Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 02.07.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: "Имам си една мечта..."нови [re: Firefox]  
Автор Jill (на война)
Публикувано16.10.02 18:14



Абе.. и аз в този дух исках да се изкажа, но...
... е как се съкращават мечтите на хората от някаква си работа и липса на време...

"Не съм ли ти казвал вече, че всичко започва и свършва в Библиотеката" Ютакалтинг


Тема Re: В света на коя фентъзи-книга искате да живеете?нови [re: Lord of the Rhymes]  
Автор VooDooMaN (Heavy Metal)
Публикувано16.10.02 21:19



Искам да съм в Света на Колелото на Времето. Със солидни магически способности, да не ма спукат от бой още в началото. По възможност да съм Дракон, ама не прероден, че него много го мъчат.

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.


Тема Re: офнови [re: Пивo]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано17.10.02 01:52



Абе да ти кажа посещение при някои от последната тройка също може да се окаже бедствие.

I'm the night, I'm the night, I'm the dark in the light


Тема Re: В света на коя фентъзи-книга искате да живеете?нови [re: Lord of the Rhymes]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано17.10.02 01:55



Аз пък само искам да съм един от редовните посетители на Кръчмата на Калахан.
Обаче нещо й сменили адреса и никой не ми казва къде е!

I'm the night, I'm the night, I'm the dark in the light


Тема Re: В света на коя фентъзи-книга искате да живеете?нови [re: Lord of the Rhymes]  
Автор Zen (скиталец)
Публикувано17.10.02 03:05



Бих искал да живея в Средната Земя, може би роханец от конницата на крал Теоден.
Бих искал също един от животите си да прекарам в Мидкемия, в ролята на Мартин ( харесва ми това, че е неуловим като вятъра и свързва двата свята - елфически и човешки ), или Шуруга - последният дракон от тези живели заедно с валхеру.
Най - вече ( макар и да не е фентъзи ) бих желал живот в света на " Звездни войни " и по - скоро времето, когато се ражда Съюзът на бунтовниците ... да речем командир на ескадрила, но не бих се отказал и тайнственият път на джедай като Оби Уан например ...


Prisoners we are, my queen ... in our lands.



Тема Аз пък искам да живея внови [re: Lord of the Rhymes]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано17.10.02 09:22



"Приказка безкрай". Искам да съм там, така ще мога да изживея всички приказки, които ми харесват, всеки свят, който ми се иска ще бъде в мен и аз ще бъде там. Ще имам много нови светове, ще създавам хиляди такива...

Освен това искам да съм на мястото на Ники и да бъда вечно с моята Нуми! Ще обикаляме вселената с Мало и ще се радвам на всичко, което тя каже, всяка лудория която й дойде в главата и няма да бия никого!

"В своя дълъг и нелек живот, Ники, аз съм се убедил, че нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът..."

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Редактирано от KlD на 17.10.02 09:25.



Тема Re:нови [re: cянkи]  
Автор Firefox (snob)
Публикувано17.10.02 18:07



Не си питал когото трябва...

"I met Mr. Right but his first name was Always. "


Тема Re: В света на коя фентъзи-книга искате да живеете?нови [re: Lord of the Rhymes]  
Автор Kpъr (минаващ)
Публикувано17.10.02 18:09



Забранената Кула!

може да се включа в някой Кръг



Тема Re: Аз пък искам да живея внови [re: KlD]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано17.10.02 20:07



Браво на теб, че се сети за великолепната "Приказка без край"!
Освен това ми стана драго на душата, че единствено ти посочваш книга от български автор. Сигурно си още ЛАПЕТИЯ, защото батковците и каките нещо не се сещат за българското. Гледай само като пораснеш, да не станеш "вътрешен емигрант"!
Накефи ме!



Тема искам и азнови [re: Kи]  
Автор JJ_ ()
Публикувано17.10.02 21:14



искате ли един тип които не пита каде ще спи довечера и не каде ще тръгне, а кога
пък най-мразя да скитам сам. пък какво по-хубаво то това да хванеш на където ти видят очите. искам само един пътеводител и една рибка, че съм скаран с чуждите езици. пък на кадето кажете, приготвил съм си кърпата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.