Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 18.05.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Куестнови  
Автор Aмиpлин (мечтателка)
Публикувано29.10.02 14:10



Вече си избрахте фентъзи-света. Видяхте си и героя ...в цялата му прелест. Ами сега сладури...кажете си и какво ви се ще да прави героя? Да спасява света? Да бъде "герой" по неволя /тия най ги мразя...дето все са прости овчарчета, а после изведнъж без да знаят как им се кланят държава, след държава/ Вечно да бягате от нещо. Да намерите съкровище? Да спасите принц/еса...Да намерите философския камък....Абе вие си знаете. АЗ няма да подсказвам повече.

БЕЗ ПАНИКА


Тема Re: Куестнови [re: Aмиpлин]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 14:22



сега пък и куести
мисля, че при добра оферта може да се жертвам да стана Бог на някой фентъзи свят, а пък боговете не изпълняват куести ...е, няма да откажа някой и друг ежедневен дар в знак на почит - печено прасенце, буренце бира, едно-дуго...хмм, да не забравяме и девиците



Тема Re: Куестнови [re: Aмиpлин]  
Автор Obi (Паяка)
Публикувано29.10.02 14:25



И така...
Ще се ровя из миналото. Ще търся разни велики хора из него, и ще си приказвам с тях. Но най-много ми се ще да се срещна с Господаря Демон, онзи дето прави бутилки. И ще му поискам една. Нали все пак дракон ще стане от мен някой ден, няма да може да ми откаже.

Goodbye... and Hello, as always


Тема Re: Куестнови [re: Obi]  
Автор (драконче)
Публикувано29.10.02 14:36



Ой... а ще ти стигне ли смелост ти сам да правиш бутилки?
Аз искам да владея нещо... например Гняв, да е почти като магия... но не разни заклинания и мърморчести неща... а владение
Представи си да владееш огЪня? Или желязото? Или леда? Или... клавиатурите

отдолу - Земя, отгоре - Езеро


Тема Re: Куестнови [re: Mist]  
Автор denyamber (Tiger)
Публикувано29.10.02 14:39



девици та девици!
Все им се чудя на мъжете що ламтят за девици, кат една вряла и кипяла гейша ша им донесе доста повече удоволствие!

А живота си продължава ... дайте да го живеем с КЕФ!


Тема брррр...сладурканови [re: Kи]  
АвторAмиpлин (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 14:41



От самата думичка "владея" изтръпвам...
Аз май ще търся "онова нещо"... Пожелай ми успех!



Тема Re: брррр...сладурканови [re: Aмиpлин]  
Автор (драконче)
Публикувано29.10.02 14:45



Черпя те с какао и кифлички преди да тръгнеш

отдолу - Земя, отгоре - Езеро


Тема Re: Куестнови [re: denyamber]  
Автор (драконче)
Публикувано29.10.02 14:49



Хъм, гейша... за да си имаш гейша, трябва да си данна, а за си данна трябва да имаш... паричкиииииии
Девиците май по-евтимо им излизат на изедниците

отдолу - Земя, отгоре - Езеро


Тема Re: Куестнови [re: Kи]  
Автор Йoaн Bлaдимиp (колобър)
Публикувано29.10.02 14:59



Протестирам енергично!
Срещу това грубо профанизиране на въпроса с девиците!

Всеки простак с портфейл, власт и врат може да си КУПИ гейша. А девиците трябва да си ги заслужиш! Да изколиш сума варвари, да ги отвържеш от жертвения кол, стол или олтар, да ги омаеш и на това отгоре резултатът невинаги е гарантиран. Т. е. трябва да си смел, силен и хубав, прилично дебел мъж в разцвета на силите си, и по възможност джентълмен. Сиреч такъв като мене.

НЕБЕТО ВИЖДА!


Тема Обаче...нови [re: Kи]  
Автор Aмиpлин (мечтателка)
Публикувано29.10.02 15:14



ще ми забъркаш двойна доза пресладък прах, ако ме хване кифлотреската, нали? Много съм се затъжила за вас, мъник!

БЕЗ ПАНИКА



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.