Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 01.07.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема W O Tнови  
АвторThe Dragon Reborn (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 16:11



zdraveeeiteeee...
za tezi, na koito Wheel Of Time im govori neshto - predlagam da spodepqt mnenie za porednata (mai stana deseta) kniga
az lichno daje oshte ne sym q chel , nadqvam se skoro da zacheta ;)



Тема Заскрибуцало ми колелце, не ми било колелце...нови [re: The Dragon Reborn]  
АвторFlint (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 18:19



Ще ти кажа нещо за поредицата. Колелото е като разпадането на радиоактивните отпадъци. За време Т1/2 "силата" има намалява. После пак Т1/2 и спада още наполовина. Но както радиоктивността никога не изчезва напълно, така и Колелото ще запази част от своя чар.
Колкото по-надолу отиваш за Заешката дупка, толкова по-плитка става тя.

(В момента се разоччаровам от брой еН-ти )



Тема Re: Заскрибуцало ми колелце, не ми било колелце...нови [re: Flint]  
Автор BlackHeart (Черно Сърце)
Публикувано23.05.03 15:57



Абе чето го и аз Колелото, макар че не ме грабва особено. Ама тука в Свищов онези от читалищната библиотека спряха да купуват книгите от поредицата и сега се чудя откъде да си набавя Колелото на аванта...

I have my mеn cut ya on pieces and use ya for bait.


Тема Re: Заскрибуцало ми колелце, не ми било колелце...нови [re: Flint]  
Автор Vivo® (гросмайстор)
Публикувано23.05.03 19:05



Super razmisli ;))
ti si iak filosof, bratche ;)))
ant May The Force Be With You (tova ot edna druga poredica)


SAMO CSKA


Тема Re: Заскрибуцало ми колелце, не ми било колелце...нови [re: Vivo®]  
Автор Gandalf (сив)
Публикувано23.05.03 19:53



Ей, човече истински ме забавляваш с футболните си вкусове :) уважавай се като човек ... не ти трябва да гледаш Български футбол!

Slow down and I sail on the river
Slow dawn and I walk to the hill
And there's now way out ...


Тема pdf fajl???нови [re: BlackHeart]  
Авторznajko (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 21:39



imam pyrwite 9 knigi na edin pdf fajl i desetata i neq na otdelen, moga da ti gi pratq, no maj shte trqbwa da gi sloja w word fajl, za da stane po e-mail. ako imash ftp, kaji, ako ne, si kaji e-maila i kato namina pak prez kluba shte gi pratq ;)



Тема Re: Заскрибуцало ми колелце, не ми било колелце...нови [re: Gandalf]  
АвторFlint (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 19:19



Това за БеГе футбола е напълно вярно. Иначе и на тебе да ти падне трети том с дебелу корицина главата и ти ще станеш философ.



Тема Re: Ehaaa... (офф)нови [re: Flint]  
Автор lkew (trapped)
Публикувано26.05.03 19:50



... [Замечтано] Твърди корици!?


Цял живот съм си мечтал за "колелото" с твърди корици. Баси, как ще избивам комари с това... [замечтано на макс..] Комарите барабар със всуе стените...



Не, сирьозну. За к'во са му на някого тия хартийни боговаяния с твърди корици?



[след кратък размисъл]
Баааси, т'ва си е оръжие за масово поражение!!! Хлебарчестата "Звездата на Смъртта" !!! Гоу, Бард, Гоу! Издай ги всичките в ЕДНО! С Метален обков!
Все пак от опит ви казвам - ако насекомите (и членестоногите) не измират от Шеста (с меки корици), направо се изнасяйте. [съпричастно]





А, и трета си е Иака. От първа до нея включително не са лоши.

Да грешиш е човешко, да прощаваш - безбожно...


Тема moqueur!!!!!!!!!!!!!нови [re: lkew]  
АвторFlint (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 17:47



Яка е най-точната дума и в пряк и в преносен смисъл. Обаче не ти препоръчвам дабиеш мухите с някоя от тези книги - докато я вдигнеш и тя гадинката вече се намира на другия полилей. Виж, затова пък веднъж видях един плъх да загива от помитащата сила на разширеното издание на оксфордския речник.



Тема Re: W O Tнови [re: The Dragon Reborn]  
АвторMatrim (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 02:00



Ne sam q 4el o6te - izteglih q na eBook(na english) ot nqkakav sait na hit.bg, poneje ot Bard ne6to se bawqt i za da ne se izlagat pusnaha nov tiraj na starite kolelca.A tuk maj nqma mnogo hora koito da sa 4eli WOT vapreki 4e twardqt drugo...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.