Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 22.09.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: ama nqkoi nedomisleni izkawaniq naistina draznqtнови [re: Firefox]  
Автор Shadow Jack (- Undead -)
Публикувано18.10.01 02:43



Тука не съм съгласен.
Уважавам правото ти на мнение и свободата ти да го изявиш, Ама ме дразниш.
За филмите на близард лошо не може да се каже - освен това че са късички.Ама хич не ми хвали диаблото -едно е 5 мин 5 филмчета, друго е час и половина филм. За финал фантазито сюжета много лошо няма да казваш - не си играла игрите. Ако пробваш да пресъздадеш стотици часа игрови сюжет в час и половина , ми се обади. Ако превъртиш някоя от тях и гледаш пак филма пак ще си поговорим. Има си смисъл, ама в контекста .
За Шрек - това си е чиста ебавка с Холивууд, ама брилянтно изпипана от техническа гледна точка. Такива физиономии не съм гледал от години.
Та кат си неопитомено добиче/лисица на скара в свободен превод/ не ми обиждай толкова дръско темата. Щото и на мен ми се чеше езика!

- И ти ли се смееш, сянко на сянката?...


Тема Re: ama nqkoi nedomisleni izkawaniq naistina draznqtнови [re: Corwin]  
Автор Shadow Jack (- Undead -)
Публикувано18.10.01 02:46



Коруин май си избрал грешната страна на барикадата!
Каширай се там щото тука ще се стреля!

- И ти ли се смееш, сянко на сянката?...


Тема Re: ama nqkoi nedomisleni izkawaniq naistina draznqtнови [re: Mist]  
Автор Corwin (Amber)
Публикувано18.10.01 12:43



Kakto zawyrshwashe edin ottuk prisystwashtite: nai-trudno e da ubedish glupaka w glupostta mu. Ami az dori i niama da se opitwam da te ubezhdawam.

I am a lonesome spitfire, walking on the burning road of ideals...!


Тема Re: ama nqkoi nedomisleni izkawaniq naistina draznqtнови [re: Shadow Jack]  
Автор Corwin (Amber)
Публикувано18.10.01 12:44



Kashirai se? Prikazno, shte go kazha na syotbornicite si - DoKashona, IzOtzadze i IzOtgore...

I am a lonesome spitfire, walking on the burning road of ideals...!


Тема Re: ama nqkoi nedomisleni izkawaniq naistina draznqtнови [re: Corwin]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 13:11



taka e pich...kogato ti swyrshat argumentite se pochwa s prostotiqta...twa e qsen priznak za qwnoto ti bezsilie da kazhesh neshto smisleno i po temata
ta zatuj az bih perefraziral "nai-trudno e da ubedish Corwin w glupostta mu", shtot glupakyt mozhe i da se ubedi ama Corwin - trudno



Тема Re: ama nqkoi nedomisleni izkawaniq naistina draznqtнови [re: Mist]  
Автор Corwin (Amber)
Публикувано18.10.01 13:15



Trudno e ia, kato niama takawa. Wizh ot teb blika kato pylnowodna reka. A i argumentite sa ti edni takiwa mygliwi. Po - chestichko shte triabwa da wikash "so ho".

I am a lonesome spitfire, walking on the burning road of ideals...!


Тема Re: ama nqkoi nedomisleni izkawaniq naistina draznqtнови [re: Corwin]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 16:30



ti ne mozhesh da kazhesh ima li, nqma li shtoto si pristrasten...obache po pisaniqta she gi poznaete sa kazali drewnite, a argumentite mi sa si mnogo qsni za tiq deto znaqt za koi film stawa duma, a ti qwno ne si ot tqh pich



Тема Re: Шрек !нови [re: Firefox]  
Автор darkkingdom lord (Black Knight)
Публикувано18.10.01 21:25



Ami v4era go gledah i sus subtitri na bulgarski(3 puti ura),dnes 6te go gledam pak, v subota ili nedelq pak....Ama naistina e veliko......



Тема Re: ama nqkoi nedomisleni izkawaniq naistina draznqtнови [re: Firefox]  
Автор Kzint (zabat)
Публикувано19.10.01 00:44



След първите 1000 филма вярвам ще имаш по-добро виждане за всеки
нов трик,но след вторите няма да ти пука.

(_)]+(_)] =


Тема Уф, най-сетне!нови [re: Shadow Jack]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано20.10.01 18:45



Гледах го!
ХХЕХЕ!
Сега и аз ще се карам!
Няма само вие да се карате я!
Искам и аз!
На мен ми хареса. Само дето не рзбрах за кого е. Не е за Деца 100%, въпреки че като я знам днескашната младеж......Ама не е и за Сериозни Възрастни, от където стигнах до Гениалното Умозаключение, че е за МЕН!
Ми кво да прая, като филмчето е сладурско и е просто прерфекто за мързелив съботен следобед.... Нещо като "Смотаняци" за анимацията, ама малко по-качествено... Не знам дали поумнях нещо от него (то при мен няма как и да стане, ама... не щото нема накъде повече, а щото 0 по квото и да умножаваш, пак си е 0 ). Не знам и дали станах по-добра...(мечтайте си!). Но не си чуствам следобеда загубен, а и качеството беше много добро...
Като анимация не беше чак като ФФ, но аз не съм взискателна в това отношение, ама хич. Филмчетата на Диабло не съм ги гледала, но има ли значение?
И саунда ми хареса, т.е. - аз съм палец горе.

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.