Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 04.07.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сянката на Толкиннови [re: baron Sharkonen]  
Автор Пoлeт (рядък екземпляр)
Публикувано09.01.02 02:38



Абе то верно,че Толкин не е бог,ама ти все бози си си наумил да харесваш.Не,че това на мен нещо ми пречи-всеки човек сам си решава,ама да плюеш най-великия автор на фентъзи,това вече е недопустимо.Вземи отвори любимият си Джордан или който и да е от ония помияри,дето си мислят,че пишат,и паралелно с това се зачети в Лорда.Ако ме послушаш и вече го правиш,то мисля,че нуждата да се дообеснявам отпада.
Не съм толкинист,нито фанатик-просто обичам качествената литература!


Можех и да съм от лошите,ама нали съм си добричък...


Тема Re: Сянката на Толкиннови [re: Пoлeт]  
Автор baron Sharkonen (яростен)
Публикувано09.01.02 06:36



Първо, не искам да го плюя! Прочети внимателно и ще видиш че няма следа от псувня!
Второ умееш да лъжеш, тъй като щом наричаш Толкин най-великият автор на фентъзито определено значи си определно фанатик!

Vardaaaaaaa!


Тема Re: Сянката на Толкиннови [re: Kopo]  
Автор baron Sharkonen (яростен)
Публикувано09.01.02 06:39



Мерси, но те не са!

Vardaaaaaaa!


Тема ЛЪЖА И ИЗМАМА!нови [re: baron Sharkonen]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано09.01.02 09:55



Абе, що споменаваш Толкин, като нямаш намерение да говориш за него?
Глей са, всички знаят твойте извратени вкусове, що ни занимаваш с глупости?

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils.


Тема Re: Сянката на Толкиннови [re: baron Sharkonen]  
АвторПoлeт (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 10:31



Първо:не е задължително да напсуваш някой,за да го оплюеш.Дори обвинението в комерс си е чиста проба плюнка.
Второ:ако беше послушал съвета ми да почетеш малко,щеше и ти да се "фанатизираш" като мене.



Тема Re: Извинявайте, ама се ядосах!нови [re: baron Sharkonen]  
Автор DavieМодератор (член)
Публикувано09.01.02 11:08



Виж, Чавдаре, харесвай си Джордан, Фийст, Мартин и Едингс. Всеки има право на собствен вкус. Не настъпвай обаче толкова грубо останалите пишещи тук и техните литературни предпочитания, щото от цялата работа губиш основно ти (останалите губим само малко време и нерви да четем и предъвкваме 1000 пъти едно и също).
Имай предвид, че не съм от почитателите на Толкин, така че можеш да приемеш препоръките ми в тази насока като абсолютно обективни (и все още доброжелателни).
Направо ти се чудя на способността да успяваш всеки път да постваш нещо толкова безумно, че да се окажеш сам срещу всички.
Приятелски съвет - зарежи темата за Толкин и Зелазни изцяло. Явно не успяваш да подходиш по правилния начин и то след толкова много опити.
Много интересно как успявам точно с човека, когото обиждаш (Джони Кейдж) по този ужасно смешен начин, да говоря за Толкин (и за много други автори) и въпреки различията в мненията ни за въпросния автор, никога да не стигнем до размяна на подобни нелепи реплики? Дали тогава проблемът е в Джони Кейдж (или някои от останалите ти опоненти в тази тема) или в теб?
Дано си отговориш на този въпрос - определено ще ти е от полза.

To hear, one must be silent.


Тема 4akai da te pouspokoqнови [re: baron Sharkonen]  
Автор Johny Cage (spitting camel)
Публикувано09.01.02 11:15



