Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 28.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: поредният дребен заядливко:-)нови [re: SEAL]  
Автор DavieМодератор (член)
Публикувано21.12.01 15:49



Хайде после да ми кажеш какви са ти впечатленията, че аз още я гледам тази сага с подозрение и не мога да реша дали си струва и времето и парите...
10х!

To hear, one must be silent.


Тема Re: поредният дребен заядливко:-)нови [re: SEAL]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано22.12.01 00:21



Malko sburka s fizi4eskoto mi opisanie! Tuka seki den mi se nalaga da biq prespi i da se borq s beli me4ki i vulci. i temite sa ili na 1-vata ili na 2-ta stranica zashtot sa dosat skoroshni.
i qz mi patkata predkoledno!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: поредният дребен заядливко:-)нови [re: Davie]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано22.12.01 00:23



Ave spored men si struva. Po-dobro e ot Jordan i ostanlite. li4i sio 4e Martin e seriozn avtor, vpreki ,4e na momenti si li4i 4e se e prodal

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема аханови [re: De_Vor]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано23.12.01 14:20



освен дребен, 50 килограмов заядливко се оказа и безкрайно глупав....
доста бой си ял явно в миналото и май доста ще ядеш...

:: No one lives forever ::



Тема Re: аханови [re: SEAL]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано23.12.01 23:27



be ti shte mi padnesh i shte zavra snaipera v guza!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Джордж Р. Р. Мартиннови [re: SEAL]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано24.12.01 23:15



Току що дочетох 1 том.
Никак не е зле, никак. Най после нещо обемисто и многотомно, което поне отначало не прилича на "Властелина".
Е, няма да съм аз, ако не изтърся обаче - тоя тип явно доста харесва Лоис Макмастър-Бюджолд. В първия том се мотаеха: Корделия Нейсмит, Арал Воркосиган, Майлс Воркосиган, сержант Ботари и май още няколко познати персонажа. Попаднах и на няколко елемента от Бараярската история, почти без промяна. Е, поне тук "Майлс" е относително лош и напълно лишен от скрупули. Очертават му се интересни мремена.
Пак се мотае и призрака на Лоурънс Арабски (Пол Атреидес, Ранд ал-Тор) - дошлия отвън Водач, който ще обедини разкъсаните племена в могъща армия и ще помете врага.
На моменти се носи и отглас от разказите на Робърт Хауърд за Конан Варварина, но стига съм мрънкал, отивам да чета 2 том.
Като цяло - доста е добра, ще се изкажа след като прочета и следващите книги.

TANSTAAFL

Редактирано от Kopo на 24.12.01 23:18.



Тема pisnalo mi e ot mamini sin4eta...нови [re: De_Vor]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано26.12.01 17:59



zapovqdai ve4er v Jazz-a pri unison ili v Baskerville da te vidq kakuv si muj...
nito si mi na kilogramite, nito na inteligentnostta, zashto prosto ne si zamul4ish ve4e?

:: No one lives forever ::



Тема Re: Джордж Р. Р. Мартиннови [re: SEAL]  
Автор Umbriel. (shadowangel)
Публикувано26.12.01 20:26



Az puk sum nyakude na sredata na 2-tom."Sblusuk na krale".Rusko izdanie,izyashtno oformeno(koeto na mesta mi zvuchi dosta zabavnicko).
Pulno mnenie shte dam sled kato ya docheta.
Za sega shte kazha samo che intrigata si e dosta zapletena i uvlekatelna,no mnozhestvoto imena,Domove,rodosloviya na geroi maalko ponatezhavat.I ponyakoga oburkvat.Dobre che rusnachite sa dobavili osven karta(koyato sushto okazva golyama pomosht v prosledyavaneto na sagata) ,v kraya na knigata i spisuk na poredstavitelite na golemite Domove,kakto i genealogichnite vruzki m/u tyah.
I pak si ostava dosadno da razgrushtash na vseki pet stranici,da gledash koy-koy beshe.
Osven tova nishto losho.

"Istinata strada ot tvurde mnogo analizi."


Тема Re: pisnalo mi e ot mamini sin4eta...нови [re: SEAL]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано26.12.01 22:52



Mi ok... np. daze det shte hodim po barove, po -dobre u vas, tui i tui shte nami kum maika ti!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"

Редактирано от De_Vor на 26.12.01 22:53.



Тема Re: аханови [re: De_Vor]  
Автор DavieМодератор (член)
Публикувано27.12.01 09:55



De_Vor, предупреждение за езика...

To hear, one must be silent.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.