Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 23.05.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Чудно ми е...нови  
Автор CKИTHИK (Катила хан ювиг)
Публикувано11.11.02 06:53



сега...лутат се разни светове из огромната вселена...пресичат се времена и пространства..Орк и елф, вкопчени в смъртоносна схватка...и прелита нещо огромно, с много светлинки над тях...и докато те се чудят, консервните кутии на лорд Вейдър ги обграждат:))та какво чи станало, ако...а?дали Саурон ще се обедини с елфите срещу космо напаста?Дали дракони с прикрепени на гърба им лазерни оръжия и яздени от магьосници, няма да такуват совалките?
Балрози срещу роботи?кой меч е по силен?лазерния или магическия?Ами ако Вейдър научи магия и с едно щракване на пръстите прави чудовище, хибрид между крокодил, вентилатор и на баба ми фърчилото?Какво ли ще направи Гандалф, ако си загуби лаптопа?Назгулите определено ще са по опасни, ако вместо с коне и крилати твари се придвижват с реактивни раници на гърба...
И един кой знае откъде попаснал там Ринсуинд...ама той си има дарбата да попада...

Виновен съм...но си прощавам


Тема Re: Чудно ми е...нови [re: CKИTHИK]  
Автор lkew (Нощен елф)
Публикувано11.11.02 11:20



Бой по хората и това е! 'ко ще зергите да ни нападнат, не ме интересува - хората да стоят ДАЛЕЧ от Ашенвеил. Точка.


а иначе - светлинни ли ще са им мечовете на ония или митрилови - аз съм с лък, и владея някоя и друга магия, така че... :-/

На змията краката са къси


Тема Re: Чудно ми е...нови [re: CKИTHИK]  
Автор Aмиpлин (мечтателка)
Публикувано11.11.02 14:27



Абе само да не си забравят хавлията, че тогава става лошаво.

БЕЗ ПАНИКА


Тема Re: Чудно ми е...нови [re: CKИTHИK]  
Автор CKИTHИK (Катила хан ювиг)
Публикувано11.11.02 18:24



Снощи се накопах с ром, като моряк, видял "Летящия холандец" в мъглата...
та затова...не можах да спя, станах рано, главата ми се мота... какво да правя, ще седна на компа и ще се чудя...не точно на глас, а на лист...А после през целия ден ме гризеше нещо...И не махмурлука, той има по друг вкус...С отрезвяващата бира дойде и мисълта, че съм пропуснал нещо съществено...много съществено- жените...що му е на някой да се бие, ко няма замесени и жени:)(ресурсите също са логична причина, ама аз не съм логичен, а романтик)начи... вкарваме в играта и 5-6 дивизии амазонки, сякаш слезли от постери на Луис Ройо, с върховен главнокомандващ Лара Крофт:)) а що те са в играта, що да не влезе в тази игра и СКИТНИК:)) ТТданни- дребен полузлодей, около лев и двайсе с дигнати ръце, голям коефицент на рошавост и интелект на склерозирала маймуна, лешпер-главанак 5 левъл, магистър от ордена на Пикантното кюфте, от клана на Алангле кюфтетата.Въоръжение- наследствена права лопата,предавана 18 поколения, с която според легендите прадядо му е утрепал змея, който му откраднал десерта.Превозно средство-кръстоска мужду диво прасе и родопски катър-вярвайте ми, изглежда страшно, ако и да не е особенно полезно.Кауза- типичната скитническа- повече ядене и купон да става:)в общност...а в частност ще издирвам една по особенна... тайствена... загадъчна...дет май си седи без дела:)))ама това вече тя си го знае:)
а както е тръгнала вечерта, утре, рано преди да се съмне, ще му трясна още един постинг:)

Виновен съм...но си прощавам


Тема Re: Чудно ми е...нови [re: CKИTHИK]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано12.11.02 08:49



Е щом ще има и амазонки от типа на ЛуисРойовите - мисля си и аз да потърся Портален камък с достъп до тази Сянка.

TANSTAAFL


Тема Re: Чудно ми е...нови [re: CKИTHИK]  
Автор ANYKEY (does exists)
Публикувано12.11.02 12:00



Ех, Вейдър значи... Беше ясно, че лордът е ... така де - романтично-футуристичен с елементи на междугалактическа трагичност, но не! - Врагът ще бъдел ся! Давай тогаз! Събирай си Толкиновата армия, щот не ... се знае дали само Скайуокър ще е съюзникът ми и тогава! ... Ще е верно комбат - щом си рекъл... Саурон! (зъбя се!;)



Тема Re: Чудно ми е...нови [re: CKИTHИK]  
Автор ANYKEY (does exists)
Публикувано12.11.02 14:27



Изключително ми е приятно, милорд, да... забележа, че... Армията на... (как да го кажа по-... куртоазно ;Р)... Антикибернизациоционния Фронт ще се предвожда... ЛИЧНО от Вас, Мрачния владетел!
Ако позволите обаче просто... процедурна бележка (даже не е и... коментар, така да се каже): Нямах... намерение да... ориентирвам... Междузвездните войни... срещу... ;)
Но! Както... кажете! ;)



Тема Re: Чудно ми е...нови [re: ANYKEY]  
Автор CKИTHИK (Катила хан ювиг)
Публикувано12.11.02 18:27



ся начи...нечовешко е от воя страна-аз вечи са индеферирах от тоз гамен Саурон и си направих собствена фирма "СКИТНИК-ПЕЙЗАН"-дружество без никаква отговорност, направо безотговорно... но само да речеш, слагам тирантите и грабвам лопатата:))и...мисли му, ко аз победя...,най малкото щи изпържа рибките за мезе:)) а ако загубя, ще си плюя на петите и ще идав друга приказка:))) и... не се губи дълго:)

Виновен съм...но си прощавам


Тема Re: Чудно ми е...нови [re: Kopo]  
Автор CKИTHИK (Катила хан ювиг)
Публикувано12.11.02 18:34



ам... добре си дошъл, и се обаждай там- ко някой тъ закача, заедно ще бягаме:)) щот ко нъ фанът, шъ нъ превъзпитават...ко видим много зор, ще обявим че сме независими междупланетни наблюдатели или пък че току що сме кацнали , за да идем до WC то

Виновен съм...но си прощавам


Тема Re: Чудно ми е...нови [re: Kopo]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано13.11.02 13:01



Mne, nqma!

Приносителят на настоящето е иэвършил всичко по моя заповед и за благото на държавата



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.