Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 03.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Братя фенове на Едингс, помощ търся...  
Авторlkew [b][/b] (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 19:39



Накратко:
Минах Белгарат магьосникът, Гарион, Поулгара магьосницата, новичките три тома и осъзнах, че съм прочел по-малко от половината поредица (бях приятелски уведомен от Сенчестите). Някакви идей от къде мога да си намеря другие книги? (Дигитално най-добре)



Тема Re: Братя фенове на Едингс, помощ търся...нови [re: lkew [b][/b]]  
Автор Yan Silversword (фен)
Публикувано01.07.02 22:31



irc.nullus.net #bw trigger @find Eddings но ще са на Английски



Тема Re: Братя фенове на Едингс, помощ търся...нови [re: lkew [b][/b]]  
Автор VooDooMaN (Heavy Metal)
Публикувано02.07.02 00:54



Ами имам Белгариад и Малореан на английски, ако дадеш мейл ще ти ги пратя ако не ти се търси в irc и не можеш да се оправиш. Или да ги изтеглиш от моето ftp - http://free.techno-link.com/ivanenev/fantasy

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.


Тема 10xнови [re: Yan Silversword]  
Авторlkew (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 08:46



Hehe, az si imam Shmatkotiq v sysedstvo da mi prevewda ;-)
blagodarq



Тема ще прегледам саита ти, 10кснови [re: VooDooMaN]  
Автор lkew (Бог (паднал))
Публикувано02.07.02 09:04



Ще ида и ще видя, както е казано в библията. И други книшки да има, и тях ще си ги Лоадна... ако пък се сещаш за някой и друг саит, кажи, щото имам интер отскоро, и нямах време да потърся...

"Живот" е дума, която само мъртвият разбира.


Тема Re: Братя фенове на Едингс, помощ търся...нови [re: lkew [b][/b]]  
Автор Shmatkotija (любознайка)
Публикувано02.07.02 15:31



Драги ми Ikew, както ти е известно от доста време минавам покрай едно и също място, където се нагледах на Едингс. Може би някой ден все пак ще имаш време са те отведа там?

We walk away from our dreams afraid we may fail or worse yet - afraid we may succeed.


Тема Off topicнови [re: lkew]  
Автор Shmatkotija (любознайка)
Публикувано02.07.02 15:35



Да ти превежда?!!!! Не ставай нахален! И защо мислиш, че ще го направя? Добре де ще го направя, ама.... Необходимо ли беше да им казваш? Сега ако и те искат да им превеждам?

We walk away from our dreams afraid we may fail or worse yet - afraid we may succeed.


Тема да ти имам sense of humor-а.нови [re: Shmatkotija]  
Автор lkew (Бог (паднал))
Публикувано02.07.02 17:10



Споко бе шмати, бъзикам се. сам ще си го преведа. а пък ти не изглеждаш като някой, желаещ да превежда на непознати деца.... сори, ако толкова съм те наранил.

"Живот" е дума, която само мъртвият разбира.


Тема ха де...нови [re: Shmatkotija]  
Автор lkew (Бог (паднал))
Публикувано02.07.02 17:14



Виж са, ти ми обеща да ме заведеш още преди месец, обче май няма да стане в обзоримото бъдеще. Ако пък някой ден ти хрумне да ме обориш с аргументи или (а дано) с действия, лошо няма!

"Живот" е дума, която само мъртвият разбира.


Тема Re: ха де...нови [re: lkew]  
Автор Shmatkotija (любознайка)
Публикувано03.07.02 11:24



Миличък Ikew, имаш ли две седмици търпение? До 15? Да? Тогава считай го за уредено. Надявам се, че си ми поне малко благодарен.

We walk away from our dreams afraid we may fail or worse yet - afraid we may succeed.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.