Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 21.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Шрек !нови [re: lady Marian]  
Автор Shadow Jack (- Undead -)
Публикувано17.10.01 01:45



О милейди Изгарям от желание да ви помогна!
Смятам че скоро ще го пуснат по кината. А дотогава смятам че можете да го потърсите в технолинк - майче се въргаляше една див-хикс версия. тя при мене попадна.
Приятно гледане - Фентъзи в действие! 3D !

- И ти ли се смееш, сянко на сянката?...


Тема Re: Шрек !нови [re: Fogger]  
Автор Shadow Jack (- Undead -)
Публикувано17.10.01 01:51



Супер е ! И аз си имам в главата зоологическа градина!
Но обикновено вият от яд !

- И ти ли се смееш, сянко на сянката?...


Тема Re: Шрек !нови [re: darkkingdom lord]  
Автор Firefox (неопитомена)
Публикувано17.10.01 10:36



Ултра яко?! Е мълчах, четох, но не, не мога да се въздържа! Филмчето е ултра яко ТЪПО! Плоски майтапи, детински сюжет, нещастна анимация (да имаше образи по качество неотстъпващи на тези от ФФ, но далеч не всички бяха на това ниво. По дяволите, филмчетата на Диабло ІІ са с по-висококачествена анимация!), една-две готини реплики, и Еди Мърфи е най-сладкото магаре, което съм виждала, но... Не стига. Да си го кажем: Shrek sucks!!!

На края на света, където лъвовете плачат...


Тема Re: Шрек !нови [re: Anelim]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано17.10.01 11:30



:-)
Много мило и много ще се радвам...
Гледам, че не всички отзиви са позитивни, ама докато не го гледам, няма да си съставям мнение....

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils.


Тема Re: Шрек !нови [re: Firefox]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 12:52



znachi mrazq da srawnqwam kwoto i da e shtot winagi wodi sled sebe si wyrwolica ot msg-i "za" i "protiw" obache shrek me izkefi mnogo poweche ot final fantasy...i nqma nishto losho w tuj che filmchetata na diabloto sa po-qki ot nego (makar che mozhe da se spori i wyrhu tuj...az lichno ne sym ubeden)
i wzemi pod wnimanie che w sluchaq na shrek nikoi ne se stremi da prawi realistichni modeli...ne mu e tam celta
syshto taka sjuzhetyt bil detinski - ami wqrno taka e, w kraq na kraishtata e zaimstwan pochti izcqlo ot prikazkite mama mu stara (da me proshtawat malkite deca za ezika, ama nqkoi nedomisleni izkawaniq naistina draznqt ;) ...obache i twa ne mu e celta

istinata e che twa e edna ako ne ULTRA QKA, to pone QKA parodiq na mix ot mnogo neshta...nepretenciozen film (za razlika ot FF) i si ima dostatychno swezhi momenti



Тема ama nqkoi nedomisleni izkawaniq naistina draznqtнови [re: Mist]  
Автор Firefox (неопитомена)
Публикувано17.10.01 13:20



Първо, постингът ми не беше предизвикан единствено от споменаването на Файнъл Фентъзи - филмът наистина не ми хареса и след толкова розово-сладникава боза от превъзнасяния просто не се въздържах да постна и едно отризателно мнение. Малко съжалявам, че ме мързи в момента, но бъди сигурен, че мога да го обоснова.
Все пак ще мога да отделя от ценното си време за едно две изречения още:
За филмчетата на диабло не ми се спори, просто няма място за спор! И сюжетно и графично са по-добри.
В случая на Шрек някой СЕ стреми да прави реалистични модели иначе нямаше да впряга сумати маса компютри, а щеше да си седне на задника и да сътвори някоя по-класическа по форма анимация. Същия този някой се е постарал да направи реалистичен образа на принцесата и си е играл да направи магаренцето пухкаво изпипвайки и последният косъм ( нали и във ФФ се хвалеха са коси), но адски е претупал всички останали. Май е нямал 2 години за разработка като онези луди японци от другия филм, което може и да е сносно извинение, но все пак - немарливостта не може да бъде толерирана.
А сюжетът въобще не е детски в смисъла на приказките, от които трябвало да черпи и уж да пародира. Сюжетът е дебилски, идиотски, плосък и с ужасно лековато послание достойно за Скъпа Смалих Децата, но не и за интелигентен филм за интелигентни хора.
А дали свежите моменти са били достатъчно... Е, явно някои се задоволяват и с по-малко...

