Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 01.07.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Off topic :)))нови  
Автор Mag (Дърто момче :)))
Публикувано10.08.02 19:55



Застраховам се, все пак, де!
И един въпрос - има ли нещо общо между фентъзито и метъла?
Щото аз намирам. А вие?
Например Manowar.

Колкото хора, толкова мнения!


Тема Или пък...нови [re: Mag]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано10.08.02 21:22



Blind Guardian...

примерите са много, а като започнеш да си представяш трясък на мечове, искри и крясъци, направо не можеш да се стърпиш да ги гарнираш с нещо подобаващо за фон

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.


Тема Нали?нови [re: Koтapakът нa Шpьoдин]  
Автор Mag (Дърто момче :)))
Публикувано10.08.02 22:43



А не е ли метъла ФЕНТЪЗИ МУЗИКА? А?

Колкото хора, толкова мнения!


Тема Re: Off topic :)))нови [re: Mag]  
Автор тaпиpa (много т.п)
Публикувано11.08.02 10:11



Чуй BLIND GUARDIAN и виж текстовете им,половината са за Властелина на пръстените.Така че има много общо.

хм мда

Редактирано от Davie на 12.08.02 11:22.



Тема Re: Off topic :)))нови [re: тaпиpa]  
Автор Mag (Дърто момче :)))
Публикувано11.08.02 19:46



Абе вие с Котарака на Хайзенберг т.е. на Шрьодингер... ще ме заинтригувате.

П.П. Земи си маани оная "зурла" или поне я нАправи такава, че да не ми дъни връзката. У офиса - иди доди. Ама у дома с тоя мижав кънекшън (платен и договорен за Х kb/s ама не достигащ и половината...

Колкото хора, толкова мнения!


Тема Ми...нови [re: Mag]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано12.08.02 06:24



обаждаш ми се на кюто и се ке изровим некви мп3-та :)

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.


Тема Re: Нали?нови [re: Mag]  
Автор VooDooMaN (Heavy Metal)
Публикувано12.08.02 09:16



Osven Blind Guardian mojesh da poglednesh i NightWish (pak textove po Tolkien). Sashto taka i Rhapsody. Zavisi kakvo obichash da slushash, ako si heavy fan vij zadaljitelno i Hammerfall. Obshtoto mejdu metala i fantasy-to e, che extra varvi da slushash metal i da chetesh fantasy. Golqma chast ot izpylnitelite kopirat textovete si ot knigite, taka che moje da se kaje, che metala e kato fantasy-to.

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.


Тема Re: Off topic :)))нови [re: Mag]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано12.08.02 10:54



за тия, дето слушат метал, сигурно и връзката между метъла и синхронното плуване е очевидна

:: No one lives forever ::



Тема Re: Off topic :)))нови [re: Mag]  
Автор ViruS (™)
Публикувано12.08.02 11:27



Chuj/cheti tekstowe na Rhapsody...

ViruS


Тема Re: Нали?нови [re: VooDooMaN]  
Автор DavieМодератор (ентусиаст)
Публикувано12.08.02 11:38



'taka che moje da se kaje, che metala e kato fantasy-to'
А защо тогава аз обичам да чета фентъзи, а не понасям метъл?
Всеки си слуша това, което отговаря на вкуса му, но да се твърди, че има връзка между метъла и фентъзито само на база на това, че много ограничен брой групи ползват фентъзи текстове в песните си, е някак неоправдано.
На мен лично метъла по никакъв начин не ми се връзва със средновековната обстановка от фентъзи книгите и, ако трябва да измисля с каква музика да 'гарнирам' четенето на фентъзи, бих предпочела келтска музика, евентуално шотландска, или класическа музика със средновековен привкус, Ениа, Ера, Middle Kingdom, може би някои неща на Dead can dance или Енигма и т.н.

To hear, one must be silent.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.