parvo - mnooo dalag post. sha sa preumorq da go 4eta.
vtoro ne sam iskal da te zasegna. Tova se opitah malko po - nadolu v post -a. 4astta s moza4eto ;)
treto - merci za dobroto mnenie. Az prodalzavam da sam Dobroto mom4e ;)
4etvarto - ne se poznavam s De-Vor, vapreki 4e ste mi bade interesno da polafq s nego ;)
Tova sam kazal zashtoto go mislq. Vav vsqka ot izbroenite knigi i li4i.
Tamuli ne sam 4el. Eleniq - kolkoto e izdavano na BG. i naistina mislq 4e e po-dobra ot Bel&Malorean.
Belgaradata - parvata i vtorata kniga - OK - no sled tova po4va da se raztqgat lokumi.Knigata e predviidima ot samoto na4alo. Za parvite 2 toma moga da kaza 4e gi 4etqh s ogromno udovolstvie. Seld tova prosto stoto nqma nakade. Maloreanskiq cikal - amm absolutno nishto novo. Starata pesen na nov glas. Sled kato sam pro4el Belgariadata nqma nishto koeto da me u4udi ili iznenada v cikala.
Dzordan - sashtata rabota - parvite 3-4 toma bqha mnogo dobri. sled tova se po4naha edni darpaniq na plitkata, edni povdiganiq/svalqniq na dekolteto. Iztapq! a behse mnoogo dobra seriq.
Martin - kolko pari izkarva ne znam i ne me interesuva. Ako znaesh Rokfeler kolko pari vadi - ti ste se ozabish. Tova koeto pro4etoh - parvata (... ne q pomnq ve4e kak se kazvashe) ne uspq po nikakav na4in da me zainteresuva. Vednaga sled tova pro4etoh nqkoi nehsta na Zelazny i vapreki 4e gi 4etqh za 3-4 pat pak otkrih po nehsto novo... koeto ne moze da se kaze za Martin ... s izklu4enie na Tirion Lankaster.
Fiist - ve4e sam komentiral 4e knigata ne mi haresa. No za neq se izvinqvam 4e sam go kazal. Viz ve4e drugite 3 sagi nqkak si mi govorqt sashtoto, no kakto se kazva "Poziviom, ovidem".
Едингс е Ню Йорк Таймс Бестселър Номер 1 - ami kak da ti kaza. Mene me boli ... 4e e nomer 1. Otdavna ne me interesuvat klasaciite, a samite knigi.
Peto posledno, no ne i po zna4enie - upotrebqvash dumite "sopolanko", "govedo", "bezmoza4en neshtastnik". ША ТА ЗАМОЛЪ ПОВЕЧЕ ДА НЕ ГИ УПОТРЕБЯВАШ СПРЯМО МЕНЕ!!!
Stoto ako popitash Internet moze da se okaze 4e ti si bezmoza4en,neshtasten,govezdi sopolanko. Vsi4ko e vapros na gledna to4ka
Ade i sas zdrave. i ne pishi pove4e takiva dalgi post-ove, 4e se preumorih da pisha

Johny Cage

------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players


Тема Re: 4akai da te pouspokoqнови [re: Johny Cage]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано09.01.02 11:32



Az da si kaza. Shaidar4e i-net otdavna ne se smqta za dostoveren izto4nik na info!!!
I tva ,4e Edding s e bil N1-- mi zavisi ot tova kakvi i kolko knigi sa bili izdadeni v perioda kogato e pravena izvadkata. Ako imash edna kamara knigi bazirani na AD&D, Might &Magic, Magic:The Gathering, i Eddings --mnoo qsno 4e Edding shte se otkroi. V carstvoto na slepite ednookiqt e car!

Tva, 4e tuk mneniqto mi suvpada s tva na johny Cage kakto i mnozina drugi tuk, ne ozna4ava 4e sme kombina.

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: ЛЪЖА И ИЗМАМА!нови [re: lady Marian]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано09.01.02 12:17



E nali znaesh , 4e sqko selo si ima idiot i piqnica kavgadjiq... Puk i s enqkoi trqq ni zabvlqva na shaidar4eto tva vinagi mu se otdava, hahahahaha

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: ЛЪЖА И ИЗМАМА!нови [re: De_Vor]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано09.01.02 13:08



Znam, znam...
Az mnogo si go obi4kam 4awdar4o, za nakyde sym bez nego, da mi kave, 4e Zelazni e bokluk!
ako ne be6e toi, ehe... o6te 6tqh da si viweq w zabluda
I za ni6to na sweta ne moga da si pozwolq da se li6a ot prqsno info ot swetownite saitowe, koeto toi mi predostawq!
Az si se ebawam s nego ei, tyi, kydo6 da e, ma ina4e nogo go ta4a mom4eto, daaaa!

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.