На края на света, където лъвовете плачат...


Тема Re: ama nqkoi nedomisleni izkawaniq naistina draznqtнови [re: Firefox]  
Автор Corwin (Amber)
Публикувано17.10.01 13:53



Basi nagloto. E, kysmet, che ne sym ot drugata strana na barikadata. Kysmet za teb imam predwid!

I am a lonesome spitfire, walking on the burning road of ideals...!


Тема Re: ama nqkoi nedomisleni izkawaniq naistina draznqtнови [re: Firefox]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 17:00



eto na znaeh si che taka she stane...za kwo li izobshto go postnah predniq msg
ama kato sym se hwanal na horoto shte go igraq...

ta znachi:
1) twyrdq che sjuzhetyt na fimchetata na diablo e prawolineen i iztyrkan, pyk nqkoi ot tiq filmcheta nqmat izobshto sjuzhet i twa NE im e nedostatyk shtoto na taq igra ne i e glawnata ideq w silniq sjuzhet...chowek ako iska igri sys sjuzhet shte igrae naprimer planescape: torment ili pyk baldur's gate 2...ili pyk kwoto i da e - to powecheto igri imat po-smislen sjuzhet ot diablo2
oswen tuj pak powtarqm che ne sym ubeden che grafikata na diablofilmchetata e po-dobra...neiniqt stil e po-razlichen i nqma kwo da gi srawnqwame, po-skoro mozhe da srawnqwash FF s diablo-filmche
2) sjuzhetyt na shrek e plosyk i prawolineen nqma spor (koeto e qsno shtot e inspiriran ot prikazkite, kyde ti slozhen sjuzhet w prikazka...wse pak prikazkite sa za deca)
3) sjuzhetyt ne e detski...prawilno...to celiqt Shrek ne e detski film (nai-malkoto shtoto ima prekaleno mjnogo nasilie...spomnete si momentyt sys slawejcheto...weliko ;))
4) ako ti na towa magare i na taq princesa im kazwash realistichni neshto mai byrkame ponqtiqta...za men opit za realistichnost e d-r Ros ot FF, a princesata i magareto i koito i da e ot Shrek sa prosto opiti za GOTINI modeli, no ne i FOTOrealistichni
5) sjuzhetyt bil idiotski, ami mozhe i taka da e...prosto nqkoi hora se kefim na idiotski neshta...shtoto ni e pisnalo ot NEidiotski takiwa...to za mnogo hora i Monthy Python e idiotizym taka che...
6) ne mi puka za poslanieto...ako iskam poslanie nqma da gledam Shrek, a nqkoi tezhyk intelektualen film



Тема Re: ama nqkoi nedomisleni izkawaniq naistina draznqtнови [re: Mist]  
Автор Corwin (Amber)
Публикувано17.10.01 17:09



A we pich, idi pii edin fenobarbital. Pregledai si 2 i 3 tochka i shte umresh ot sram:

"sjuzhetyt na shrek e plosyk i prawolineen nqma spor (koeto e qsno shtot e inspiriran ot prikazkite, kyde ti slozhen sjuzhet w prikazka...wse pak prikazkite sa za deca)
sjuzhetyt ne e detski...prawilno"

I am a lonesome spitfire, walking on the burning road of ideals...!


Тема Re: ama nqkoi nedomisleni izkawaniq naistina draznqtнови [re: Corwin]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 18:59



pich ti toq film gledal li si go ??
shot ko si go gledal she si umresh ot sram zaradi predniq post...ta zemi pij edin fenobarbital po sluchaq
shot az ne wizhdam nikwo protiworechie...ti ko wizhdash zemi mi obqsni

na ednoto mqsto se kazwa che e prawolineen i plosyk shtot obiknoweno takiwa sa prikazkite, pyk toi e ot prikazki inspiriran...ma twa ne znachi che e detski...pone az ne wizhdam nqkyde da e kazano takowa neshto ?!

pitai wseki koito go e gledal i toi she pootwyrdi:
1) sjuzhetyt e prikazen i prawolineen
2) ne e detski

tyj che sledwashtiq pyt cheti wnimatelno i umnata...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.