Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 03.07.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Да си отговоря сам на постинганови [re: cянkи]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано02.07.03 14:00



Дам, абсолютно прав съм!
Да не повярва човек!!
П.П. Абе не смятате ли, че тази тема стана много чатърска?
Само си питам....

you'll take my life, but i'll take yours too!


Тема Може ли и аз? ;-)))нови [re: Davie]  
Автор Mag (Дърто момче :)))
Публикувано02.07.03 14:02



(т.е. "като на всяка манджа меродия" . Дейви, не е само за теба а за всички).
Чета и аз и се чудя и се мая...
И усещам, че всички имат и по малко право и по малко не са прави.
За "чатъроподобните" теми Дейви има право. И ще кажа защо - тука влизат и четат хора отвсякъде. За да научат нещо, да разберат нещо... Макар, че не са активни участници във форума. И ако "чатъроподобните" теми преобладават тези пасивни посетители ще напуснат форума... И може би повече няма да го посетят.
За привържениците на такива теми (не ми се употребява онова тъпо клише) - и те имат право. Както Фокси, Сянки, Икю, Джил... се изказаха.

Така, че имам една молба - престанете с дърляниците! Избрали сте си модератор, който много добре го каза "човек съм и нищо човешко не ми е чуждо". И й свалям шапка на Кралицата , че пусна такава тема!

П.П. А велики теми в такъв специфичен форум като този не всеки ден се раждат. Ей и аз - напиням се да родя "велика тема", напиням.... И от напиняне най много да ми се наложи да забегна до най-малката стаичка!



Тема Темата си беше на място :-)))нови [re: cянkи]  
Автор Mag (Дърто момче :)))
Публикувано02.07.03 14:09



И браво на Дейви, че повдигна този въпрос!
В дискусиите се ражда истината!




Тема Re: абдикациянови [re: Пpинцът koйтo бe aтp]  
Автор Eндъp (Говорител)
Публикувано02.07.03 14:12



Що не си заформите един форум за чат, а???
Във всеки форум има административна (или служебна) тема, в което са описани правилата. Всеки, който пише в този форум, БИ ТРЯБВАЛО да се е запознал с тях. И като не му изнасят, да не пише. Да си направи алтернативен форум, примерно, в който правилата ще си ги определя той.
Бунтарството е хубаво нещо, но не всички революции са за добро. Справка - ВОСР. Няма представа дали спазваш законите в България (данъци, примерно), но предполагам, че поне сметките за ток, телефон и т.н. си плащаш. Що не се опълчиш срещу тях? Принципно е едно и също. Защото когато ти си започнал да пишеш тук, правилата вече са били уточнени. И някои от нас посещават форума именно защото са съгласни с правилата.
Както вече писах на Фат Джим - защо се опитвате да окепазите нещо съществуващо, без да предлагате алтернативи?

Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го постигнеш...


Тема Re: Не е твое оплакваненови [re: Davie]  
Автор lkew (losered)
Публикувано02.07.03 14:13



Всъщност го прочетох отговора ти към принца и решението ти е правилното според мен. За което принципно ти благодаря. Този ми отговор бше по-скоро насочен към Ендър....


I only lurk here!

Редактирано от lkew на 02.07.03 14:14.



Тема Re: абдикациянови [re: Eндъp]  
Автор DavieМодератор (пристрастен)
Публикувано02.07.03 14:20



Ако трябва да бъдем коректни, Принцът пише тук отпреди правилата. Както и по-голямата част от нас (или поне половината).
Само уточнявам. Не, че това променя принципно смисъла на това, което казваш....

To hear, one must be silent.


Тема Re: абдикациянови [re: Eндъp]  
Автор Jill (на война)
Публикувано02.07.03 14:28



Хвърляш се малко в някакви ненужни крайности, мисля си ... погледни обективно на нещата на хората им харесва да са остроумни и няма как да ги спреш, а и от където и да го погледнеш чат без тема няма да се получи...

This ain't no technologycal breakdown...
This is the road to hell...


Тема Re: всъщност,нови [re: Eндъp]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 15:12



чудесно те разбрах и се опитах да ти отговоря с долу-горе формално описание коя тема как се категоризира. и ти отговорих на въпроса защо, според мен, мястото на отварящата тема е в тоя форум. а чатът е една съвсем друга бира. е, виждам, че имаме различия за туй къде принадлежи темата...ами, ок, случва се. и не знам защо от цялата тема си се хванал за "разкликването на юнити", щото идеята на оня постинг са репликите, а те си имат смисъл дори извадени от контекста на играта.
и да, разбирам ти молбата, но също така не разбирам какъв е проблемът да отвориш един-два отговора в тая тема, да видиш, че не ти е по сърце и да я зарежеш. толкоз ли е трудно?! на мен ако нещо ми е скучно или неразбираемо, спирам да го чета след втория постинг.
и още - спомням си времената и на фидо, на ббс-тата и разцвета на мейлинглистовете. и да, те се нуждаеха от по-строг контрол, защото участващият на практика нямаше избор и четеше едва ли не всичко там. но в случая туй е едно от основните предимства на форумите - виждаш темата, решаваш, че не те влече и я игнорираш без да ти мигне окото и без никакви технически затруднения за теб. това е. и изобщо ако трябва да категоризираме някак форумите - то мястото им е точно между мейлинглиста и чат канала. дава ти гъвкавостта на канала, плюс предимството на мейллиста - не е необходимо да висиш непрекъснато там, като вкарва и допълнително организация на нещата в нишки, които още повече помагат да не четеш това, което не ти е интересно. просто, чисто, елегантно и автоматично прави несъстоятелни всякакви оплаквания за задръстване...



Тема Re: тцнови [re: Mag]  
Автор Firefox (VengeanceAvatar)
Публикувано02.07.03 17:08



както обича да цитира Генерала - В спора не се ражда истината, а се установяват отношенията.

I Refuse To Have A Battle Of Wits With An Unarmed Person.


Тема Е, сега!нови [re: Eндъp]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано02.07.03 19:16



целта на форума не е 5, 10 или 20 човека да се кефят.

ъъъъъъ.... някой ще ме светне ли КАКВА точно е целта на форума?

Господин, Рицарю, много е похвално желанието Ви да се притечете на помощ на дамата, но ми се струва, че е леко излищно. Тя е достатъчно толерантна към нас, за да постигнем някакво споразумение, без да се налага да се изказваш толкова остро, Иване.

Аз не влизам в този форум просто за да си говоря с някого за фентази, това мога да го правя и вечер в леглото, вЕрвайте ми! Влизам тук, защото хората са ми приятни и ми е интересно тяхното мнение по куп въпроси. Ако сега отида в един геймърски форум и там заформя тема за Уоркрафт, геймърчетат, които евентуално ще ми отговорят едва ли ще са точно хората, чието мнение ме интересува.

За Дейви: Разбирам желанието ти да се настроиш по форума, не съм съгласна с повечето от текущите нападки срещу теб, но както казах и в предишния си постинг, явно разбиранията ни за "чатърски" теми не съвпадат. Проблемът ти, поне според мен, се състои в това, че се опитваш твърде строго да се придържаш към буквата на установените правила, а съвсем забравяш за духа им. На мен поне това ми се струва по-същественото, в крайна сметка какво е този форум без свежия си дух?

Световен бестселър:
Как да открием мъжа на своите мечти и какво да правим после с тоя боклук



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.