Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 23.05.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема нов филм се задава ..нови  
Автор Lancelot (Knight)
Публикувано21.02.03 08:50



Чухте ли за "Троя" ? Ще се филмира троянската война , в ролите Брад Пит, Орландо Блум (Леголас), Шон Бийн(Боромир) и още някои ...само е не са почнали снимките още. В Мароко им се видяло опасно , заради Особеностите на Международното Положение.. Ще почакаме да видим. До тогава само да залагаме кой кой ще играе. Залагам, че Орландо Блум ще играе хубавата Елена ! Не мога си го представя като Хектор просто ..

= Nobilitas Obligat =


Тема нов филм се задавя ..нови [re: Lancelot]  
Автор Umbriel. (shadowangel)
Публикувано21.02.03 20:16



Троянската война в МарокоСигурно Картагенската пък ще я снимат в Украйна.
Блум с неговите стрелкови умения като нищо може да е Парис :Р.Ами хубавото Лени кой ще го играе?Руса...синеока...да не е оная кощрамба...

"Ne vsichko koeto hvurchi se yade,no i ne vsichko koeto se yade hvurchi"


Тема Ми супернови [re: Lancelot]  
Автор Firefox (assassin)
Публикувано21.02.03 20:45



То така като гледам, май се очертава да минем на Антична Вълна - по едно време се говореше за Александър Македонски (с Л. Ди Каприо хаха : ), ама няма де), та "Троя"-та си звучи съвсем достоверно. (Ако не сложат Пит за Хектор, няма да го гледам, пък! :р)

Всичко Под Небето


Тема utochnenieнови [re: Umbriel.]  
Автор radiodj (2BIG4U)
Публикувано21.02.03 20:57



njama da se snima v Maroko... ot Warner Bros sa se otkazali da polzvat terenite tam... ot zaplaha za teroristichni aktove... a i zaradi vojnata kojato se zadava, v momenta se obsajdat novi mesta za snimkite kato naj-verojatnoto e Meksiko...



Тема Re: нов филм се задава ..нови [re: Lancelot]  
Авторstarlancer (Нерегистриран)
Публикувано22.02.03 04:52



abe kvi sa tiq aktiori tva da ne e Meet Joe Black ili Titanic??? Myje trqbvat, myjeeeee ne tiq drisyci ami da vzemat i Stephen Dorph za Ahil , i Matt Daemon za Odisei , moje i David Schwimer da mu dadat nqkva rolica na Hercules ei tyi da se poqvi po nqkoe vreme, a ?? Hvanete gi tiq i gi pratete da igraqt v Harry Potter 3



Тема Re: Ми супернови [re: Firefox]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано22.02.03 11:40



Фокси, изприщих се от мислене, но както каква точно ще го раздава Лайнардо диКабрио в "Александър Велики"?

TANSTAAFL


Тема Re:нови [re: Kopo]  
Автор Firefox (assassin)
Публикувано22.02.03 12:21



Ех, ми че за главната роля го поканили момчето, ама режисьора е много "ефтин" (къде къде са Спийлбърг и Скорсезе!) и той отказал.

Всичко Под Небето


Тема Re:нови [re: Firefox]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано22.02.03 12:38



Чакай, нали говорехме за "Александър Велики", а не за "Троя"?
Нали за "Троя" търсят някой да запуши дупката на Хубавата Елена като партньор на брат Пит?

TANSTAAFL


Тема Re: нов филм се задава ..нови [re: Lancelot]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано22.02.03 17:10



Не ми се мисли интелигентните американци каква версия ще избарат на Троянската война.Ще ми се да вярвам,че след черния Орфей в Златното руно по-голяма гавра не могат да създадат,но не успявам...
Още повече,че сега мисълта им е обсебена от Особеностите на Международното положение и това 100% ще се отрази на филма...



Тема Мда,нови [re: Бъдъмбa]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано22.02.03 17:37



троянците дръпват кончето и то се взривява, отнасяйки посолствата на Елада и Персия

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.