Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:52 29.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема В какъв фентъзи свят бихте живяли?нови  
Автор Shaidar Haran (мразен)
Публикувано02.10.01 21:34



Аз бих живял в света на Робърт Джордан!
Няма да ви казвам защо, тъй като ще ми се нахвърлите!
Бих също така живял и в Мидкемия!

When you are speaking to me be sure that you are speaking to the Great Lord of the Dark!


Тема Re: В какъв фентъзи свят бихте живяли?нови [re: Shaidar Haran]  
Автор Elan Morin Tedronai (Nae'Blis)
Публикувано02.10.01 21:59



Аз също бих живял във във света на Ранд!
Просто защото е прекрасен! НЕ оригинален,а прекрасен!

No more mister nice guy!


Тема Re: В какъв фентъзи свят бихте живяли?нови [re: Elan Morin Tedronai]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано02.10.01 22:48



Shto da ne e originalen? men li4no kogato 4etoh purvite 4 toma ot Koleloto mnogo se kefih na opisaniqta na razli4nite gradove i kulturi. V tazi nasoka priznavam Jordan.

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: В какъв фентъзи свят бихте живяли?нови [re: Shaidar Haran]  
Автор Shadow Jack ()
Публикувано03.10.01 00:51



Не знам дали някой е чел "Операция Хаос" на Анрерсън но това е една свежа и интересна алтернатива на това нашето ....
И само не ми казваите че това не е фентъзи - ще ви намразяяяяя

- И ти ли се смееш, сянко на сянката?...


Тема Re: В какъв фентъзи свят бихте живяли?нови [re: Shaidar Haran]  
Автор Gandalf (толкинист)
Публикувано03.10.01 05:51



Ako pitate deteto v mene bi otgovorili - Middle-earth. Na vtoro 4etene bih izbral 2 mesta :
N1 - Madjipur
N2 .... ne moa se spra na 1 samo ... :) slojen izbor e

be N1 ne e fantasy ama ........

Избери отново

Редактирано от Gandalf на 03.10.01 05:52.



Тема Re: В какъв фентъзи свят бихте живяли?нови [re: Shadow Jack]  
Автор Johny Cage (Sand_Snail)
Публикувано03.10.01 09:37



Bravo poddarzam ideqta :))
Az ste sam varkolak - playboy ;)

No pak se kolebaq dali da ne izbera da sam indianec ot Sveta na Джадауин (P.J.Farmer)
Johny Cage

------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players


Тема Re: В какъв фентъзи свят бихте живяли?нови [re: Shaidar Haran]  
Автор Davie (непознат)
Публикувано03.10.01 10:21



Май бих си избрала бутилка на Кан Рей, изработена според всички канони на фенг шуй, но по мои изисквания. Какво да направя като съм капризна . Сигурно е излишно да казвам, че ще населя горите с дриади, а небето с дракони. Калесин със сигурност ще обитава Планината на мъглите, която ще се вижда в далечината от прозореца на Кулата, в чиято библиотека ще бъде събрана цялата мъдрост на света и най-древните книги със заклинания... Ще разчитам на мъдрите съвети на Гед, на хитростта на Силк, на приятелството на Арагорн и на рицарската подкрепа на Ланселот. Ще търся компанията на Райстлин и той ще бъде моя учител и наставник в света на бялата и черната магия. Дяволският чакрък ще ми помага да се придвижвам до други нива на моя свят. Ще търся предзнаменования за бъдещето в Тир на Ногт или Коридора на огледалата.
И т.н. и т.н.

To hear, one must be silent.


Тема Ихаа!нови [re: Davie]  
Автор Firefox (неопитомена)
Публикувано03.10.01 10:25



Гости приемаш ли? На мен не ми трябва много, пък и може да не се задържам за дълго :).

Болка! Ясно?! Много болка!!!


Тема Светът на нивата?нови [re: Johny Cage]  
Автор Firefox (неопитомена)
Публикувано03.10.01 10:29



Ама самият свят на Джадауин или въобще светът на поридицата. Защото ако говориш за светът на нивата, и аз бих тичала из прериите на Америндия, бих трошила рицарски глави в Драхеланд, а за а-ла гръцка митология нивото въобще да не говорим - там такива купони могат да стават %)!... Но иначе - вселена в която всеки свят е мехурче с радиус 2 свет. год. ... мне, мерси, май ще предпочета сенките ;).

Болка! Ясно?! Много болка!!!


Тема Re: Ихаа! [re: Firefox]  
Автор Davie (непознат)
Публикувано03.10.01 10:35



Заповядай!
Само че в моето съзнание лисиците винаги вървят в комплект с някой малък принц, така че се постарай като идваш да ми осигуриш поне един брой. Да не е прекалено малък обаче, щото под определена възраст е подсъдно, доколкото знам . Иначе всичко останало като коси с цвят на жито, замечтан и леко тъжен поглед, приятен и завладяващ смях и т.н. да го има в изобилие .
Та, кога да те чакам?

To hear, one must be silent.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.