Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 04.07.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Imalo edno wreme ......нови  
Автор Shadow Jack (- Undead -)
Публикувано23.12.01 03:27



Zdraweite !!!
Poqwqwam se zamalko da drasna edna prikazka
Tq ne pretendira za originalnost i sladkodumie taka 4e serioznite batkowci i kaki4ki mogat spokoino da zarejat tozi posting i da ...../ te si znaqt !/
Ta da zapo4wame ....
Imalo edno wreme - / towa we4e ste go 4eli / - edin golqm kamenen trol.
Toi bil silen, zyl, wyob6te otgowarql na wsi4ki harakteristiki za da go wzemat wyw film na King. Ta nqmalo kakwo drugo da prawi i zapo4nal da wyr6i zlini....
Ubiwal princowe , iznasilwal princesi , a ricarite gi preprawql na konserwi s konsko.
Ta si prawil barbekiu s edno selo, kogato nasre6ta mu se izprawila edna kapka.
- Spri - kazala tq.
- Nqma - otgoworil trola. / za toq dialog 6te wzema "Pulicyr"/
Kapkata, Kato wsqka blagorodna kapka bez kapka mozyk, ze zasilila da napadne i pobedi trola. Gramadnoto 4udowi6te se razsmqlo ot wse syrce i prez sylzi na o4i nabludawalo bezplodnite opiti na H2O. Razbila se kapkata w gyrdite na trola i se popila w nego.
O6te dylgo se smql trola na glupostta na kapkata. Zaginala geroiski tam, kydeto hilqdi ricari, princowe / princesi/ sa swyr6wali s pre4upeni grybnaci. Edin beslawen krai ....
No ne 6te6 li do6la zimata. Trolyt 4uwstwal 4e se dwiji wse po - trudno i po trudno.
Kapkata , koqto toj bil popil se prewyrnala w led i uweli4ila obema si /ako towa gu 4ue u4itelkata mi po fizika trqbwa da mi pi6e pone 4 - ka/ .
Trolyt se napukal i se stropolil na zemiata.
Minalo wreme. Do6la proletta. Edna malka kapka se stekla po kup4ina kamyni i prodyljila pytq si kym nai - blizkiq potok.
Kakwo mislite ? Izwinqwaite 4e wi izmy4ih s tezi gluposti, no na men mi hareswat

Izpratete mnenieto si
Adios

- И ти ли се смееш, сянко на сянката?...


Тема Re: Imalo edno wreme ......нови [re: Shadow Jack]  
Автор Boby_ (fiend)
Публикувано23.12.01 10:25



Повече от две изречения на маймуница не чета. Така че ще чуеш мнението ми, като постнеш каквото си писал на кирилица.

Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate.


Тема Re: Imalo edno wreme ......нови [re: Boby_]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано23.12.01 14:15



По изключение съм съгласен.
Едно предложение към Джак и останалите, свикнали да не пишат на кирилица в мрежата - пощата на ABV предлага автоматично траслиране от кирилица в латиница и обратно. Не е съвсем идеално, но поне може да е някакво решение на проблема (стига пишещия да има желание).

TANSTAAFL


Тема Re: Imalo edno wreme ......нови [re: Shadow Jack]  
Авторmoralless (Нерегистриран)
Публикувано23.12.01 20:38



dosega mai ni6to v tozi klub ne e uspqvalo da privle4e vnimanieto mi,NO eto 4e i tva se slu4i.Kefi me tazi istoriika!I vse pak mojeshe i malko da q pozagladish.Kefi!



Тема Re: Imalo edno wreme ......нови [re: Boby_]  
Авторmoralless (Нерегистриран)
Публикувано23.12.01 20:39



abe 6tom te zatrudnqva nameri si nqkoi da ti go pro4ete ve nekadyrnik ne6tasten.



Тема Re: Imalo edno wreme ......нови [re: Shadow Jack]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано23.12.01 21:43



Abe hubavo, ama da be6e pone nqkolko toma! Are, 4e 4akam produljenieto!

Dark...and justice for all!


Тема Re: Imalo edno wreme ......нови [re: moralless]  
Автор Boby_ (fiend)
Публикувано23.12.01 23:36



Не мога да кажа, че съм изненадан от интелектуалната ти пръдня. Ама бъди малко по-оригинален. Всъщност, почти очевидно е, че не можеш. Ако всичко, което се върти из главата ти, мирише, значи може би ти е време да се появиш в Медицинска Академия и да се поставиш в полза на науката - все пак си първият случай на човек, който мисли с гъза си!

Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate.


Тема Re: Imalo edno wreme ......нови [re: Shadow Jack]  
Автор Anelim (Вещица)
Публикувано24.12.01 11:19



Бива си я приказчицата!

...И, моля те, без свинщини!


Тема !нови [re: Boby_]  
Автор Shadow Jack (- Undead -)
Публикувано25.12.01 01:02



........../тези точки са за това което си мисля за вас/. ......................
КОГАТО ПИША ОТ КЛУБ И ТАМ НЯМА КИРИЛИЦА ДА Я НАПИША НА АСЕМБЛЕР ЛИ, ГЕНИИ ТАКИВА ..........................!!!
АКО НЕ ИСКАТЕ - НЕ ЧЕТЕТЕ . дРЕМЕ МИ !

- И ти ли се смееш, сянко на сянката?...


Тема Благодаря за защитата...нови [re: moralless]  
Автор Shadow Jack (- Undead -)
Публикувано25.12.01 01:57



Нямам други думи !

- И ти ли се смееш, сянко на сянката?...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.