Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 12.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Ресторант на края на вселенатанови [re: Amirlin]  
Автор Firefox (Бясна)
Публикувано22.01.02 14:39



За мен един Пангалактически Гаргаробластер : ) - вие се оправяйте!

Повечето хора по-скоро биха умрели отколкото да помислят. Всъщност... те така и правят.


Тема Re: "Ти си папагал? - Позна!"нови [re: Firefox]  
Автор auslander (изверг)
Публикувано22.01.02 14:42



"Не поглеждай натам, ще ти се преобърне кажжгоде-то!"
Ринсуинд погледна. Кажжгоде-то му се преобърна.

...dirt grits beneath my feet, the stair creaks, I precariously sneak...


Тема Клачиански Изтезаниянови [re: auslander]  
Автор Firefox (Бясна)
Публикувано22.01.02 14:51



"В джунглата на централен Клач действително има изгубени кралства на тайнствени амазонски принцеси, които пленяват изследователи от мъжки пол, за да ги подложат на специфично мъжки задължения. Последните са действително буйни и изтощителни и жеритвите без късмет не издаянват дълго*...
----------------------
* Става така, защото задължения като да поставяш щепсели, да ковеш рафтове, да проверяваш странни шумове по таваните и да косиш полянки постепенно могат да износят и най-здравия организъм."

Повечето хора по-скоро биха умрели отколкото да помислят. Всъщност... те така и правят.


Тема E не се сдържах : )нови [re: Гopтxayep]  
Автор Firefox (Immortal)
Публикувано22.01.02 15:58



"Колкото и странно да е, единственото, което мина през ума на вазата с петунии, докато падаше, е "О, не, пак ли?!" Мнозина смятат, че ако знаехме защо вазата с петунии си помисли именно това, щяхме да разбираме същността на вселената доста по-добре, отколкото сега."

Да уточнявам ли откъде е?

Хора - С тях не може да се живее! Точка.


Тема Re: Мисъл на ...нови [re: Гopтxayep]  
Автор Jill (ifny)
Публикувано22.01.02 16:17



"Между другото, жабата беше пусната на свобода в едно езерце край пистите за излитане. Тъй като беше в близост до оживено летище, то беше приятно езерце. Изобилстваше от лилиеви чашки, папур и дебели комари за обяд. Но, мама му стара, нека си го кажем, това не беше Уайкики."

... е т'ва, ако го познае някой... ще го черпя една бира, не, по-добре "пиня-текила" или "текила-таи"...
... Бърни не се обаждай, ако обичаш...

"Не съм ли ти казвал вече, че всичко започва и свършва в Библиотеката" Ютакалтинг


Тема Re:нови [re: Firefox]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано22.01.02 16:18



ееее, да бе верно ... сега се сетих чак... Ма то как да се сетя по рано, като и без това не чета гадните книжки за деца . Верно че е от Пратчет... Пък аз съм чел само една от тях... как ли да се сетя по рано!? :()

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: E не се сдържах : )нови [re: Firefox]  
Автор Boby_ (fiend)
Публикувано22.01.02 16:38



А кашалота защо го забравяш? Кашалотът какво направи?

Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate.


Тема "Цаца ама риба!"нови [re: Boby_]  
Автор Firefox (Immortal)
Публикувано22.01.02 17:12



Та за кашалота:

"Предлагаме ви пълен запис на мислите му от първия момент на съществуването му до последния:

"Ооо...! Какво става? - помисли си той.
Ъъъ, извинете, но кой съм аз?
Моля?!
Защо съм тук? Какъв е смисълът на моя живот?
Какво искам да кажа с това кой съм аз?
Трябва да се успокоя, да се окопитя... ооо, изпитвам много интересно чувство, какво ли е то? Усещам нещо като... повдигане или гъделичкане в... в... ами май няма да е зле да започна да давам имена на нещата ако искам да напредна в това, в което с цел да бъда разбран, наричам спор, наричам живот, така че да го наречем... моя стомах.

Така. Ууииии! Ама то става все по-силно! Хей, ама какъв е тоя свистящ, бучащ шум покрай това, което ми хрумна да нарека моя глава? Може би ще го нарека... вятър! Дали това име е подходящо? Засега става... може би по-нататък, когато разибера за какво служи, ще успея да измисля по-добро име. Трябва да е нещо много важно, щом го има в такова голямо количество. Хей! А какво е това? Да го наречем... да го наречем... опашка. Да опашка. Хей! Виж как красиво мога да я размахвам насам-натам! Ай-ай! Ех, че е хубаво! Е, няма голама полза от цялата работа, но по-нататък може би ще видим за какво служи. А сега да видим дали съм си изградил ясна представа за нещата?...
Не.
Здраве да е. Иначе е страшно интересно, толкова много неща ми предстоят, толкова много неща трябва да осмисля, че чак свят ми се вие от нетърпение...
Или може би е от вятъра?
Ама той наистина става много силен.
Я гледай! Хей, какво ли е онова нещо, което изведнъж така се забърза към мене? Много, много бързо. Толкова голямо и гладко и закръглено, че се нуждае от голямо, солидно име, като... ъъъ... земна твърд.
Точно така! Много хубаво име - земна твърд!
Интересно дали ще иска да станем приятели..."

Останалото, след едно внезапно пльосване, е тишина."

Хора - С тях не може да се живее! Точка.


Тема Re: Мисъл на денянови [re: Гopтxayep]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано22.01.02 17:39



В отсъствието на Онегин Татяна често ходела в кабинета му, където постепенно се превръщала от девойка в жена

По брега на реката вървял Челкаш и през скъсаните му панталони се виждал пролетарският му произход

Анна се хвърлила под влака и той дълго влачил жалкото й съществувание

:: No one lives forever ::

Редактирано от SEAL на 22.01.02 17:42.



Тема Re: Иха!нови [re: Amirlin]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано22.01.02 18:32



не се подигравай на ближния си, щото той(ближният ти) не заслужава

:: No one lives forever ::




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.