Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 21.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Училище за магьосницинови  
Автор DavieМодератор (ентусиаст)
Публикувано03.01.03 09:45



Снощи по BTV се завъртя следната новина:
Първото училище за магьосници на Балканския полуостров отвори врати в София
В него курсистите изучават основи на магията, обща екстрасензорика и други тайнствени науки.
Екип на Би Ти Ви посети българския Хогуортс - училището на Хари Потър.
Всеки има магични заложби, важното е да се изучават и развиват. Това твърди магът Борислав Димов, основател на първото българско училище за магьосници. Той учи в канадският "ОМЕГА ЮНИВЪРСИТИ", където защитава докторат по парапсихология:
"Нашите ученици още на първият курс овладяват такива странни на пръв поглед неща като телепатия, психометрия, дори начално ясновидство."
В училище "МАГ" се обучават деца и възрастни. Теорията е съчетана с практика.Курсистите научават как да откриват черни магии и да се предпазват от тях. Научават ритуал за щастие и просперитет. Човешката фигурка и змията са символи на мъдростта, сандъчето с кристалите - на земната стихия. Раковината представлява рогът на изобилието, а кристалната топка и горящите свещи са неизмена част от всеки магически ритуал.
"Идеята е всичко това да бъде поставено максимално на научна основа. Не напразно в екипа си имаме и доктори", пояснява Борислав Димов.
Всеки курсист получава диплома за завършено магическо обучение. Скоро училището ще стане част от Световната асоциация на учебните заведения за професионални магове.


И това точно ден след като се мъчех да изгася една свещ със замахване на ръката (от около 2 метра разстояние) в някакъв момент на разочарование от мъгълския свят.
Е, искам пък и аз на такова училище! Така, че основателите да му мислят и да правят по-бързо филиал във Варна!

To hear, one must be silent.


Тема Re: Училище за магьосницинови [re: Davie]  
Автор CKИTHИK (Катила хан ювиг)
Публикувано03.01.03 10:06



Аз па не щъ:))Аз искам, то се знае, да взема меча и да се ръгна у тръстиките да търся съкровища,приключения,гъби...не, гъби не, те са друг въпрос.Не че имам нещо против магиите, ама не ми се ходи на училище:))Виж, ако се учеха в кръчма, щях да съм първа пушка на уроците,даже от ученолюбие и ваканции нямаше да ползвам...

Виновен съм...но си прощавам


Тема Re: Училище за магьосницинови [re: Davie]  
Автор Lord of the Rhymes (Stranger)
Публикувано03.01.03 13:04



Ех, Дейви! Не стига,че си Кралица на най-откаченото кралство, ами си тръгнала и на училище за магьосници да ходиш...Че ти нямаш ли си придворен магьосник, или нещо такова- поне някакъв Астор не се ли мотае в замъка ?
Иначе за това, че у всеки има магия съм съгласен. Я виж себе си - когато ти се прииска не само можеш да загасиш свещ от два метра, ами и можеш да заключиш която си искаш тема в клуба с два-три катинара. И това ако не е магия-здраве му кажи!

"С дълъг меч и дълъг език всичко се постига".


Тема Re: Училище за магьосницинови [re: Davie]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано03.01.03 13:40



Ама вярно си голям ташак, хахахаха. Тц, тц, Хари Потър....

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема ъъъъъъъъъъънови [re: Davie]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано03.01.03 14:40



Адрес казаха ли?

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils


Тема Re: ъъъъъъъъъъъ [re: Лeйди]  
Автор DavieМодератор (ентусиаст)
Публикувано03.01.03 14:47



Тц. Ама, както е казал народа, който търси - намира...

To hear, one must be silent.


Тема Re: Училище за магьосницинови [re: Lord of the Rhymes]  
Автор DavieМодератор (ентусиаст)
Публикувано03.01.03 15:14



Катинарите са ясни. Ама свещта ми се опъна.
Пък, ако знаеш колко често се ядосвам, когато тъкмо съм се настанила удобно да гледам телевизия и установя, че съм забравила дистанционното точно до телевизора. И как ми се иска да мога просто да си го повикам някак... Приложната магия си е направо необходима от гледна точка на мързела.

To hear, one must be silent.


Тема Проблема е...нови [re: Davie]  
Автор Jill (на война)
Публикувано03.01.03 15:16



... че народа не е казал точно какво намира!

This ain't no technologycal breakdown...
This is the road to hell...


Тема ultraнови [re: Davie]  
Автор Firefox (Immortal)
Публикувано03.01.03 15:45



Хм, интересна новина. Кара ме да се чувствам някак... странно. Дали пък да не предложим на "Конан" клуба да сформират набързо една "Школа за Герои ненавиждащи магията - Конан". Обучаващите се се нуждаят само от собствена бухалка, размерът няма значение - важното е да е голям, или друг предмет удобен за замахване. Бръснарската машинка в школата има.
Визардите на сапун!

"Винаги съм твърдял, че историята пишат не победителите, а онези, които пишат историята."


Тема Re: ultraнови [re: Firefox]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано03.01.03 19:10



Мдам.. Чувствувам ка след тая мъдра мисъл главоломно ще нарастне броят на продажбите на Брадва ТМ ...

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.