Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 25.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Джордж Р. Р. Мартин  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано20.12.01 17:16



някакви мнения за поредицата "ПЕСЕН ЗА ОГЪН И ЛЕД"?
ако не греша първият том се казва "игра на тронове"

:: No one lives forever ::



Тема Re: Джордж Р. Р. Мартиннови [re: SEAL]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано21.12.01 00:20



E ima ve4e dve temi pusnati na taq tema. Q zemi malko 4eti, da eba ...

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Джордж Р. Р. Мартиннови [re: SEAL]  
Автор VooDooMaN (Скиталец)
Публикувано21.12.01 01:06



Ami az ne sam se izkazval na predishnite 2 temi, taka che shte go narpavja sega. Parvata chast na Pesen za ogan i led - Igra na tronove me izpalni s protivorechivi chuvstva. V nachaloto deistvieto varveshe bavno i ne me razvalnuva osobeno. No kato pochetoh povechko otrkih che stila na Martin dosta se doblijava do tozi na Jordan - imam pred vid premestvaneto na deistvieto kogato stane nai-interesno. Inache knigata za mene e dosta dobra. Mnogo mi haresva. Njakade predi tova beshe sravnena s Okoto na sveta. Duma ne moje da stava che e dorba kolkoto Okoto, no naistina e super kniga. Sega cheta vtori tom, haresva mi opredeleno!

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.


Тема Re: Джордж Р. Р. Мартиннови [re: VooDooMaN]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано21.12.01 11:01



ok, 10x
mislq, 4e i treti go ima izdaden...
gledah go tiq dni online...

:: No one lives forever ::



Тема Re: Джордж Р. Р. Мартиннови [re: De_Vor]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано21.12.01 11:05



това "da eba" накрая нотка на изисканост ли добавя?

:: No one lives forever ::



Тема Re: Джордж Р. Р. Мартиннови [re: SEAL]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано21.12.01 11:30



TC, ma mi e pisnalo ot razni kat teb da si mislqt 4e otkrivat toplata voda s ostroumni temi. kakto vizdash kluba ima 8 stranici s tekushti temi, ima i arhiv.
Ehh, shto ne sum moderator, da eba...

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема поредният дребен заядливко:-)нови [re: De_Vor]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано21.12.01 12:04



1. не виждам в каква връзка го казваш това за топлата вода. Аз попитах съвсем културно за мнение, не съм писал нещо от рода "Гледайте! Супре отритие! Ново фентъзи!" или подобно.

2. това е свооден форум, тук човек идва да попита нещо по принцип. Всеки форум си има постоунни посетители, но аз лично не смятам да се задържам, особено ако има ощи 2-3 кретена като теб, дето са по 50 кила с мокри дрехи и носят ръкавички при температура по-ниска от +5C. Та както казах, има посетители, които идват веднъж годишно и то с определено питане. Като вашата high level community не иска такива повтарящи се теми, пуснете едни FAQ или пък някоя подобна служебна тема, където модератора да оставя по 3-4 мнения на желащи за дадено произведение. Това е решение, което много хора са изпробвали и то се е наложило като практика на много места.
На първата страница никъде не видях подобна тема, която да ми помогне. Може в някой вътрешен постинг да има, ама да отворя всичко наред ли??? Не може да очаквате човек да дойде тук и да рови из архива, щото на някой му е крив деня...

3. не си модератор, защото нямаш доверието на "колегите си" тук и не са те избрали. А като гледам, няма и да те изберат...поне не това хилядолетие:-)

:: No one lives forever ::



Тема Re: Джордж Р. Р. Мартиннови [re: VooDooMaN]  
Автор nobody_ (ентусиаст)
Публикувано21.12.01 12:42



Znatchi jivot i zdrave utre otivam da si ia kupia (I tom) i samo imaite kysmet da ne mi haresa (viziram vsitchki, koito sa se izkazali polojitelno za tazi kniga)
Za spravka Jordan go zariazah okntchatelno sled vtori tom ama i predi tova ne biah osobeno potresen...
A kato zagovorih za tova sled kato izgledah vtchera The Lord of the rings triabva da priznaia, tche Tolkin naistina si e klasika...
Pozdravi.



Тема Re: поредният дребен заядливко:-)нови [re: SEAL]  
Автор DavieМодератор (член)
Публикувано21.12.01 13:40



Да се опитам да помогна с малко инфо...
Вече излязоха 2 теми за Мартин (не си длъжен да знаеш, разбира се).
Едната е

, а другата .
Не знам доколко ще намериш в тях полезна информация и/или мнения за творението на Мартин, но в момента не мога да извадя конкретни постинги. Съжалявам!

To hear, one must be silent.

Тема Re: поредният дребен заядливко:-)нови [re: Davie]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано21.12.01 15:32



mda, az vse pak reshih da si q vzema...
taka de, 2 sedmici otpusk imam, nqma da gi propilqvam q:-)

mersi za infoto-to

:: No one lives forever ::




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.