Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 01.07.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема В света на коя фентъзи-книга искате да живеете?нови  
Автор Lord of the Rhymes (Stranger)
Публикувано15.10.02 10:56



В света на коя фентъзи-книга бихте искали да живеете? Ако искате пишете и какъв искате да бъдете там/примерно: як пич от добрите, лош магьосник, супер-отрицателния герой на света, виночерпец на краля, метач в двореца, интимната приятелка на добрия/лошия,кръчмар, умиротворителя на света, погребален агент и т.н. по Ваш избор и защо...
Допуска се само един отговор на участник, така, че хубаво си помислете, щото като направим разпределението връщане назад няма.
Отговорите- по познатия начин, а коментарите по отговорите- като постинг по тях!
Вадете мечовете и кой каквото друго има и напред към световете!

"С як ... и дълъг език всичко се постига".


Тема :)))))))))))))))))))))нови [re: Lord of the Rhymes]  
Автор lkew (Нощен елф)
Публикувано15.10.02 11:41



Ааааз съм неегър в алабааама!


Или по-добре - Рекламен агент!
Или ще се занимавам със застраховане на Конан... поне това е сигурна работа!

Ммм, ако все пак трябва да воювам, то се знай- наполовина джудже, наполовина елф, в едната ръка брадва (тм) а в другата лък! А на чия страна съм - който черпи!

ХА! Щеше да бъде смешно, ако не беше!


Тема Re: В света на коя фентъзи-книга искате да живеете?нови [re: Lord of the Rhymes]  
Автор Coничka ()
Публикувано15.10.02 12:08



Ами моят избор май не е точно фентъзи, повече клони към фантастиката, но все пак: бих живяла с удоволствие в света на Лъки Стар и Джон Бигман Джоунс! ("Пирати от астероидите" e една от книгите за тях двамата. Поредицата е на Айзък Азимов)... Каква искам да бъда там не знам...

"Когато печелим не знаем какво губим и когато губим не знаем какво печелим."


Тема Re: В света на коя фентъзи-книга искате да живеете?нови [re: Lord of the Rhymes]  
Автор Jill (на война)
Публикувано15.10.02 12:44



1. Без съмнение ... Амбър ... там всичко е възможно.
2. Винаги съм искала да съм Принцесата - сега да не вземете да си помислите нещо... хихик ... не тая от приказките, дето не може да каже къде са главата и краката й едновременно. А нещо като Файона... - всичко знае, всичко може и с добро /малко гадничко, разбирайте/ чувство за хумор.

P.S. Леле, какво ли ще си помислят психолозите за мен, след такова душевно излияние...

"Не съм ли ти казвал вече, че всичко започва и свършва в Библиотеката" Ютакалтинг


Тема Re: В света на коя фентъзи-книга искате да живеете?нови [re: Lord of the Rhymes]  
Автор Aмиpлин (мечтателка)
Публикувано15.10.02 13:38



Ще ми се да прескачам от свят на свят...Да си грабна пешкира и ...на стоп! И да видя и чудни кралства и чудни гори, и елфи, и джуджета, и извънземни /вогоните ще ги пропусна/...от всичко по-малко. И искам да съм неутралничка...ни рак, ни риба, ни добра, ни зла...Просто мацка, решила всичко да види. Яхнала кон, с развяна от вятъра червена коса, с дълъг меч на гърба и ... с вечна усмивка на лице. Ей това йе!

БЕЗ ПАНИКА


Тема Re: В света на коя фентъзи-книга искате да живеете?нови [re: Lord of the Rhymes]  
Автор tyshu(tai-shu) (Даймио)
Публикувано15.10.02 15:00



Харесва ми вселената на Фийст (не Микдемия)

Някой като Пъг или Макрос, който сам избира къде и как да живее.
Такъв, който е способен да учи, усвоява и разбира за да стане накрая
някой който променя правилата....

С дай-катаната дерзай Банзай!
Направи го!
Самурай бъди до край...


Тема Re: В света на коя фентъзи-книга искате да живеете?нови [re: Lord of the Rhymes]  
Автор Hellmare (маниак)
Публикувано15.10.02 16:46



hm.. iskam da sam mag koito e napred s materiala :> dobur estestveno shtot samo na filmite ma kefi zloto ^_^

Utsusemi no jutsu!

~poof~

Тема Re: В света на коя фентъзи-книга искате да живеете?нови [re: Lord of the Rhymes]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано15.10.02 18:05



В света на Колелото на Времето - началник-щаб на Черната кула.

Всъщност - в света на Амбър, главен интендант на Бенедикт или Жерар.

TANSTAAFL


Тема Re: :)))))))))))))))))))))нови [re: lkew]  
Автор (възглавничка)
Публикувано15.10.02 18:30



Хехе, аз ще съм драконче в Утопия, така ще се казва... Аморфно драконче..

...one can get away with doing something while another cannot...


Тема Неви!нови [re: Aмиpлин]  
Автор (възглавничка)
Публикувано15.10.02 18:33



Цунк, сладурка!
Урежда се .. само ако ни вземеш четиримата с Оби, Авис и Миерин за компания
Ако много ти се помоля може ли?

...one can get away with doing something while another cannot...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.