Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 02.07.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ако искаш да си играеш сам давайнови [re: Beнaбили]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано18.03.04 18:16



Не си права.
1. Участват тези, които познават цитатиите, които давате, а цитатите са предимн от фантастика - тоест отговарят тези, които четат фантастика. Ако пускате цитати от фентази, ще се включат онези, които четат фентази.
2. Фентази фен си направи игра - тая той я започна.
3. Форумът е ФЕНТАЗИ

Here I am - on the road again...


Тема Re: Ако искаш да си играеш сам давайнови [re: Лeйди]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано18.03.04 18:26



Мдам... ама му виж началния постинг - който искате жанр или нещо от сорта:)
Така че реално какви ще са цитатите си се определя точно от играещите... в началото имаше и Фентази ама като гледам все същите си играем... За мен не е проблем да се преместим във Фантастика, просто играта започна тук...

Да - той я започна. И какво да му благодарим и да чакаме той да направи нещо - като да пусне нова тема ли? И да се мъчим със старата тема... Ами няма смисъл... След това да е направил нещо? Освен да се оплаче че сме се преместили без него :)

Както и да е де...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Ако искаш да си играеш сам давайнови [re: Beнaбили]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано18.03.04 18:47



"След това да е направил нещо?"
Пропускаш нещо много важно. За да играе, човек трябва да разпознае някой от цитатите. Ако не си чел много фантастика и цитатите са ти непознати, как можеш да се включиш? Пак повтарям, играят малко хора, защото малко от четящите тук разпознават цитатите.
А "който искате жанр " аз го разбирам като "дайте да има разнообразие" Къде е разнообразието? Аз не го надушвам нещо.


Както би казала Фокса - "Дайте шанс!"

Here I am - on the road again...

Редактирано от Лeйди на 18.03.04 18:48.



Тема Уффффнови [re: Лeйди]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано18.03.04 19:14



Ами не мисля че ще е проблем някой друг да пуска цитат, а не позналия. НА мен лично ми е сложно вече да намирам цитати... Та това не е проблем. Ама никой не е изявявал желание. Единствения фентази фен който позна нещо се оказа твърде зает за да пуска цитат

Та ако искаш следващия път като ми дойде реда, ти да пуснеш цитат - само кажи. И ще се премстим във фентазито...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Уффффнови [re: Beнaбили]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано18.03.04 19:43



Виж сега, аз ако исках да пускам цитати, щях да го правя. Просто леко ме издразни тонът, с който се обърна към момчето. Направило си то игра, за да си пуска любими цитатчета, при което вие изведнъж му я окупирате и тотално го изхвърляте от нея, след което му се чудиш що не играел и как моля ти се имал наглостта да се обажда. Извинявай, може да не си имала това предвид, но точно така прозвуча

Колкото до това, че някой бил зает да пуска цитати - ами извинявай, но не всеки има по цял ден за пилеене в нет-а.

Here I am - on the road again...


Тема Re: Уффффнови [re: Лeйди]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано18.03.04 20:25



Ами не забелязах точно той да се противипостави на посоката в която тръгна играта.... Даже се радваше че играта е тръгнала :) И изведнъж почна да мрънка и да обяснява че той щял да пуска кръговете :) А това дразни. Да беше казал в началото - да сме наясно...

Ами то и аз не пилея цял ден в нета... Пускането на цитат отнема 5 минути за търсене и още 2 за самото пускане... Или 10 за набиране и 2 за пускане... Много далече от цял ден. :)

И айде стига сме се заяждали... сега има фентази цитат... айде да видим кои ще са активните сега...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема абе да ти кажа доста време си отнема!нови [re: Beнaбили]  
Автор arc-en-ciel (lostinthemist)
Публикувано18.03.04 22:07



Най-малкото защото трябва непрекъснато да следиш кога е зададен новия въпрос, за да можеш да отговориш пръв.
Аз разпознах доста цитати, но тъй като минавам през клуба два-три пъти на ден (което пак си е често!), когато видя цитата, той вече е отговорен, че и нов е даден.
Сигурна съм, че и с повечето хора е така. Просто да рефрешваш прозореца през 5-10 минути за да видиш има ли зададен въпрос изисква голяма част от времето и не всеки може да го отдели. Всъщност то се видя кой може



Тема Re: Уффффнови [re: Beнaбили]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано18.03.04 22:34



Някой път пробвай да четеш и пускаш цитати с дерящо се от рев 3 месечно бебе в ръцете. Пробвай да държиш с една ръка книгата, а с другата да тракаш по еднопръстната, а в същото време с двете да крепиш малкото врещящо и ритащо нещо и после обяснявай колко време отнема. Пробвах се веднъж, мерси, повече не ми трябва.

Here I am - on the road again...


Тема Ами зависинови [re: arc-en-ciel]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано18.03.04 23:00



Аз както си бачкам и току натиска рефреш :)

Както и да е де :)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Ами зависинови [re: Beнaбили]  
Автор arc-en-ciel (lostinthemist)
Публикувано18.03.04 23:28



Ами зависи какво работиш, при мен е въпрос на концентрация. Всеки пет минути да мисля, че трябва да рефрешвам... нищо не може да се свърши така...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.