Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 01.07.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Любомир Николов и "Властелинът"нови  
АвторStranger (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 12:51



Предполагам за никого не е тайна, че Любо Николов обмисля да напише продължение или предистория на "Властелинът на пръстените" - за това писа и "Фентъзи фактор", и "Тера фантастика". Някакви идеи как да го насърчим в това богоугодно начинание? Обръщам се най-вече към издателите, защото съм сигурен че читателите ще приемем с отворени обятия подобно творение.



Тема Re: Любомир Николов и "Властелинът"нови [re: Stranger]  
Автор Jill (на война отново)
Публикувано12.12.02 15:45



Не разбирам защо си толкова сигурен... ?!

Исторята се пишела от победителите!? Сред тях трябва да има много добри разказвачи!


Тема Re: Любомир Николов и "Властелинът"нови [re: Stranger]  
Автор Hell Spirit (reborn)
Публикувано12.12.02 19:10



За мен е новост !!
Аз по принцип подкрепям всичко около Властелина. Е, почти всичко. Може би съм един от малкото, които го кефи Пръстенът На Мрака.




Тема Re: Любомир Николов и "Властелинът"нови [re: Stranger]  
Автор Hell Spirit (reborn)
Публикувано12.12.02 19:17



В пета част на Пръстенът На Мрака Любомир Николов казва: "Перумов не е Дж. Р. Р. Толкин, но си струва, дявол да го вземе!"
Така че ако мен ме питаш по-скоро ще се насочи към предисторията, отколкото към следващи събития.




Тема Re: Любомир Николов и "Властелинът"нови [re: Hell Spirit]  
Автор radiodj (2BIG4U)
Публикувано12.12.02 20:19



by the way: to4no predistorijata bi mi bila interesna... a Stranger: kakvo imash predvid pod "da go stimulirame" kakvo trjabva da ozna4ava tova da mu se vreka v lubov ako napishe knigata li shto li?



Тема Re: Любомир Николов и "Властелинът"нови [re: Stranger]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 20:51



точно пък предистория...при положение че на всички е известна, ми звучи странно, да не кажа наивно
пък аз по принцип съм против секви пред- и следистории на квото и да е и от който и да е автор



Тема Re: Любомир Николов и "Властелинът"нови [re: Mist]  
АвторRand_al-Tor (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 21:08



Zashto mu e pak da pishe neshto za vlastelina.Mislq che e dostatachno kreativen i sam da izmisli cqla epopeq!



Тема Re: Любомир Николов и "Властелинът"нови [re: Hell Spirit]  
Автор Jill (на война отново)
Публикувано12.12.02 21:08



Някакси не ми стана ясно кое точно си струва, по дяволите! Ще взема да го питам следващия път... Той каза, че смята да се насочи към предисторията още в началото на лятото и тогава спорих по въпроса. Не разбирам защо тия хора не си измислят собствен свят и да работят в него, а трябва да изполват вече създадените. Всъщност разбирам... и за това още повече ме гризе.

Исторята се пишела от победителите!? Сред тях трябва да има много добри разказвачи!


Тема Re: Любомир Николов и "Властелинът"нови [re: Stranger]  
Автор тиrъp (Тигър)
Публикувано13.12.02 00:57



Знам за замисъла му и той е горе-долу такъв: Ам-гъл не е Ам-гъл, а някакъв си син магьосник(такова нещо в Толкин май няма, ама карай!) и той доброволно се е нагърбил да съхранява пръстена за да го опази и т.н. и т.н.
При цялото ми уважение към Любомир Николов, това ми изглежда бля-бля.
Но може да ми липсва обективност, защото и аз не си падам по разни след и пред истории. И то хич не си падам!

Джунфу. 5-то Яо. Той притежава истината и тя обединява.


Тема Re: Любомир Николов и "Властелинът"нови [re: тиrъp]  
Автор УpykXaй (орк - воин)
Публикувано13.12.02 08:23



Прав зи да посиването и послеписа към нещо, което авторът е решил , че е завършено. Никога не може дотолкова да се идентифицираш с автора, че написаното да прилепне към основната история. Пък и има риск от ААХХхххх критици...... Пък и Любомир Николов си има собствени истории, които може да развива.

Не съм от тук..... И съм за кратко....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.