Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 27.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема някой от вас?нови  
Автор ИЛEЙH (***)
Публикувано19.12.03 00:07



здравейте.......някой от вас да е чел ХРОНИКИТЕ НА АМБЪР на Зелазни....
........+ продължението, което сега е излезло по сергиите?

SENSUA ERGO SUM


Тема Re:нови [re: ИЛEЙH]  
Автор firefox (лоша)
Публикувано19.12.03 00:15



да?

“What did we do today to frighten the world?”


Тема Re: някой от вас?нови [re: ИЛEЙH]  
Автор Peдpиk Шyxapт (сталкер)
Публикувано19.12.03 00:42



Да, много пъти, защо?

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: някой от вас?нови [re: ИЛEЙH]  
Автор lkew (noexpression.jp)
Публикувано19.12.03 01:14



Ми да. Що?



Тема Re: някой от вас?нови [re: Peдpиk Шyxapт]  
Автор ИЛEЙH (***)
Публикувано19.12.03 01:15



ми ..исках да питам за продължението какво всъщност представлява и наистина ли е продължение.....
........
пък и ми беше интересно дали и на мъжете им харесва, защото на почти всички жени, които са я чели им харесва, а пък на мъжката част не им допада и не я дочитат.......

SENSUA ERGO SUM


Тема Re: някой от вас?нови [re: ИЛEЙH]  
Автор lkew (noexpression.jp)
Публикувано19.12.03 01:18



Хех... тая мъжка част, за което говориш според мен има много общи черти с една друга типично мъжка част :)

А продължението - къпих си го, като препрочета хрониките идните дни ще се заема с него.



Тема Re: някой от вас?нови [re: ИЛEЙH]  
Автор Kontra ()
Публикувано19.12.03 01:18



преди 4-5 дена чух, че е излязъл тоз сборник с разкази - "Амбър завинаги" - и нема ти казвам как ме присви у лево
направо не моех зацепя как тия хора имат сърце да й искат по 7 кинта, а не се сещат примерно ... да я раздават безплатно на най-издивелите индивиди :)
потънал в драматични размисли усетих, че направо ми е ... домъчняло ... за бат Коруин & сие и затва фанах за клонящо към N-ти път да препрочитам Хрониките
баш днес довърших последната книга и о, радост - оказа се , че Господ ако не българин, то поне също е фен на поредицата и на мен ше ми върже
"Амбър завинаги" ше я набарам нейде по празниците и ако по неква супер клизматична случайност не забравя - ше дрънна тук кво е , що е




Тема Re: някой от вас?нови [re: lkew]  
Автор Kontra ()
Публикувано19.12.03 01:21



тия са некви брутално изпедерастяли субекти
до са не съм виждал човечЕ, дет да не се къдри максимално на Амбър




Тема Re: някой от вас?нови [re: Kontra]  
Автор ИЛEЙH (***)
Публикувано19.12.03 01:26



и на мен ми е чудно....направо съм луда по Хрониките....та не ми се вярваше като излезе новата книжка....и аз сега взех да препрочитам...и после задължително ще изсмукам продължението.........
....лошото е, че Зелазни няма да може да напише нищо повече за Амбър...или за каквото и да било.....става ми тъжно като си помисля........

SENSUA ERGO SUM


Тема Амбър Завинаги!нови [re: ИЛEЙH]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано19.12.03 11:51



Книгата съдържа 5-те разказа, написани от Зелазни и продължаващи амбърската поредица. Според някои идеята е била да се започне с тези разкази нов роман, но за съжаление авторът не е имал възможност да изпълни замисълът.
Освен това книгата включва небезизвестният Visual Guide to the Castle of Amber, който съдържа купища любопитни факти от живота в Амбър и околията. Има схеми на двореца и подробни разяснения. Има и фигури на амбъритите, както и още куп неща.
Абе с две думи - балсам за душата си е за всички фенове, ценители и фанатизирани поклонници

Можеш да прочетеш за него и






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.