Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:17 03.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Властелинът, борбата с мрака, фентъзито и пират-нови  
Автор Remmius (Liberator)
Публикувано26.03.02 11:53



ството

Като иде реч за борбата между доброто и злото, извечната битка между силите на мрака и светлината и така нататък, ми хрумна да ви питам нещо.

Колко от вас са гледали филма на пиратските avita?

И това според вас е ли редно за един себеуважаващ се хобит, т`ва де човек от отбора на добрите момчета, в който предполагам повечето от нас биха се причислили?

Аз мисля, че не е

Arte et Marte


Тема Re: Властелинът, борбата с мрака, фентъзито и пират-нови [re: Remmius]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано26.03.02 11:58



BS, celta opravdava sredstvata... Kato tiq ot Alexandra Video sa zmi4ki...

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Властелинът, борбата с мрака, фентъзито и пират-нови [re: Remmius]  
Автор Johny Cage (spitting camel)
Публикувано26.03.02 11:59



амм стига качеството да е хубаво и на бмп-та бих го гледал :П
тва за пиратството го заеби. Ако искам да имам Виндовс ша трябва да давам луди пари. Пък то сега отиваш до Славейков и си го копувам за жълти стотинки

ПП. Усещам как тая тема отива към заключване :ПП
Иван Окафезеният

------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players


Тема Не този изразнови [re: De_Vor]  
Автор Remmius (Liberator)
Публикувано26.03.02 12:02



"целта оправдава средствата" като се замислиш е доста противен

не искам да те обидя ни най-малко.

обаче с тази догма доста невинна кръв е пролята ама това е офф топик.

Та не споря че цените за кино, VHS и особено за DVD са безумни, но...

Аз питах по-скоро за вътрешното усещане за справедливост присъщо на (почти) всеки от нас

Arte et Marte


Тема Хехехенови [re: Johny Cage]  
Автор Remmius (Liberator)
Публикувано26.03.02 12:04



хубаво нещо е фанатизма :}P

Аз пък виндоус ако можех нямаше да го поглеждам ама хич

Ми четох правилата на играта ама не виждам защо мислиш че отиваме към заключване

Нима усещането ни за справедливост може да се окафези

Arte et Marte


Тема Re: Властелинът, борбата с мрака, фентъзито и пират-нови [re: Remmius]  
Автор Boby_ (inflated)
Публикувано26.03.02 12:06




Да живеят DVD-тата, техните създатели, непреодолимите им защити и н'ам си колкото милиона долара, инвестирани в опазването им от кракери!
Покрай тях да живее и славното ми CDR-че, което ми спестява доста мангизи.

Adversus solem ne loquitor.


Тема Re: Властелинът, борбата с мрака, фентъзито и пират-нови [re: Remmius]  
Автор DavieМодератор (ентусиаст)
Публикувано26.03.02 12:14



Аз пък като един хобит устоях на изкушението да го изгледам преди премиерата. След 15 мин. гледане на сцената в Мория и други дребни неща преди и след нея, с огромни усилия на волята (и след като си поговорих на висок тон с любопитството ми) го спрях...
Иначе, говорейки сериозно, в България няма много хора, които могат да си позволят да купуват легални копия на филми и музика. Така, че не виждам нищо лошо при нашия стандарт на живот да си набавяме удоволствия за сетивата по втория начин. Съвестта точно по отношение на пиратски филми и музика е нещо, което не мога да си позволя.

To hear, one must be silent.


Тема Re: Властелинът, борбата с мрака, фентъзито и пират-нови [re: Remmius]  
Автор ГOpнa бAня (водичка)
Публикувано26.03.02 12:15



Е, аз го имам, но не го гледах, преди да отида на голям екран.

Що се отнася до пиратството, то ще изчезне, когато изчезне пиратството в заплащането на хората и те ще имат пари да си купуват законно продуктите . Танто за танто, както се казва.

Трапезна водичка, минерална едничка,
пийте само Горна баня!


Тема Съмнявам сенови [re: ГOpнa бAня]  
Автор Remmius (Liberator)
Публикувано26.03.02 12:30



ти сега да виждаш хората да плащаят с удоволствие на лекарите след 40-50 години дивна free медицинска помощ

по скоро хулят наглите докторя (не че няма такива де)

та човек лесно свиква с лекото и мекото и трудно го пуска

а за това че парите не стигат съм съгласен

обаче да ти кажа не съм си драснал още Гладиатор макар да ми е любим и да мога да го направя

ще си купя двдто като си сменя видеото с домашно кино щот на пютера не е същото макар и с двд

просто не мога да си позволя да изпиратствам този филм

Arte et Marte


Тема Re: Съмнявам сенови [re: Remmius]  
Автор ГOpнa бAня (водичка)
Публикувано26.03.02 12:49



Гладиатор? Брат ми го изтри, преди да го гледам.

Хм, аз пък си изпиратствах любимия филм Контакт
Не че съм го гледал на рип де - но все пак е топлещо да знам, че го имам тук до сърцето си :). Тъй и тъй никога няма да си купя двд.

Що се отнася до лекото и мекото - с удоволствие бих плащал на лекари и на всички други, ако имах парите, т.е. ако на мен ми плащат. Сигурен съм, че болшинството от народа са на същото мнение. А безплатна медицинска помощ естествено няма и не може да има - парите за нея са взимани пак от народа. Това си е един от многото митове...

-------------------------
Гъл-гъл-гъл-гъл! Ам!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.