Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 01.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Играта - 5нови  
Автор firefox (whoops)
Публикувано31.03.04 15:26



ок, дано армидриймър не се сърди



Шооран стоеше до ухера, подпрял лакът на широкото дуло, направено от тъмнокафяв хитин. Ухерът приличаше на огромен, непокорно приклекнал звяр. Беше стар, с него бяха стреляли вече много пъти и по ръба дулото вече се беше пукало и беше лепено. И беше зареден, нали бяха на границата все пак - макар че Шооран нямаше право да стреля. Защото ухерите са страшни, но и крехки, и бързо се износват - две, най-много 3 дузини изстрели и хитинът започва да се рони и никакво лепене не помага. Смяташе се впрочем, че и да иска, Шооран не може да стреля, понеже за да произведе изстрел, трябваха 2 кремъка, а засега той беше заслужил само един - острието на копието си. За това, че има и 2 други кремъка, негови си, Шооран не казваше на никого.




God is real, unless declared as an integer.

Тема Re: Играта - 5нови [re: firefox]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано31.03.04 15:50



Многоръкия Бог на Далайна на Логинов?

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re:нови [re: Beнaбили]  
Автор firefox (whoops)
Публикувано31.03.04 16:01



ок, ти гониш :)

God is real, unless declared as an integer.


Тема Re:нови [re: firefox]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано31.03.04 16:05



Ей сега. Ама другия път зазведишвай имената :) Че аз само от името се сетих коя е книгата... тъкмо вчера я разлиствах.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Въпрос 5.2нови [re: firefox]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано31.03.04 16:12



Численото превъзходство на Костенурките ставаше тревожно.

**** се намръщи. Всъщност нямаше никакво значение. Бяха само четирима срещу цяла планета, тъй че няколко Костенурки повече или по-малко нищо не променяха. Гледаше с безпомощно примирение как нови и нови бойци се изсипват от корабите и тичат към тях, клатушкайки се като патета.

- ****? - прошепна девойката. - Стори ми се, че Малкия ни маха.

Той се обърна и видя, че наистина е така. Ръждиво-червената дребна Костенурка енергично им правеше знаци да отидат при тях. Щом се приближиха, той включи транспозера си.

- Получих разрешение! - изкряска ликуващо той. -Разрешено ни е да се срещнем със самата Майка!

- Значи тя ще ти помогне? - попита ****.

Костенурката помръкна и измърмори неохотно:

- Не се знае със сигурност, но не трябва да отлагаме! Тези Братя ще ни отведат при нея веднага!


Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема правиланови [re: Beнaбили]  
Автор firefox (whoops)
Публикувано31.03.04 16:30



според мен имената не трябва да се крият, освен ако не участват в заглавието или са ПРЕКАЛЕНО популярни
ти може и снощи да си я разлиствала, но за човек, който не я е чел е все едно дали ще спомена главния герой; докато виж, заглавието можеше и да е чувал

God is real, unless declared as an integer.


Тема Re: правиланови [re: firefox]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано31.03.04 16:38



За чичко Гугъл обаче хич не е все едно дали има имена или звездички.



Тема Re: правиланови [re: firefox]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано31.03.04 16:39



Ами хубаво... виж най-първата тема- там говорихме да ги няма имената:) Та затова и аз си им слагам звездички винаги

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: правиланови [re: Boby_]  
Автор firefox (whoops)
Публикувано31.03.04 17:48



за чичо Гугъл звездичките не са проблем. Във всеки от цитатите има достатъчно дълъг стринг без звездички, който да идентифицира произведението, ако се опре до този тип игра, пък и нищо не пречи звездичките да се заобиколят с добра комбинация кавички и въобще, както пише на един банер, на stratics.com - CHEATERS ALWAYS WIN!
На мен обаче ми се играе игра, която е смес от еднакви количества загадка и готини цитати примерно. Във форума на Gamers Workshop има такава игра с цитати от доста време и всеки един по-дълъг от 5 реда е проява на лош вкус или неспособност да се пресее важното.

God is real, unless declared as an integer.


Тема Re: правиланови [re: firefox]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано31.03.04 18:20



Мдам.. ама тук нямаме правило за 5 реда :)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.