Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 03.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема off-topicнови [re: Malice]  
Автор Boby_ (fiend)
Публикувано01.02.02 12:56



Дай да си изясним нещата. Това, което сме си казали в бележки или в други форуми, не би трябвало да има отношение към разговорите в този форум. В почти всяко твое мнение, касаещо тема, в която съм се включил и аз, се промъкват "Боби това" или "Боби онова" и все в отрицателен аспект, при това без никаква връзка с темата. Аз също мога да кажа доста неща конкретно за теб и за някои твои откровено смешни твърдения, но се опитвам да се абстрахирам от тях и да не те обиждам публично. Бих оценил високо всеки твой опит да се въздържаш от класификации и епитети по мой адрес. Не че се засягам, но не ми е много лесно да поддържам добрия тон при положение, че ти си позволяваш да го нарушаваш.

Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate.


Тема Re: Tolkin-Roulingнови [re: Malice]  
Автор Zod ()
Публикувано01.02.02 13:38



1-wata e "nary4nik za deidiotizirane na maloumni pita4i",
2-rata e "liubopitnici wyw sos ot sobstweni gluposti" ... ama twa maj beshe ot meniuto za obqda maj, taka 4e maj sym 4el samo 1 kniga ...

ne shta!

Редактирано от Zod на 01.02.02 13:56.



Тема Re: за всички fan(atic)s на Толкиннови [re: Пивo]  
Автор ultimate_bad_madafaka (непознат )
Публикувано01.02.02 13:58



ako shtesh go cheti. tvoya si rabota.



Тема Re: Harry - Neverwhereнови [re: Davie]  
Автор Malice (gimli)
Публикувано02.02.02 16:56



На мен просто атмосферата на Хари на моменти ми напомня на "Neverwhere"(първо прочетох нея), все едно Хари е нещо като весел вариант, но на съвсем същия свят.
Но това е просто асоциация, която аз съм си направила. Асоциациите са винаги такива - съвсем лични и обосновани напълно само за човека, който си ги е направил .
Колкото до "Neverwhere", не знам защо всички са намерили нещо предимно мрачно в тази история. На мен ми се стори много ведра ...

Malice through the looking glass
Dusk... And Her Embrace


Тема Re: off-topicнови [re: Boby_]  
Автор Malice (gimli)
Публикувано02.02.02 17:41



Приемам забележката.
Беше невероятно тъпо от моя страна, но не можах да се въздържа.
Правила съм го само още един път май, откакто проведохме "разговора" на бележки.
Въобще Боби, аз се старая да пропускам постингите си, чета само тези, които ми се врат в очите. Все пак съм доволна, че се засегна (50 :1 - резултатът все още е в твоя полза, но аз вече не съм на 0) - това беше просто тъп майтап.
Колкото до "смешните" ми твърдения, и аз мога да цитирам много твои нелепици. Но от такова нещо няма смисъл, само ще се отегчи аудиторията, а и никой от нас няма доказателство, защото бележките са изтрити.
Не мисля, че бих могла да поддържам добър тон с теб, затова ще се опитам да не те чета. Все пак признай си, че стилът ти на писане е окровено провокативен в повечето случаи.

Malice through the looking glass
Dusk... And Her Embrace


Тема Re: off-topicнови [re: Malice]  
Автор Boby_ (fiend)
Публикувано04.02.02 09:18



Моят стил бил провокативен? Да, в повечето случаи е така.
Но щом смяташ да пропускаш постингите ми, за какъв резултат говориш?

Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate.


Тема Re: off-topicнови [re: Boby_]  
Автор Malice (gimli)
Публикувано05.02.02 19:36



Az maj ne sym mnogo v chas...
Prochetoh 2 pyti pstinga si, no ne namerih nishto za nikakyv rezultat.
Ti kakv tochno me popita vsyshtnost?!?!?

Malice through the looking glass
Dusk... And Her Embrace


Тема Re: off-topicнови [re: Malice]  
Автор Boby_ (fiend)
Публикувано06.02.02 08:54



"50 :1 - резултатът все още е в твоя полза, но аз вече не съм на 0" - Това си го писала ти два постинга по-горе. Но хайде да не се хващаме за думата, защото разговорите между нас или започват, или завършват с недоразумения.
Хайде със здраве!

Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate.


Тема Re: Tolkin-Roulingнови [re: Malice]  
Автор Пивo (комуунист)
Публикувано11.02.02 15:18



Да, така е, "Мечо Пух" е значително по-сериозна книга.

Ad astra per aspera


Тема Re: Tolkin-Roulingнови [re: Пивo]  
Автор Malice (gimli)
Публикувано12.02.02 21:12



Serioznostta ne e edinstveniq aspekt za sravnenie na dve knigi.
kakwato i da e razlikata mejdu tqh, te sa razlichni i ot pryv i ot vtori pogled, tochno kakto Harry i LOTR.

Malice through the looking glass
Dusk... And Her Embrace



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.