Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 28.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема LOTR - предпремиеранови  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано28.01.02 10:59



Мултиплекс - 21 февруари. Хайде сега бързайте докато не са свършили билетите и ако някой ще организира събиране на клуба, няма да е зле да е тогава и там, ... и ме пишете и мен


Това си струва

Тема Re: LOTR - предпремиеранови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
Автор Gandalf (толкинист)
Публикувано29.01.02 00:12



ako svarim... i nie ---)

(-- shte stane golqma tarapana :) samo da vidim ot koga prodavat bileti .........

ЛУД УМОРА НЕМА
Избери отново

Тема Re: LOTR - предпремиеранови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
Автор Shadow Jack (- Undead -)
Публикувано29.01.02 00:33



Mене ако питате - Да извадим мечовете и на абордаж.
Елфите ще ни прикриват отзад с непрекъснат порой от стрели, а джуджетата ще ни пазят отдолу.
Най - храбрите ще се сдобият с билети, а за геройски загиналите ще изпием по една чаша бира и ще им разкажем филма посмъртно......
Адиос.
Аз го гледах на Div_x.
Ще го гледам на кино по-късно.

- И ти ли се смееш, сянко на сянката?...


Тема Re: LOTR - предпремиеранови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
Автор Ckrivko (lovly)
Публикувано01.02.02 18:41



A kolko shte struva bileta??
10??




Тема Леле каква голяма грешка си направил!нови [re: Shadow Jack]  
Автор Лeroлac (незабележим)
Публикувано03.02.02 01:08



Не можеш да си представиш този филм какво удоволствие е на голям екран и с добро озвучаване!

Пожелавам на всички приятно гледане! Единствените забележки, които мога да отправя като стар фен, който знае книгите му почти наизуст мога да отправя само една критика към филма - Фродо трябваше да е поне малко закръгленичък, а Елронд мааалко по-висок.

Ние!


Тема Re: Леле каква голяма грешка си направил!нови [re: Лeroлac]  
Автор Malice (gimli)
Публикувано03.02.02 19:16



Извинявай предварително, ама ако наистина само тава са ти забележките, не ми се вярва да си чел книгата повече от 0 пъти. Е, поне не с отворени очи.
И преди да почнеш да ме псуваш, замисли се дали за истинския Елронд, най-харакретното качество, заради което не можеш да го сбъркаш, например с герой от друга книга, е височината .
Има поне 10 неща на по-предна позиция по важност.
Но то да беше само Елронд ...

Malice through the looking glass
Dusk... And Her Embrace

Редактирано от Malice на 03.02.02 19:16.



Тема Хехехехе. Разбира се, че това не са основните нещанови [re: Malice]  
Автор Лeroлac (незабележим)
Публикувано04.02.02 00:32



Въпросът е, че една екранизация никога не може буквално да предава книгата. Основната задача не екранизацията е да предава духа на основното произведение, което филмът прави при това, според мен, по доста добър начин. Забележката ми беше за неща, които биха помогнали да:
1. Подчертаят, леката комичност на едно загръглено човеченце, в чиито ръце е съдбата на целия свят.
2. Пресъздадат по-убедително внушителността на Елронд.

Не бих се втурнал да те псувам или хуля, това по никакъв начин не ми е в характера, а и всеки има право да интерпретира което и да е произведение на изкуството. Например аз страшно много харесвам Ениа, а голяма част от моите познати не могат да я понасят. Противополжното поведение почва да ми мирише много на "Левски и ЦСКА"!

Ние!


Тема Re: Леле каква голяма грешка си направил!нови [re: Лeroлac]  
Автор Gandalf (толкинист)
Публикувано04.02.02 02:21



Не съмгледал все още филма, макар че от вече над 2 години следя и най-малките подробности за него и педварително знаех какви ще са основните разлики. Говорих и с други запалени фенове който са го гледали и съм разисквал с тях само разликите в филма от книгата. Определено има 1 тон други неща които са в по-голям ущърб на филма.

ЛУД УМОРА НЕМА
Избери отново


Тема Re: LOTR - предпремиеранови [re: Ckrivko]  
Автор L_Nikon (Синя окупация)
Публикувано04.02.02 03:21



Dobre ama imam edin vapros koga izlizat vsi4ki 4asti ot nego. GLedah samo do (e ne mogah da se sdarga da 4akam na kino kato izleze po kinata pak 6e go gledam) razdelqneto na Frodo i Sam s drugite daite nqkva informaciq koga 6e izleze ostanalata 4ast. Napravo ne moga da 4akam do togava 6e polu4a sarde4en udar. FIlMA E NEVEROQTEN NE SAM GLEDAL PO DOBRO NE6TO OT DOSTA VREME (ABE GLUPOSTI MAI NE SAM GLEDAL NI6TO PO-DOBRO).


KOITO NE E PRO4EL KNIGATA OBA4E TRQBWA DA BADE ZABIT NA KOL I RAZPARCAFLOCAN




Тема Re: LOTR - предпремиеранови [re: L_Nikon]  
Автор Lady of Enchanted Forest (defender)
Публикувано04.02.02 13:52



Хм... Твърдиш, че си чел книгата?
Погледни заглавието на филма( Не Lord of the rings, подзаглавието!)
Сега погледни името на първата част от трилогията.
Сега направи съпоставка между края на едното и края на другото.
Открийте приликите и разликите!

Втората част излиза края на тази година, третата - края на следващата.


I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.