Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 14.05.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПОСТВАНЕ НА ПОРАЗИЯ  
Автор AfalaМодератор (върколак)
Публикувано01.10.01 11:31



Смятам, че е редно да въведем правилото за постване на поразия адресът от който се поства - или юзърът, който поства - да бъдат "затворени" и ползувателят им да няма право да поства в клубовете въобще.
Първата жертва вече падна - IP 217.9.225.148 - и хич не ме интересува чие е всъщност! - е изхвърлено от играта.
Бъдете така любезни да не заливате повече клуба с дивотии, че иначе ще станем клуба с най-много забранени лица...
По дяволите, за фентъзи става въпрос, не за идиотизми!

…заговори за вампирите. Какво толкова страшно можеше да има в прерастналите прилепи?


Тема Re: ПОСТВАНЕ НА ПОРАЗИЯнови [re: Afala]  
Автор ivz (любопитен)
Публикувано01.10.01 17:15



Браво! Само не трябваше да обясняваш как е направено, защото има начини да се заобиколи.

A sign from a Majorcan shop entrance:
Here speeching American.


Тема Re: ПОСТВАНЕ НА ПОРАЗИЯнови [re: Afala]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано01.10.01 19:57



Kel faida ako IP e na PC v zala!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: ПОСТВАНЕ НА ПОРАЗИЯнови [re: De_Vor]  
Автор The Last Unicorn (defender)
Публикувано01.10.01 19:59



Absolutno nikakwa!

...All along the Champs-Elysies the chestnuts were foaming white...


Тема трябваше то по ника още...ние да...нови [re: Afala]  
Автор Kacaд (полковник)
Публикувано01.10.01 20:12



се сетим.

върколак казваш....гладна шанда, едно-друго.......хм.

Ассс добър! Мили, мили хххобити!

- Оно, как бы это сказать, золотистое такое, - объяснил Гэндальф.


Тема Re: ПОСТВАНЕ НА ПОРАЗИЯнови [re: The Last Unicorn]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано01.10.01 20:14



E az go znam toq deto napravi flooda i mu pilih na glavata, nadqvam se da ne se povtori!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: ПОСТВАНЕ НА ПОРАЗИЯнови [re: Afala]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано02.10.01 18:42



Ето че се почна! Желазната ръка на Афала! да живее новият модератор! Честно да ти призная, не смятах че ти си подходящата и не ми е ясно как стана избирането на модератор (гласуване ли имаше, що ли?), но щом са те избрали, се надявам да си вършиш съвестно работата, без да прекаляваш със своите правомощия, изхвърляйки неудобните за теб юзъри(като мен например).

щом Вселената ме е приела, значи всичко ми е наред!


Тема Re: ПОСТВАНЕ НА ПОРАЗИЯнови [re: cянkи]  
Автор Elan Morin Tedronai (Nae'Blis)
Публикувано02.10.01 20:30



Да, бе! Само не разбирам как така човек хоп с магическа пръчка и става модератор! Можеш да изриташ Шайдар_Харан, моралес, мен, сянки и тея дет те дразнят! А когато някое от другите се разплаче от нас ти ще му бършеш сълзите и ще му сменяш пеленките! Или когато някой в пристъп на адреналин ни извика да си @@@@@@@@@, ти ще му биеш шута като на мръсно коте!

No more mister nice guy!

Редактирано от модератора - ехо, наистина, ама наистина ли искаш да те изхвърля? Лесна работа.

Редактирано от Afala на 04.10.01 18:00.



Тема Re: ПОСТВАНЕ НА ПОРАЗИЯнови [re: Elan Morin Tedronai]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано02.10.01 22:37



kato porasnesh shte razberesh shto e tui!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: ПОСТВАНЕ НА ПОРАЗИЯнови [re: Afala]  
Автор Shadow Jack ()
Публикувано03.10.01 00:53



Трий Яко!
Ако случайно ме затриеш мен - ще отделям повече време на бирата и четенето вместо на чатенето!

- И ти ли се смееш, сянко на сянката?...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.