Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 04.07.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Баба Марта и др.нови  
Автор AfalaМодератор (върколак)
Публикувано01.03.02 19:09



Като наминах в интернета, рекнах да си нагледам и любимото клубче. Нямам много време, та НЕ СЪМ чела почти нищо от темите; просто ви казвам МНОГО ПОЗДРАВИ и ЧБМ и дано хубави работи сполетят този клуб... /многозначително/.
Днес пращах едно писмо до Италия, та им купих на хората мартеничка и я пъхнах в плика, преди това им обясних криво-ляво какво означава то... и се замислих какво ВСЪЩНОСТ означава.
Наистина... какво ли?
Анти-вампирски уроки? Змейски амулет? Все си мисля, че е нещо такова. Всяка година аха да се замисля и опала, то първи март минал... но тук писаното слово остава.
Че е фентъзи, фентъзи е: това е ясно. Обаче действително, какъв е смисълът на операцията непременно да е ЧЕРВЕНО И БЯЛО?
А, хм, имам някои добри идеи по въпроса; нетрадиционни...

…заговори за вампирите. Какво толкова страшно можеше да има в прерастналите прилепи?


Тема Re: Баба Марта и др. [re: Afala]  
Автор Hakki (кит в аквариум)
Публикувано02.03.02 17:46



Може би е някаква плашилка за страшни създания, или вид пропуск за привидения - който ги носи е от нашите и не го ядем, е поне не веднага. Но тогава трябва призраците от другите страни да имет свои цветове за мартениците - като национални флагове. Нещо такова ми хрумна.

Нахранете китовете в аквариума - те обичат природозащитниците, но без плавници, моля!


Тема Re: Баба Марта и др.нови [re: Hakki]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано02.03.02 20:19



Батка, теорията ти куца - ние да не сме поляци (не че имам нещо против полякините, де, не искам да ме интерпретирате превратно).

TANSTAAFL


Тема Re: Баба Марта и др.нови [re: Kopo]  
Автор the_witch (минаващ)
Публикувано02.03.02 23:46



В клуб магия има такава тема и разни разсъждения, знания и т.н.

Каквото има да става ще стане и ние ще го посрещнем...


Тема Re: Баба Марта и др.нови [re: Afala]  
АвторMurr4o_ (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 16:14



Ne vqrvam da ne znaete legendata za martenitsata i kak se e poqvilq.



Тема Сечковцитенови [re: Afala]  
Автор AfalaМодератор (върколак)
Публикувано04.03.02 11:22



Идеята не беше каква е истинската легенда, макар че и тя сама по себе си е интересна.
Имах предвид нещо от рода на:
Съществуват създания СЕЧКОВЦИ, които на първи март много се ядосват, че месецът им свършва и тръгват да търсят на кого какъв номер да погодят. Ако си нямаш мартеница, пръв кандидат си... ако си замартеничен, баба Марта те пази. Нещо такова. Хубаво фентъзи-хорърче би се получило, хм?

…заговори за вампирите. Какво толкова страшно можеше да има в прерастналите прилепи?



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.