Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 06.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Създайте екип за фентази роман ....нови  
Автор Shadow Jack ()
Публикувано01.10.01 00:53



В много книги се събират компания от странни типове и започват да раздават правосъдие!
Та защо и вие не си създадете една компания от няколко героя ?
Правила на играта:
1. може да избирате герои от които си искате писатели или сами да си ги създадете
2. Броят им е неограничен - ако не ви заболят ръцете от писане
3. Героите да не са с повтарящи се функции / като си избера 10000 магьосника и ще им покажем на лошите какво е залпов огън/ по един специалист в дадена област стига - избирайте внимателно !
4. Някои герои са индивидуалисти - Конан не търпи съдружник повече от един разказ/ Други се броят за двама - Ранд има раздвоение на личността!
5. Допускат се гадове, чудовища/без модератори/, и всякакви други лошковци.
След като оцениме подобава веселите ви компании, можем да излъчим победител/ Майтап/
Може да драснете по някоя случка за вашато компания :
Пример: Вървяли си Конан, Коруин, Гандалф и Един луд некроман из гората , когато изведнъж ги нападнал някакъф заухав гад. Без да се интересуват от численото му превъзходство те го помляли от бой , Като за накрая и му порнали корема. След това некроманът си измърморил под нос списакът за покупки от жена му/дърта вещица/ и колко му обивал сандала след ритник в главата на трупа, но онзи не разбрал за какво става дума и се изправил.
Вечв били петима - едно зомби вървяло в ариагард щото много им било неприятно да гледат някой които си настъпва червата. Зомбито никой не го питал и т.н. .....
1 ва награда - усмивка по радиото.
2 ра - както и 3 та - няма! Не ставаите алчни

- И ти ли се смееш, сянко на сянката?...


Тема Re: Създайте екип за фентази роман ....нови [re: Shadow Jack]  
Автор Jill (ifny)
Публикувано01.10.01 12:55



Имам технически въпрос:

Може ли да включим и повече от един герои, 'щото аз имам голям арсенал от собствени (дето аз съм ги измислила) и не ми се иска да пренебрегна някой любим...?

Всички твои по-добри дела
във вода да се запишат!


Тема Re: Създайте екип за фентази роман ....нови [re: Jill]  
Автор The Last Unicorn (defender)
Публикувано01.10.01 13:04



В любовта и писането всичко може1
А идеята ми допада.
Очаквайте скорошно включване от мен

...All along the Champs-Elysies the chestnuts were foaming white...


Тема Re: Създайте екип за фентази роман ....нови [re: Shadow Jack]  
Автор Amirlin (Фантазьорка)
Публикувано01.10.01 13:36



Звучи ми точно като "Великолепната седморка", но пък е интересно... И затова започвам с мои герои...Все пак нали и книгата ще е моя!
Ами главния герой в мойто романче, ще е един не съвсем обикновен, много арогантен, много циничен, саркастичен ПИРАТ на име Грибо. Ще има вълшебна усмивка...Ще се разхожда по палубата гол до кръста и ще държи на колана си меч и най-ценното нещо във Вселената - камъкът на пътешественика.
Моята героиня ще бъде голяма дивачка. Естествено красива и умна/че как иначе/, но и много естествена, няма да си подбира думите и ще е много, ама много бойна. На челото и ще грее звезда, събрала в себе си историята и мъдростта на Вселената.
Екипажът на пиратския кораб с Алените платна - диваци от класа!!! Хора /и не само хора/ от кол и въже!
По следите им - дракони, джуджета, елфи, таласъми и какви ли още не приказни същества!
И всичко това, само защото едно малко, синеоко момиченце иска повече от всичко друго на света да си има крилца и да закусва с шоколад. А това малко момиченце си има една твърде необичайна играчка...
Светлина, човек като е болен, какво ли не му идва на ума! Поотплеснах се от темата - прощавайте!

"Тръгни с мен и се забавлявай! Галактиката е много интересно място!"


Тема Re: Създайте екип за фентази роман ....нови [re: Amirlin]  
Автор Jill (ifny)
Публикувано01.10.01 13:52



Пирата ми харесва...

ама на тая твойта героиня, звездата на познанието нещо като ангелче (като онова в Блек&Уайт) ли се явява, нещо не ми се връзват двете.
Нищо може да се получи интересна комбинация...

Да не се сбият само с мойта:
МЪдра, красива (разбира се), могъща магьосница (другото няма да го разправям, 'щото още никой от героите не го знае и не ми се иска да провалям изненадата). Абе нещо между Галадриел и Джими Ръчицата, ако може да се направи такава комбинация...

Всички твои по-добри дела
във вода да се запишат!


Тема Re: Създайте екип за фентази роман ....нови [re: The Last Unicorn]  
Автор Corwin (Spitfire)
Публикувано01.10.01 14:06



Mda, i az imam kakwo da izlozha na pazara :)

I am a lonesome spitfire, walking on the burning road of ideals...!


Тема Имам-байелдънови [re: Shadow Jack]  
Автор DragonLord Valheru (Всепобеден)
Публикувано01.10.01 14:49



Фродо бе загрижен. Пръстена му тежеше...внезапно пред него се появи принц Келдар.
-Здравей-рече-Зная ,че пръстена те измъчва.
-Да-отвърна хобита.
-Дай ми сто жълтици и те отървавам от него.
-Не!Той трябва да бъде унищожен!
-Ще вкисна млякото на Поулгара и тя ще се разправи с него.
В това време премина Прероденият Дракон Ранд.
-И трите са готини. С коя?-измъчваше се той.
-И с трите-появи се от нищото Томас Елвандарски-Любовта идва с опита!
Тогава дойде Баал-замон.
-Умри,куче-изкрещя и взриви три четвърти от Старата Гора,където бяха.
Фродо изтърва пръстена и Келдар го взе.
-Благодаря на всички!-ухили се и избяга.
Ранд доунищожи Гората и с Баал-замон се хванаха. Томас хукна да ги разтървава,Фродо бе в несвяст.
СЪБУДИХА МЕ!-чу се зловещ крясък и Торак Едноокия се появи,размахващ Ктрег Гору...
Още-когато му дойде времето.

Мрак се спуска над Сетанон


Тема Re: Имам-байелдънови [re: DragonLord Valheru]  
Автор Jill (ifny)
Публикувано02.10.01 17:01



май сам няма да се справиш...
ще ти трябва помощ...

Всички твои по-добри дела
във вода да се запишат!


Тема Гадно!нови [re: Shadow Jack]  
Автор Shaidar Haran (мразен)
Публикувано02.10.01 19:09



Както Ричард клати Калан в храстите изведнъж се показват двама щрауси и казват Презервативи "Cool"!
След това Ричард отива в близката аптека задъхан!
- 100 презерватива!
Трите продавачки:
-Хихихихи!
-103 презерватива!
Изведнъж се показва една Сестра на Мрака, закопчаваща се и до нея седи един мамбъл.
-Искате ли да си направим групов секс?
Всички:
-Даааааааа!

When you are speaking to me be sure that you are speaking to the Great Lord of the Dark!


Тема Re: Създайте екип за фентази роман ....нови [re: Jill]  
Автор Shadow Jack ()
Публикувано03.10.01 00:54



Колкото си искаш твои герои - целия ти арсенал. Ама нали знаеш за залповия огън ?!?

- И ти ли се смееш, сянко на сянката?...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.