Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 02.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Карибски Пирати:Проклятието на Черната перланови  
Автор мarape_нa_мocт (непознат )
Публикувано12.02.04 22:37



Това е направо велик Филм.Невероятна е историята,невероятни са героите,невероятни са и актьорите...Но най вече е невероятен Орландо Блум!Както знае всеки,който е гледал Власелина(а и тук-там по някой,който не го е гледал)Орландо играе невероятният и прекрасен елф Леголас.В този филм пък играе малко по-низша раса,но пак е СЛАДЪК!Всеки,който е на моето мнение или смята точно обратното за филма и за Орландо...Ами..Нека да ми пише:)))



Тема невероятно!нови [re: мarape_нa_мocт]  
Автор firefox (пламтяща)
Публикувано12.02.04 22:39



думи нямам просто!

“Как си паднал от небето, ти, Денице, сине на зората”.


Тема Re: Карибски Пирати:Проклятието на Черната перланови [re: мarape_нa_мocт]  
Автор Jack of Shadows (соло)
Публикувано13.02.04 01:12



Да е, ако не е Леголас, ще е Джони Деп
На нас, момченцата, ни дайте кораби и битки.
Какво му трябва повече на едно лапе?

Your troops find little meaningful resistance and quickly force your enemies to surrender!


Тема Re: Карибски Пирати:Проклятието на Черната перланови [re: Jack of Shadows]  
Автор The Humble Count ЧлeнУAH (Имам си овца!)
Публикувано13.02.04 01:25



и известно количество ъндети , макар че предпочитам мистици пред крадци

3 жаира си летели единият свил на ляво, другият на дясно ,а третият стръкче джойнт!


Тема Re: Карибски Пирати:Проклятието на Черната перланови [re: The Humble Count Члe]  
Автор Mat Cauton (knight)
Публикувано13.02.04 02:03



А бе,вие двамата какво само заедно се макнете,бе?Единия каже нещо и другия след него веднага му припява?Да не сте един и същи 4овек?



Тема Тц,...нови [re: Mat Cauton]  
Автор Jack of Shadows (соло)
Публикувано13.02.04 03:26



.... ние сме от един и същи партизански отряд!

Your troops find little meaningful resistance and quickly force your enemies to surrender!


Тема Re: Тц,...нови [re: Jack of Shadows]  
Автор The Humble Count ЧлeнУAH (Имам си овца!)
Публикувано13.02.04 05:35



и от едни и същи кралства , другарю !
а и от един и същ отбор в ПМЛ
където той учи , аз работя . абе верно не сме ли един човек бе Небюла ?

3 жаира си летели единият свил на ляво, другият на дясно ,а третият стръкче джойнт!


Тема Re: Карибски Пирати:Проклятието на Черната перланови [re: Jack of Shadows]  
Автор мarape_нa_мocт (непознат)
Публикувано13.02.04 18:05



Правилно!Джони Деп зъщо е пич!Но аз продължавам да си мисля че Леголас(Орландо)Е по-готиния и във Властелина и във Карибски пирати!:))
И защо само на момчетата да им харесват пиратски филми?Момичетата си падат по пирати:))

Подла Злобаркаааа:))))


Тема Re: Карибски Пирати:Проклятието на Черната перла [re: The Humble Count Члe]  
Автор мarape_нa_мocт (непознат)
Публикувано13.02.04 18:09



:))))Зщо не?Ама зомбитата ги бяха направили Страхотно.нали!Невероятно!Кажи,за кой си?Джони Деп или Орландо Блум(Напомням,че ТОЙ е ЛЕГОЛАС!:)) )?

Подла Злобаркаааа:))))


Тема Re: Карибски Пирати:Проклятието на Черната перла [re: Mat Cauton]  
Автор мarape_нa_мocт (непознат)
Публикувано13.02.04 18:12



С кой да сме един и същ човек бе?


Подла Злобаркаааа:))))



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.