.04 19:42



Аз много си харесвам bion! Направо се влюбих в тоя комикс още от първи брой!

Абе така и така сте зачекнали комиксова тема да ви питам нещо. Случайно да знаете дали още излиза едно комиксче - Battle Chasres се казваше. Не съм го мяркал от доста време, а ми беше станало интересно.



Тема Re: Списание "Дъга"нови [re: lnfectious]  
Автор Marpaт (J. Bourne)
Публикувано17.07.04 11:33



Аз харесвам най-много Пъшо и Пепа, bion и Радит!

BTW днес Сатанасов и Титис откриват изложба на свои творби в галерия "100№" на бул. Дундуков 56 от 19,30.

Аз уви няма да мога да отида.

Благодарение на добър ритник можеш да получиш криле.

Редактирано от Marpaт на 17.07.04 11:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.