Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:36 20.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Чудно ми е...нови [re: Mopфиyc]  
Автор CKИTHИK (Катила хан ювиг)
Публикувано12.04.03 19:00



Не съм гледал Матрицата , та не мога да си го представя, освен това жанра е меч(железни, магични, лазерни) и магия+ майтап да става... а като станат много герои и хората се бъркат....особенннннннно аз, дет съм си шматка по рождение

Виновен съм...но си прощавам


Тема Re: Чудно ми е...нови [re: CKИTHИK]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано12.04.03 19:07



Не се обяснявай а пиши че вече се треса от напрежение какво става после



Тема Re: Чудно ми е...нови [re: Бъдъмбa]  
Автор CKИTHИK (Катила хан ювиг)
Публикувано12.04.03 23:47



пиши, та пиши....уф... ся ми е трудно...като един скитник реших да се преселя от тепетата до под Витоша, та ми пламти кофата от квартирни проблеми и работа:)То едва остава време за пиене на една бира с френдове:))па съм млад, живее ми се и по скоро за жени и бира(боза, ракия,ром коняк и пр.) мисля, отколкот за писане

Спец за теб:откъси, които помня, оригиналите са в Пв

Някъде в безкрайната вселена,
сред множество от светове
се щураше планета,
населена със богове,
но сякаш към образа човешки
който пълен е със грешки,
се бяха те приспособили,
затуй воюваха със всички сили
един със друг,или на групи
оспорваха,един на друг,
божествената власт
а хора смъртни, рицари, герои
отрекли боговете свои.... що не помня... дори и това не е верно с оригинала

Виновен съм...но си прощавам


Тема Re: Чудно ми е...нови [re: CKИTHИK]  
АвторMopфиyc (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 09:19



Idi w nqkoi ot PC clubowete s sa6toto ime /ili po to4no the ma3x - 4 sa we4e do kolkoto znam/ i go izgledai :) nqma da sajelqwa6 ... opredeleno 6te raz6iri mirogleda ti :)
ama pobarzai 4e sled 1 mesec izliza 2 4ast ... :)))


Welcome to the desert of the real!



Тема пак жив:)нови [re: CKИTHИK]  
Автор УpykXaй (орк - воин)
Публикувано13.05.03 11:07



.....
нов лъч светлина сряза небето на къс откос и се спря на купчината пепел останала след набега на Вейдъровите совалки. Лъчът менеше цвета си от октариново до ултрачервено* поради преминаването през неясноколко дупки в тъканта на времепространството. Търсеше праха на Ал Големия - велик авантюрист с опит в язденето на бойни слонове. Залогът беше голям - разбойникът наел совалката се канеше да го клонира от някоя не толкова опепелена клетка и да го пусне на Голямото слонско надбягване в Пръстеновия свят.
За нещастие прахът на Ал от години се беше утаил на една крачка вдясно и метър по надолу. Последва кратък проблясък и силна миризма на опушено и много озон. Марко замаяно се почеса по.... хм... кво му прави пояса тук?..Подръпна здраво и изохка...Братчедка мууууууу..... поясът беше станал част от новата му глава, добре навит, единият му край висеше отзад като ханска опашка. Опипа трескаво мустаците... аха ... те поне си бяха на място и стърчаха отново жизнерадосттно.
Мамка му - помисли си Марко - друг път не ставам ариергъ... на отряда. За едното чудо да ме утепат. Намота остатъка от хартията на лакът и трескаво хукна след отряда като остави лъча да се щура преобразявайки района....



* - ултрачервеното е цветът на околоочната зона след ляво кроше, на моменти варира в жълтозелени нюанси

(мда..това е само опит за съживяване ...ама ако не пасва може пак да го трепнеш, Скитнико:-)))

Не съм от тук..... И съм за кратко....


Тема Re: пак жив:)нови [re: УpykXaй]  
АвторLOTRh (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 12:39



Докато бягаше след отряда от герои, Снежанка и Оная пица, Марко хвърли едно око на топчето тоалетна хартия. В следващия момент наби спирачки - от там му се хилеше противната мутра на арапина, който той търсеше от години. Образът на самия Сусама Бил Гаден красеше всеки сантиметър от меката на пипане хартия, а отдолу под него беше напечатан надпис: "Търси се жив, но по-добре мъртъв! Всеки, който даде достоверни сведения за това лице ще бъде признат за дясна ръка на Амуриканския крал и ще сложи в левия си джоб пълна кесия с диаманти и ще получи пожизнена концесия на петролен кладенец по избор в Близкия изток на Тилилея!"
- Мааму да...ба! Ако го пипна жив, ша си изтрия дирника с брадата му, преди да му резна тва, дето му е останало неотрязано! - изпсува Марко, стиснал дръжката на сабята "FRIEND-GIJA-TM".
И като се оригна звучно на шкембе чорба, засука мустак и отново тътри да догони тайфичката от герои




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.